Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston sıvı peroksit

bayrak_007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
15
0
elimde kolestonun sıvı peroksit %9 saç açıcısı var. Sizlere sorum şu sadece bunu kullanarak denemek istiyorum saçımı yıkayıpta mı kullanacağım önce şampuan ile falan saçımı yıkayacak mıyım ve güneşte beklemem gerekiyor mu? Kısaca nasıl kullanabilirim:)

cnm ne kadara aldn bende almak istiyorum ama saçı yakıyo filan diyolar ..of çok kararsız kaldm..saç rengini açıomu gerçekten

Kızlar saçınızla boşuna uğraşmayın 1 buçuk aydır denemediğim şey kalmadı lanet koyu kahve boya akmadı... Orieli vurdum gittsin... Şimdi bi kat daha vuracağım. İşim tamamiyle bittiği zaman resim koyar nasıl yaptığımıda anlatırım... Başarılı olursam maliyet 15 liraya gelecek bu arada...
Sevgiler, saygılar :)

ben dediğin kolestonla yaptım 4 kaşık çıkıyo 4 kaşıkta mavi toz ile karıştırdım birde saç kremi döktüm içine iyice karıştırıp sürdüm saçıma ve şuanda karamel oldu saçım 1 saat beklettim =) uçları hafif kırıldı zaten kırıktıda :KK70:

Ben kolestonun sıvı perokstini kendi doğal saçıma yapmıştım 1.5 gün durdu saçımda yıkadım bakır bir renk olmuştu sarı gibiydi :KK1: Arkadaşlarım çok beğenmişti zararı yok tersine saçı yumuşacık yapıyo . Denemeni öneririm :KK66:

bende kullandım bir kac kere. ameliyat eldiveniyle surun sacınıza çünkü sonra ellerinizde yıkasanız bile beyaz beyaz seyler kalıyo. sacınıza surdukten sonra 2 3 dakika bekleyip o tutamın üzerine duzlestiriciyle geçin rengi oyle saca geliyo hiçte yıpratmıyo kırmıyo. bi arkadasım yapmıstı sonra bende yaptım 2 3 kere sacımda hic bi kırıklık falan yok ve cok doğal duruyo hepinize tavsiye ederiim

kardeşim yaptı ve çok memnun kaldı eldivenle hepsini saçına sürdü ve tutam tutam üzerinden düzleştiriciyle geçti siyaha dönük koyu kahve saçları şimdi açık karamel oldu ve yumuşacık yakma kırılma falan olmadı yani. arkadaşımda aynısını yaptı kumraldı denize gitti ve iyice açıldı çok memnun kaldı :) henüz bi zararını görmedik ama düzleştiricim bozuldu benim:105::KK1:

Son düzenleme:
kardeşim yaptı ve çok memnun kaldı eldivenle hepsini saçına sürdü ve tutam tutam üzerinden düzleştiriciyle geçti siyaha dönük koyu kahve saçları şimdi açık karamel oldu ve yumuşacık yakma kırılma falan olmadı yani. arkadaşımda aynısını yaptı kumraldı denize gitti ve iyice açıldı çok memnun kaldı :) henüz bi zararını görmedik ama düzleştiricim bozuldu benim:105::KK1:

sozunu ettıgınızz su boyaılebırlıkte verılen peroksıt ten degılmı?? onu dırekmı suruyorsunuz sacınıza ve ml olarak ne kadar uyguluyorsunuz??

sozunu ettıgınızz su boyaılebırlıkte verılen peroksıt ten degılmı?? onu dırekmı suruyorsunuz sacınıza ve ml olarak ne kadar uyguluyorsunuz??

boya ile verilen peroksit değildi gidip ayriyetten aldık marketten tek başına satılıyor kolestonun. Saça direk sürdük, saçınızın çok veya az olduğuna bağlı ne kadar süreceğinizde ıslatsın saçınızı yeter :)

Son düzenleme:
boya ile verilen peroksit değildi gidip ayriyetten aldık marketten tek başına satılıyor kolestonun. Saça direk sürdük, saçınızın çok veya az olduğuna bağlı ne kadar süreceğinizde ıslatsın saçınızı yeter :)

anladım saol cnm... su peroksıt yarım yada kılolukolanlardan bahsedıyosun sanırım.. ben palette nın acıcısıyla acmıstım sacımı.. ve kızılolmasına ragmen cok guzel acıp yıpratmamıstı.. bunuda deneyecegız nasıpse :KK9:

anladım saol cnm... su peroksıt yarım yada kılolukolanlardan bahsedıyosun sanırım.. ben palette nın acıcısıyla acmıstım sacımı.. ve kızılolmasına ragmen cok guzel acıp yıpratmamıstı.. bunuda deneyecegız nasıpse :KK9:

hiç denemedik onu koleston %9 luk almıştık zaten denize girince rengi daha çok açılıyor yıpranıyor saçlar denizde diyorlar ama hiç öyle bir şey olmadı şükür :KK1:

Nasıl yani?Peroksit düzleştiricini mi bozdu ? :KK53: Bu konuyla ilgili bilgi verirsen çok sevinirim bende bugün yaptım ama bir saate açıldı açık kahverengi olup aralarında sarı teller var :)

X