Saç Rengi ve Saç Boyama Natural Colors Organik Boya

bu boyanın koyu karamelini fındık kabuğunu meral ediyorum boyayanlar varmı aranızda nasıl sonuçlar aldınız yazılanlara bakılırsa denemeye değer

ben de kızıla boyamak istiyorum saçımı.9 ay hamilelik ardından da bebeğim 3 aylık oldu tam bir sene saçlarımı boyatmadım ve kestirmedim.şu an çok bakımsız görünüyorlar.kızılı kullanan var mı?akıyor mu?tavsiye ediyo musunuz?

selam kızlar ben de uzun zamandır saçımı kızıla boyuyorum. her markanın kızıl tonlarını kullandım. bugün gittiğim dükkandaki kadın bu boyayı önerdi ve kızıl bakır rengini aldım. denedikten sonra görüşlerimi bildireceğim

ben çok memnun kaldım 8N Acik Kumral boyadım. bir çok markayı denedim ama bunun gibisini görmedim. boyadığınız andan itibaren bakım yapıyor saç dökülmesini durdurdu saçlara hacim kazandırdı bir boyama ve bir yıkamada fark edilecek kadar güzel. ipeksi dokunuşş . kokusu çok güzel saçlarımın dökülmesiini durdurdu. kutunun içerisinden çıkan şampuan o kadar güzeldi ki. onu nerde bulacağımı bilmiyorum bir kaç yere sordum yok dediler. tek sorun bu . şampuana ulaşamıyorum resmen.

gerçekten çok güzel bir boya, emin olabilmek için saçımı kullandım ve ikinci yıkamadan sonra da iyice anlamış oldum. herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim. kızıl bakır rengi saçımda çok doğal durdu, 2. yıkamada akma falan da yapmadı. ayrıca saçı yumuşacık yapıyor.

X