AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar bı bakarmisiniz. Ben avonu bırakalı 2 yıl olacak neredeyse . Eşim hiç istemedi yapmamı ama bana iyi getirisi vardı şimdi yalan söylemek olmasın. Sonra 2015 mart ayına ait 245 TL borcum vardı ben bunu ödedim öyle temsilcilik ten çıktım sanıyordum birde ne göreyim eve kağıt gelmiş dün icra filan diyor . Tahmininin sizce bu zamana kadar ne kadar olmuştur borcum eşimle dalaşmadan kapatmam lazım o borcu hamileyim her gece aklıma geliyor sıkıntı basıyor nasıl unuttum diye

Arkadaşlar bı bakarmisiniz. Ben avonu bırakalı 2 yıl olacak neredeyse . Eşim hiç istemedi yapmamı ama bana iyi getirisi vardı şimdi yalan söylemek olmasın. Sonra 2015 mart ayına ait 245 TL borcum vardı ben bunu ödedim öyle temsilcilik ten çıktım sanıyordum birde ne göreyim eve kağıt gelmiş dün icra filan diyor . Tahmininin sizce bu zamana kadar ne kadar olmuştur borcum eşimle dalaşmadan kapatmam lazım o borcu hamileyim her gece aklıma geliyor sıkıntı basıyor nasıl unuttum diye
siz borcu kapatmissiniz Faizi kalmis Avonu arayip bilgi alin

Hertürlü yardımcı olurum bilginize bu işe girerken teredüütlüydüm acaba dedim ama başardım belkide bşarmamın sebebi hedefimdi benim herkezden çok farklı hedefim var ben buz kazandığım parayla borçlarımı bitirip tüpbebeğe başlamak ve bunun için mücadele verdiğim için başardım sizde başarabilirsiniz yeterki hedefinizi yüksek tutun hedefiniz olsun daima herzaman yardımcı olmaya hazırım ulaşabilirsiniz

Merhabalar ❤ Avon için üyelik düşünen arkadaşlar. Avon a üyelik ücretsizdir. Satış zorunluluğu yok. Hem kendi ürünlerinizi indirimli almak , hem de yaptığınız satışlardan kâr elde etmek hem de Avon un güzel hediyelerinden faydalanmak için mesaj atmanız yeterli

Merhaba kızlar
Bana mesaj geldi 60tl lik paket diye kodunu giriyorum 183tl çıkıyor.
Bunedir yahu?

Avon Temsilciliği Hakkında

Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Avon Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?
- Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
- Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
- Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.
- Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.
- Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar.
- Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Avon Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir? -
Müşterilerinize düzenli hizmet vermenizi,
- Ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanızı,
- Her kampanya düzenli olarak sipariş vermenizi,
- Müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanızı,
- Fatura ödemelerinizi zamanında yapmanızı bekliyoruz.

Ne kadar kazanabilirim?
Bu tamamen size bağlı. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar, satış yapmanızı kolaylaştırır. Temsilcilerimiz Avon ürünlerini %33 kar marjı ile satarlar. Avon'dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Temsilci Olmak İçin Avonun Resmi İnternet Sitesinden Temsilcilik Başvurusunda Bulunabilirsiniz

AVON TEMSİLCİSİ OLAN VEYA OLMAYI DÜŞÜNEN HER KULLANICI İLE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNABİLİR BU BAŞLIK ALTINDA

VE LÜTFEN TÜM KULLANICILARIN KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNMASINI ÇOK RİCA EDİYORUM
Herkes temsilci olursa musteri kim olacak

Vallahi ben daha yeni kayıt oldum çok memnunum. Siparişlerim 1000'i geçti.
Bir de mutfak hediyeleri falan var. :KK76:
Ürünlerdende hiç şikayetçi olan yok. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine MARK kapatıcı çok güzel

Merhaba arkadaşlar ben gecen ay avondan fondadet siparis verdim ama acik ton istedim hic memnun kalmadim degistirme gibi bi durum oluyo mu

X