bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

ykm de garnier in peling numunelerini,lorealin genclık kremlerinin numunelerini koymuyşlar hemde istediğin kadar alıyosun:KK53::KK53:heryerde varmı bilmiyorum ama bi sorun

çooooook tesekkürler kodu aldım ama bebegim oldugu için suan çıkamıyorum aksam eşimle gidicez benden önce kullanan olmazsa:)

mrh kızlar:KK3:ürünleri gelen arkadaşlar güle güle kulllansınlar.benimde ilk numunelerim geldi siftahı rozi ile yaptım 2 adet ped yollamışlar:KK37::KK60:.cok hızlılar iki günde geldi hemen.ve bugun milupa anne ve bebek kulübüne uye olmuştum onlarda kargomu göndermişler cok güzeller:KK16:içinde
6adet indirim kuponu
1 adet milupa dogal bitki çayı emziren annneler için
nivea pişik ö.krem
1 adet nivea temizleme mendili
nivea baby saçve vücüut şampuanı
aptamil buzdolabı süsü
1 adet avent krem
1det göğüs pedi:KK17:
bebeğimi beklerken kitabı ve cdsi:KK16:
emzirme kitabı ve cdsi:KK16:
1 adette annelik yolculugunda yanındayız mektubu:KK16::KK49::KK49::KK49: paketi açtım mis gibi koktular ya:KK16:
kızlar ben hamile değilim ama bebek istiyoruz2.5 yıldır. bende üye olayım dedim bugun kargo geldi gözlerim dolu dolu oldu:KK43:.rabbim inşallh bana hayırlısıyla anne olmayı nasip ederde bu ürünleri kullanırım.amin içinizde hamile olan yada bebek bekleyen varsa üye olun külübe onlar gönderiyorlar.bunlarda resimleri
bu milupadan gelnler
buda rozinin:86:

mrh kızlar:KK3:ürünleri gelen arkadaşlar güle güle kulllansınlar.benimde ilk numunelerim geldi siftahı rozi ile yaptım 2 adet ped yollamışlar:KK37::KK60:.cok hızlılar iki günde geldi hemen.ve bugun milupa anne ve bebek kulübüne uye olmuştum onlarda kargomu göndermişler cok güzeller:KK16:içinde
6adet indirim kuponu
1 adet milupa dogal bitki çayı emziren annneler için
nivea pişik ö.krem
1 adet nivea temizleme mendili
nivea baby saçve vücüut şampuanı
aptamil buzdolabı süsü
1 adet avent krem
1det göğüs pedi:KK17:
bebeğimi beklerken kitabı ve cdsi:KK16:
emzirme kitabı ve cdsi:KK16:
1 adette annelik yolculugunda yanındayız mektubu:KK16::KK49::KK49::KK49: paketi açtım mis gibi koktular ya:KK16:
kızlar ben hamile değilim ama bebek istiyoruz2.5 yıldır. bende üye olayım dedim bugun kargo geldi gözlerim dolu dolu oldu:KK43:.rabbim inşallh bana hayırlısıyla anne olmayı nasip ederde bu ürünleri kullanırım.amin içinizde hamile olan yada bebek bekleyen varsa üye olun külübe onlar gönderiyorlar.bunlarda resimleri
bu milupadan gelnler
buda rozinin:86:

inşallah en kısa sürede bi bebeğin olur da onunla sağlıklı günlerde kullanırsınız:KK55::KK55::KK55::KK55:

bende oraya 1.5 yılı geçti üyeyim şu an da 7 aylık hamileyim ama ne gelen var ne gideeen :KK58::KK59::KK58::KK59::KK58::KK59::KK58::KK59:

povloderm numunelerim geldi
$Fotoğraf0005.jpg

tekin acar için rica ederim arkadaşlar umarım bizden birilerine çıkar :KK64:

ürün gelen arkadaşlarımda güle güle kullansınlarr :KK9:

:KK16:

merhaba arkadaşlar.bana bugün gelen mail...

Yoğun emekler sonucu elde edilen çok değerli sertifikalı organik tarıma dayalı ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Aşağıdaki ürünler size ücretsiz olarak gönderilecektir, sadece kargo ücreti size ait olacaktır. Kabul etmeniz durumunda lütfen bu e-postamızı yanıtlayınız.

Marka

Ürün Adı
Gramaj/ml

La Claree - Oliv
Göz ve Dudak Çevresi Bakımı / Gel contour yeux et levres
1 ml.

La Claree - Oliv
Nemlendirici Yüz Kremi / Soin douceur hydratant
2,5 ml.

La Claree - Oliv
Nemlendirici El Kremi / Soin mains hydratant
3 ml.

La Claree – Oliv
Süper Antioksidan Bakım / Soin antioxydant intense
2,5 ml.

Erbaviva
Koruycu Güneş Kremi spf 15 / Sunscreen spf 15
2 ml.

Erbaviva
Vücut Şampuanı – Nefes Al / Body wash – Breathe
4 ml.

Erbaviva
Vücut Losyonu – Uyan / Body Lotion – Awaken
4 ml.

Sağlıklı günlerde hep birlikte olmayı diliyoruz

Adres bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz

Sevgi ve Saygılarımızla,

Sağlıklı ve güzel günler sizlerle olsun,

Saygılarımla,

Turgay Tunçbaş

SARU ORGANIK TARIM KOZMETIK LTD.STI.

Piri Reis Mh. Barbaros Cd. Darica K.S.S. A-Blok No:12 Darica | KOCAELI | TURKIYE

kızlar acaba kargo ne kadar ki?bilenler cevaplayabilir mi?

KelebekAfyon;
Allah hem sana hem her isteyene nasip etsin inşallah.yazılmıştı ama ben yine yazayım ülker hero baby,orjinal boy bebe bisküvisi,kabaklı pirinç çorbası(orjinal boy kavanoz) ve yine büyük boy kahvaltı maması yolluyor.sitesine üye olmak gerekli..onca bebek sitelerine üye olmuştum,milupa da deneme boy yolladı ama ülker kadar mutlu etmedi.ben zaten kullanıyordum,bu jest sonrasında daha da sevdim ülkeri En Büyük KK

Son düzenleme:
X