Güven hastanesi

joianina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
9
0
25 Kasım Perşembe günü doğum yaptım. Bazı nedenlerden dolayı sezaryen olmak zorunda kaldım. Spinal anestezi uygulandı. Güven Hastanesinin tüm personeline ve özellikle doktorum Taner Akçal'a teşekkür etmek istiyorum. 9 ay boyunca Taner beye gittim doğumuma da o girdi, daha iyi bir doktor olamaz. Herkese tavsiye ederim. Ankara'da oturanlar ve halen hangi hastaneye gitsem diye düşünenlere sesleniyorum:) Güven Hastanesi:) :emir_bebek:

ne kadar ücret ödediniz acaba hamilelik süresince

SSKlıyım muayene ücreti 36 tl. Kontroller ücretsiz. Fazla özel test yaptırmadık. Arada bir tahliller için ücret farkı oluyordu 12 tl 20 tl civarında. Sezaryen + 2 gün yatış 1280 tl. Normal doğum daha da ucuz.

canım çok geçmiş olsun bebişini güle güle büyüt inşallah ya fiyatlar çok iyiymiş ben güven hastanesini pahalı sanıyordum bayağı uygunmuş canım ultrason için ayrı ücret almıyorlar mı?ultrasonda 36 tlnin içine dahil mi?

Arkadaşım hayırlı olsun memnun kalmana çok sevindim..
Bende güven hast çok pahalı sanıyordum bende gebeyim..
Gebelik takibi ve doğum için hastane araştırıyorum sürekli daha erken ama olsun..
Aklımda Güven, Çağ, ve Akay vardı.
Sen gebelik takibinide mi Güvende yaptırdın ?
Doğum üzreti çok uygunmuş, çok sevindim..

bende güven hast. doğum yaptım. doktorum taner akçaldı çok ilgili bir doktor. sezaryanla doğum yaptım 1250 tl ödedik çok güzel bir hastane... hemşireler bebeğin ve sizin etrafınızda pervane oluyorlar. ben çok ama çok memnun kaldım... hamilelere mutlaka tavsiye ederim :emir_bebek:

Öncelikle Allah analı babalı büyütsün 34 haftalık hamileyim hastane konusunda çok kararsızım ben de güven hastanesini çok pahalı zannediyordum genelde sezeryan olanları duydum normal doğum da yaptırıyor mu acaba Taner Bey doğumdan çok korkuyorum bi de evime biraz uzak yerde acaba bi sorun olur mu beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

merhabalar bende 2kez tüp bebek denedim süper bi kadro süper bir ilgi hizmet vardı güvende. Kesinlikle düsünmeyin ve gidin. benim dr hasan sarp özcandır. suanda hamileyim hala ona gidiyorum. Dogumumada o giricek. Yanlız Sarp bey ssk lı hamilelere bakamıyo özel gidyorum hastaneye 230 veriyorum. Ama değer... Taner beyide tanıyorum iyi bir dr oldugunu biliyorum onun muanesi 36 tl. Benim dr ssk ile anlasması yokmus hastanede.

merhabalar,
ben de araniza yeni katilanlardanim :) ama sanirim birazcik gec kalmisim. Ben de guven hastanesini dusunuyorum dogum icin ama ucretle ilgili pek bi bilgim yok. Disaridaki bir doktorun ozel muayanehanesine gidiyorum, hastane doktoru degil yani. O yuzden hastaneyi sadece ekipman olarak kullanmayi planliyorum ama sanirim hastane doktoru olmayinca ucuk fiyatlar oduyoruz.

Bununla ilgili bi fikri olan var mi acaba? Disardan doktor getirirsek ne kadar bi ucret taleo ediyolar.
Bundan sonra sanirim daha aktif takipcisi olucam buranin,
simdiden tesekkurler herkese:KK3:

X