Kına Gecesi Kına gecesi mekanı...

alex83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
600
2
kızlarrrr..hazıran veya temmuz ayı için düğün planlıyoruz nısanlımla :21: bır hafta oncede kına gecesı dusunuyorum..avrupa yakasında kına yapabılecegım sık bır mekan arıyorum..sanırım en fazla 100 kısılık olur..tecrubelerınıze ıhtıyacım war kızlarr...:KK22:

:21::21: kızlar bu arada bakırkoy yesılkoy topkapı cıvarı olursa ıyı olur:KK52: beylıkduzu avcılar flm bana cok uzak..

gelin dergisinin kasım-aralık sayısında istanbulda kına gecesi için tasarlanmış bir mekanın tanıtımı vardı ben de meraktan biraz da gördüğüm fotoğrafların etkisiyle izmirde kına yapacak olmama rağmen arayıp sordum ismi külliye buranın denize nazır hoş bi ortam 100 kişilik nohutlu pilav ya da gözleme+ içecek 2500 dediler haziran 2011 de olacağını duyunca 1000 tl daha ekleyin siz dediler.
ilk çok fazla geldi ama bugün izmirde pasta+ kolaya kapalı ve çirkin mekanlarda 4000 çeken mekan sahiplerini tanıyınca insaflılarmış diye düşündüm :KK25:

teşekkür ederim cnm..evet benımde hosuma gıttı ınternet sıtelerınden baktım sımdı..snada mutluluklar dilerim:KK16:

kızlarr..düğün günüm belli oldu..kına mekanı arıyorum şimdi.incirli madoya baktık,yanında hacı sayid vardı,bde incirli dilek..buralar hakkında fikri olan varmı?

Merhaba, bende 17 haziran 2011 için kına mekanı arıyorum; güngören, esenler, bahçelievler, bakırköy tercihim. 70-80 kişi oluruz diye tahmin ediyorum. Eğlencesi güzel mekan fikirlerine açığım ....

hem kinayi hem nisani salonda yapanlar varmi merak ediyorum..

Son düzenleme:
aslında onu ebnde düşündüm canım.ama teknelerde yemekli olma sartı var.bizde kınada yemek olmuyor..hala yer bakıorum..tesekkur ederım

anladım.yemeksiz olanlarda var diye biliyorum ama nereyi istiyorsan orda olsun tabi,o gün en özel günün :KK71:

Nerede oturuyorsun bilmiyorum ama Güngören Belediyesine ait Şehr-i Gül Cafe&Restaurant var kına mekanı geniş ve fiyatları makul ... facebookta siteleri var ...

biz yapıcaz canım ikiside aynı akşam olacak..ilk önce nişan sonra da kına ..

aaa ikisinin birarada oldugunu bilmiyordum güzel bi fikirmis..bende kinayi salonda yapmak istiyorum dügünden 3 gün önce fln..oyüzden benimki ayni anda olmaz.oyüzden sordum acaba ikisinide ayri ayri salonda yapabilirmiyim cokmu abarti olur diye..

Son düzenleme:
Nerede oturuyorsun bilmiyorum ama Güngören Belediyesine ait Şehr-i Gül Cafe&Restaurant var kına mekanı geniş ve fiyatları makul ... facebookta siteleri var ...

tesekkur ederım cnm.topkapıda oturuyorum ben.sanırım biraz ters olacak ama yınede bakıcam netten.:KK3:

kızlarrr...:90:
bakırköy incirli caddesinde madonun hemen yanında hacı sayid var.ben orayı tuttum.. salon 80 kişilik.kişibaşı 10 lira.menümde 2 tatlı kuru pasta 2 tuzlu kuru pasta 2 minik pizza mesrubat snırsız cay ve su var. istersen sadece salonu da tutabilirsiniz demişlerdi.haberiniz olsun kızlar.

kızlarr..düğün günüm belli oldu..kına mekanı arıyorum şimdi.incirli madoya baktık,yanında hacı sayid vardı,bde incirli dilek..buralar hakkında fikri olan varmı?

Canım ben nişanımı incirli madoda yaptım. Gerçekten çok güzel geçti. Nişan için çokkk ideal bir yer ama kına için tavsiye edemeyeceğim. Nişan için fiyat alırken kına içinde sormuştum. Kınada kişi başı 30-35 arası falan demişlerdi. Benim fikrim kınada bu kadar para vermek çok mantıksız. Ama hacı said para olarak çok daha uygun, oraylada konuşmuştuk.

kına geceniz için muhteşem bir manzara ve geleneksel bir ambiyans..külliye yi gormeden karar vermeyin deriz.

incirli mado'da kına gecesine katılan var mı acaba? müzikler, ortam falan nasıl? eğlenceli oluyor mu?

Merhaba, bende 17 haziran 2011 için kına mekanı arıyorum; güngören, esenler, bahçelievler, bakırköy tercihim. 70-80 kişi oluruz diye tahmin ediyorum. Eğlencesi güzel mekan fikirlerine açığım ....

merhaba tatlım, şimdi de ben kına mekanı araştırıyorum da, acaba sen bulabildin mi diye merak ettim. benim de kişi sayım sana yakın olacak hemen hemen.:KK1:

X