Saç Rengi ve Saç Boyama palette siyah inci serisi buğulu gece deneyen var mı ????

pnrarsln

güneşe aşık . . .
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
1.217
4
$palette[1].jpg yeni çıkan serinin buğulu gece rengini deneyen var mı

Bende anneme bu renkten aldım ama henüz boyamadık boyayınca siyaha yakın bi renk olur tahminimce

adında da anlaşılacağı gibi parlak siyah inci... yani mavi siyah nasıl mavi yansıma yapıyorsa,bu da beyaz yansıma yapar parlak siyah saç isteyenler için uygun..

alakası yok.koyu kahve çıkıyor renk ama ilk boyandığında siyah gibi duruyor.

cevaplar için teşekrederim
ben aldım annemde denedik
sonra benim saçımda denedim bi tutam
tam benim istediğim renk böyle yumuşak bi koyuluk var kahve gbi kızıllık yok siyah gbi de sert durmuyo
2 kutu aldım şimdiden nisan ayı gbi boyucam :KK17:

Denediniz mi acaba resim paylaşabilir misiniz?
Kutunun üstündeki renk istediğim renk ama siyah olur diye çekiniyorum almaya

bende bugün gördüm bu rengi çok hoşuma gitti, siyah istiyorum ama kapkara değil parlak canlı doğal bir siyah... bu renk istediğim renk gibi duruyor. yarın almayı düşünüyorum, alır ve boyarsam resim paylaşırım merak edenler için.

Ben buğulu geceyi değil de gece mavisini kullandım bikaç kere,kolay akmıo en beğendiğim saç boyası o olmuştu.

kızlar ben boyadım saçımı ve simsiyah oldu ama güneşte veya günışığında kahverengi yansımalar oluyor ışıkta siytah gibi durmuyor ama normalde siyah. resim koymadım çünkü flash lı veya flash sız çektiğim bütün fotolarda ayna göründüğünden farklı çıktı aynaya bakınca simsiyah , ben beğendim istewdiğim gibi oldu.

ben boyadım ve sonuç hüsran yok öyle bi parlama yansıma doğal siyah bilmem ne, kesinlikle ve kesinlikle kömür siyahı gibi bişey çıktı çok yapay duruyor. kızlar sakın kutunun üzerindeki fotoğrafa aldanıpta alıp boyamayın... benim gibi hüsrana uğramayın... yapay siyah bi renk istiyorsanız alın tabi... beyaz sabunla akıtıyorum 2 gündür... çok kötü...

ben boyadım ve sonuç hüsran yok öyle bi parlama yansıma doğal siyah bilmem ne, kesinlikle ve kesinlikle kömür siyahı gibi bişey çıktı çok yapay duruyor. kızlar sakın kutunun üzerindeki fotoğrafa aldanıpta alıp boyamayın... benim gibi hüsrana uğramayın... yapay siyah bi renk istiyorsanız alın tabi... beyaz sabunla akıtıyorum 2 gündür... çok kötü...

boyamadan önceki saçın ne renkti? bende kömür gibi olmadı daha doğal oldu altındaki renk biraz açık olduğu için olabilir. bugün ikinci yıkayışım ve daha güzel oldu. ben siyah istediğim için beğendim sanırım fakat kömür gibi olsa beğenmezdim bende. kutudaki gibi olmadığı doğru , siyah işte

kızlar ben boyadım saçımı ve simsiyah oldu ama güneşte veya günışığında kahverengi yansımalar oluyor ışıkta siytah gibi durmuyor ama normalde siyah. resim koymadım çünkü flash lı veya flash sız çektiğim bütün fotolarda ayna göründüğünden farklı çıktı aynaya bakınca simsiyah , ben beğendim istewdiğim gibi oldu.

İstediğin gibi olmasına sevindim güle güle kullan saçlarını canım:KK61:

X