Saç Rengi ve Saç Boyama palette siyah inci serisi buğulu gece deneyen var mı ????

canım siyah cok yakısmıs cok guzel olmus birde gozlerin lensmi acaba cok dogal duruyorlarr

canım çooook teşekkürler :KK16: herkes siyahı çok yakıştırırdı bana ama açtım rengini şimdi tekrar dönsem mi diye düşünmüyor değilim daha asil duruyor sanki ama azıcık hevesimi alayım açık renkten :)

gözlerim lens Bausch & Lomb green ocean rengi bende çok beğenerek takıyordum herkes çok beğeniyordu çok iddialı bir renk yeşil desen değil mavi desen değil çok farklı gölgede yeşil gibi sanki güneşta mavi kendi gözlerim ela bal rengi gibi bişey puşişi resmimde var arkadaşımın gözleri koyu kahva olduğu halde onda bile çok güzel durdu bu renk

canım çooook teşekkürler :KK16: herkes siyahı çok yakıştırırdı bana ama açtım rengini şimdi tekrar dönsem mi diye düşünmüyor değilim daha asil duruyor sanki ama azıcık hevesimi alayım açık renkten :)

gözlerim lens Bausch & Lomb green ocean rengi bende çok beğenerek takıyordum herkes çok beğeniyordu çok iddialı bir renk yeşil desen değil mavi desen değil çok farklı gölgede yeşil gibi sanki güneşta mavi kendi gözlerim ela bal rengi gibi bişey puşişi resmimde var arkadaşımın gözleri koyu kahva olduğu halde onda bile çok güzel durdu bu renk

canim resimde mavi siyah gibi durmuş normaldede ölemi ?

ne demek canım siyah cok guzel olmus gercekteenn :KK66: şu anki rengi ne renk peki kahve gibimi ? evettt lens bolumunde bakmıstım cok guzel bir renk hele kendi gözun acık renk cok guzel cok dogal durmus canım siyah saçlada cok guzel durmus tatlım :KK66:

Ben bu rengi pek yakıştıramadım size.
Yüzünüze hiç gitmemiş.
İfadenizi çok sertleştirmiş.
Kahve veya kumral tonlarını denemenizi tavsiye ederim.

canım ben bu rengi 3 yıl kullandım herkes çok beğeniyordu ama ne fark ettim biliyormusun su anda karamel saçlarım ve kesinlikle siyah benim yüzüme çok sert bir ifade veriyormuş :)

canım ben bu rengi 3 yıl kullandım herkes çok beğeniyordu ama ne fark ettim biliyormusun su anda karamel saçlarım ve kesinlikle siyah benim yüzüme çok sert bir ifade veriyormuş :)

En güzelini yapmışsın canım.Karamelli halini merak ettim fotoğraf yükleyebilir misin? :)
Ama evet güzel durmuştur bır daha sıyah boyanın yanından geçmezsın bence. :KK1:

kızlar ben de bugün buğulu gece aldm..ne dersinz çok mu siyah yaaaaa siyahtan yeni döndüm doğal siyah istiyorm ana rengimm

X