AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

oleyyy !!! ben de senle sevindimmm.... ilk siparişindi demi canım...hadi bakalım bol satışların olsunnnn :KK12::KK12::KK12:

cok tuhaf he dımı cocuk gıbı sevınıyorum :)) esıımde guluyo hedıye alsaydım bukadar sevınmezdın dıyor evet ılk sıparısım :)))

selamlar herkese :) bende bugün ilk siparişimi vericem inşallah hayırlısıyla böyle bol bol siparişlerim olsun hediyeler kazanıyım :)

phoebe takı setı nasıl bısey kızlar ya altın gıbımı acaba yapma gıbımı basıt duruyormu

bir baktım sayfa kapatılmış amanın dedim dün verdiğim bir link yüzünden uyarı aldım dedim benim yüzümden sayfayı kapatmışlar :KK1:

off yaa gece verdiğim sipariş hala faturalanmamışş..sanki kampanyanın ilk günü ,kaplumbağa hıızyla ilerlio her konuda bu avon:63:

günaydın kızlar artık burdayız galiba herkese hayırlı olsun iyide diğer taraf neden kapatıldıki anlamadım!

kızlar pazartesi verdiğim sipariş bu sabah elime ulaştı pro colour duo perfect nude rujum geldi merak eden arkadaşlar vardı fikirlerimi vereyim benim kullandığım tonda açık sütlü kahve çok iddialı renk kullanmayanlar için uygun alttaki parlatıcısını sürdüğünüzde ıslak yani cam gibi görüntü veriyor şöyle söyleyeyim kampanya 14 katoloğun 88. sayfadaki modelin ruju gibi duruyor doğal ama çekici :)
birde eternal megic parfümün hediyesi olan bileklik bundan önceki siparişimde gelenle farklı ilki katologtakinden daha güzel ve rengi lilaydı 2. gelen bileklik katologtaki gibi rengi ama çizilmiş etrafı boncuk içindeki desenler biraz şişirme ama ben boncukları kullanmıyacağımdan önemsemedim ama takıların ikiside farklı ilki daha güzeldi

cerenim cevabın için çok teşekkürler diğer taraf kapandığı için burdan yazabildim cnm alıntı yapamadım :)) bu soruyu sormamdaki amaç bir zamanlar otomatik sistemi şekilde ödeme yapanların fatura gecikme halinde nekadar fazla yatırırsan yatır bu şekilde çekilmeyeceği gecikmiş fatura havale yolu ile yatırılması gerektiği gibi duyumlar almıştım ben hiç geciktirmedim ama merakta ediyorum doğrusu şayet gecikirse diyerek sormuştum sanırım pek bilen yok :44:

selam herkese benim bir sorum olacaktı nekadar satış yapınca faturayı bir ay sonra ödüyoruz???

Hatunlar hayırlı olsun yeni topik :) Bu arada kargom dagıtıma çıkmış ilk işim saatin resmini çekmek sizinle paylaşmak olacak..

X