Saç Rengi ve Saç Boyama Natural Colors Organik Boya

kızlar bal köğünü kullanan yok mu bize yardımmmmm.kısa süre içindde boyayacağım ama deneyen birinden tavsiye almalıyım.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kumral olan saçımı naturelin 10 c sine boyadfım bugün süperrrrrrrrr oldu eşim bayıldı.oldukça doğal ve sade oldu.göndermek iğsterdim fotomu ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kumral olan saçımı naturelin 10 c sine boyadfım bugün süperrrrrrrrr oldu eşim bayıldı.oldukça doğal ve sade oldu.göndermek iğsterdim fotomu ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum.

aım kk nın anasayfasında sorular cvplar kısmı var oraya bakarsan nasıl resim yukleyecegını oğrenırsın merakla bekliyoruz

kullanan aradaşlar diğer boyalarla kaşılaştırırsanız dayanma süresi ne kadar
ve akınca nasıl oluyor iğrenç bi renk mi oluyor yoksa alttaki saçın kendi rengine mi dönüşüyor
ve de altta akmış boyadan kalan o iğrenç olduğunda ve bu boya aktığında ne tür bi görüntü oluşuyor
cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

yorumlarınızı okuduktan sonra ben de artık bu boyayı kullanmaya karar verdim.. ama bir sorunum var kafamçokkarıştı nereden bulacağım ben bu boyayı?? aktardan mı alıyorsunuz, eczaneden mi internetten mi?? kozmetikçilerde göremedim...

bi de 20 yıkamadan sonra aktığı yazılmış, bi süredir kullanan arkadaşlar bu konuda ne diyorlar? renk soluyor mu yoksa boyamadan önceki renge mi dönüyor saçların rengi??laelaelaelaelae

arkadaşlar boyanın kalıcılığı hakkında bilgi verir misiniz?beyazları kapatması konusunda bilgisi olan var mı? çok kalıcı bir boya değil sanırım organik olduğu için 20 gün sonra akıyormuş ama arkadaşın sorduğu gibi boyanın rengi mi soluyor yoksa hiç boyanmamış gibi mi oluyor?

Kimseden cevap gelmeyincebi cesaret kendim denemeye karar verdim, 10 gün oldu boyayalı. Isı vermek istemedim o yüzden de rengi tam tutmadı, alttaki bazı yerlerde kendini gösteriyor.. Sadece doğal saçlar ve bayaz saçlar boyanırken ısı verilmesi gerekiyormuş gibi yazmışlar, ama saç çok çok yıpranmış değilse fön makinasını tutun derim ben... yerimseniben

10 günde renkte pek açılma olmadı ama sonradan akar mı bilemiyorum...Ben kahve tonlarında boyadığım için de akmamış olabilir.. Bence bu konuda en iyi yorumu kızıla boyayan arkadaşlar verebilir.. :1rolleyes:

kızlar bende
naturel colors çikolata kızıl kahve 6kr renginde boyamak istiyorum.:lepi:
ama sorum şu:
benim saçlarım işlem görmüş röfle boya vs.en son boyam aktı ve açık karamel gibi bir renkte şu an.diplerden çıkan saçlarım ise koyu kestane -tatlicadiarzu-
kızlarr,şimdi ben boyasam diplere ayrı uçlara ayrımı uygulamam gerek? :sm_confused:
yada kuaföremi gidip sürdürsem???
cevabınızı merakla bekliyorumm kaydirigubbakcemile5

şimdi tam detayını hatırlamıyorum ama içinden çıkan kağıtta bunun için ne yapman gerektiği yazılı.. hiç işlem görmemiş saç ise şöyle boyalı saç ise böyle diye anlatıyor.. a.s

ekstra olarak yapman gereken işlem ise saçlarına boyayı sürdükten sonra fön tutmak.. saçların çok yıpranmadıysa bunu mutlaka yapmalısın..ama dediğim gibi önce saçın hangi kısmını boyayacaksın ve fön tutacaksın onu hatırlamıyorum.. :sm_confused:

benim saçlarımda da bariz bir renk farkı olmasına rağmen kapatmıştı.. bir ayın sonunda, biraz renk farkı oluştu ama rahatsız edici değil..

rengini tutturamadın mı?? 10 gün sonra tekrar boyarsın..Nasılsa organik boya hihoyyyt
bu yüzden bence kuaföre gitmene de gerek yok ama için rahat edecekse öyle yap.. :lepi:

ya arkadaşlar bugün naturel colors boyasını aldım.ilk defa evde kendim boyucam.kullanma talimatını okudum okudum bişey anlamadım,e içinde fırçasıda yok nasıl boyucam ben anlamadım gerçekten,boyayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi anlatarak?:bbo:
benim saçımda beyaz yok,sadece önceki boyam aktı ve diplerden çıkan kendi saçlarım var 7 cm falan.ben komple hepsini boyucam.şampuan gibi saçıma sürüp karıştırıcam mı?nasıl yapıcam kafamçokkarıştı

ekleme yapıyoruum,kullandım boyayı ve çok memnunum.ihtiyacım kalmadı fikiirlere.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bende boyamayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum ilk defa boyayacağım? saçım remimdeki gibi sarı hatta röfleli diyorlar farklı tonlar bir arada kahvereni istiyorum ama bana hangi numarsı hangi tengi giderki?

dün akşam alıp bu boyadan evde kendim boyadım , yaw en güzel tarafı hiç kötü kokmuyor diğer boyalar gibi çok sevdim bunu ..

sonuç ise valla çok güzel hem renk tam istediğim gibi oldu , hemde saçlar boyadan sonra çok parlak durdu , kesinlikle tavsiye ederim kızlarr ..

Arkadaşlar saçlarımı yeni sarıdan kızıla boyattım kuaförde,malum kızılı daha sık boyatmam gerekecek o nedenle natural colors almayı düşünüyorum,kızıl tonu kullanan arkadaşlar varsa memnunlarmı acaba kalıcılık açısından

merhaba arkadaşlar, ben de bu boyayı eczaneden tavsiye üzerinden aldım. aslında eczacının kendisi babamın arkadaşı olduğu için hemen bu boyayı gösterdi ve almamı ısrar etti. sonuç ise mükemmel ötesi. kızıl renk hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar için söylüyorum. arkadaşlar ben de kızılını kullandım. üstelik ben de kızılın tek tonu değil abartmıyım 5 tonu birden vardı. seçımın rengini sık sık değiştirdiğim ve balyajımda olduğu için başımın üzerinde çingene arabası taşıyor gibiydim:) ama bu boyadan sonra saçlarımın rengi çok güzel oldu, bakımlı görünmesi de cabası. ben saç rengimin biraz daha koyusunu seçtim. numarasını hatırlamıyorum ama kızıl ve siyah renk arasında bir ton. ve arkadaşalr bana inanın çok ama çoook güzel oldu. dahası diğer boyaları sürdüğümde saç derim cayır cayır yanıyordu (sanki o cızırtıları bile duyabiliyordum) ancak bunda hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. özetle, hem verdiği renkten hem de yaptığı bakımdan çok memnunum. şimdi daha farklı bir rengini deneyeceğim, bıyayınca hem nosunu hem de aldığım sonucu yazarımmm

X