Göz Makyajı kaş kalınlaştırıcı we kirpik uzatıyıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ya ama kimse kullanmadımı kullananlar nerde bide böyle 5 6 mesajı olupta süper harika yazan arkadaşlara inanmıyorum ben. Sahte üyelik ürünü övmek için geliyolarmış gibi geliyo banaaaaa:82:

Kirpik permasıda maf ediomuş kirpiklerizaten 2 tel bide onlardanda olmim yani gider ayak :KK28:

bende yazıları okudum belki karar verebilirim diye kirpiklerimin uzamasını ve gürleşmesini istiyorum.yeterli bir bilgide görünmüyor sitede sadece övgü makyajlı olmasıda enteresan makyajsız hallerini gösterseler sanırım daha iyi olacak sanırım bana aktar yolu göründü nede olsa bitkisel zarar vermeyen birşeyler bulurum inşallah :KK53:

bu sacma ürünlere para vericeğinize biraz hint yağı biraz da badem yağı cok azda kakao yağı koyup ısıtın bunları sora kakao yağının donucu etkisinden yaralanarak krem haline getirin sora ilk 15 gün yatarken göze kacırmamaya dikkat ederek kripiklerinize uygulayın farkı görüceksiniz .. bizzat denedim sonuc mükemmell =) :KK64:

deep blue adında bu yagların karısımlarından olusan bir urun aldım ben de bugun aktardan.
forum sitesini okuyup sarımsak yagı alacaktim. aktarcı bana o cok kokar ben sana dhaa etkili bir urun verecegim
kasların icin dedi. yagların karısımı, kirppik icin maskara seklinde cubugu kas icinse far aplikatoru seklinde paratik birseye benziyor.
umarim işe yarar.

merak ediyorum arkadaşlar hala bu ürünü kullanan var mı acaba? cevap verirseniz sevinirim.

o ürünü kullanmadım ama ben internetten eeose kirpik uzatıcı serum diye bir şey aldım. klinik çalışmaları da yapılmış kullandım çok faydasını gördüm. kaşlarada kullanılıyormuş denedim dökülmüş yerleri baya toparladı. hint yağı filan bence boş. takma kirpik kulanmak zorundada kalmıyorum

bende uzun araştırmadan sonra,almaya karar verdim.ve siparişimi verdim.3 günde gelecek kargo 1 hafta oldu gelmedi,2 hafta oldu ve sonunda geldi.ama bu sefer sinirlendim ben almadım.. iyikide almaışım..evde badem yağı vardı 1 hafta kirpiklerime güzelce sürdüm.. aman Allah'ım dediğimi iyi biliyorum,ki rimeli sürünce kirpiklerim birbirine yapışıyor ve kısaydı..gördüğüm şu ki,kirpiğim hem canlanmış hacim kazanmıştı hemde uzamıştı..yuppiiiiii:KK52:

:KK70:D O bu şu booş işleeer :KK70:DD

Arkadaşlar kaşım döküldüğünde hep badem yağı kullanırım, hep te çıkar bol bol :KK70:DD
bazen badem yağım olmuyor o zaman da sarımsağı ikiye bölüp akşam yatmak üzereyken kaşlarıma lifler gibi sürüyorum, yani içine dışına iyice nüfuz ediyor :KK70:
ben aklımı kaçırmadım ki kimyasal ürünlere para vereyim, hem cildime zararı olur ne kadar da olsa hemde param gider, sonucu iyi mi kötü mü bilmeden.... bizi yaratan Allah herşeyin devasını birlikte yaratmış :KK66:)) sizde cildinizin kıymetini bilin derim

:KK70:D O bu şu booş işleeer :KK70:DD

Arkadaşlar kaşım döküldüğünde hep badem yağı kullanırım, hep te çıkar bol bol :KK70:DD
bazen badem yağım olmuyor o zaman da sarımsağı ikiye bölüp akşam yatmak üzereyken kaşlarıma lifler gibi sürüyorum, yani içine dışına iyice nüfuz ediyor :KK70:
ben aklımı kaçırmadım ki kimyasal ürünlere para vereyim, hem cildime zararı olur ne kadar da olsa hemde param gider, sonucu iyi mi kötü mü bilmeden.... bizi yaratan Allah herşeyin devasını birlikte yaratmış :KK66:)) sizde cildinizin kıymetini bilin derim

çok haklısın aslında herşeyin doğalı güzel ama ne kullanacağaımızı bilemiyoruz
canım badem yağı kaşlarımı çıkarıyor demişsin kirpiklerinede kullandınmı acaba fazydası olurmu bende kullanmayı düşünüyorumda

X