AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar valla benim evde net yok anneme geldikçe giriyorum ancak :KK43: arıyorum burayı yani :KK50: ama giremiyorum havalar soguyunca gelemediğim için

canım yaaa biz de özlüyoruz muhabbetlerimizi ne güzel kaynatıyoduk burda. hem de bi yandan öğreniyoduk

ya kızlar mart ayı katalogu yetmedı bana elımde bır tane kaldı on tane almıstım sasırdım okadar ısteyen oldukı

merhaba kızlarrrr gunaydınnnn
günaydınnnnn şekerciiiimmmmm
ya kızlar mart ayı katalogu yetmedı bana elımde bır tane kaldı on tane almıstım sasırdım okadar ısteyen oldukı
cnm maşallahhh:))) ben iki tane alıyorum o bile fazla:)))) ehueee

beni de ekleyin dicem ama adımı nası yazıcam burdan:)

sagol canım bende sasırdım bu ay vallaha

kızlar ben kullanmıyorum zaten face

ben de kullanmıyodum aslında ama kampanyalara katılmak için açtım hesap. sonra arkadaşlarımla da bazen denk gelip muhabbet ediyoruz:)

cnm dilini ısır devamı gelsin inşşşşş

:nazar:

kızlar bişey sorcam .. Şimdi 85 liranın altına 8,5 lira hizmet bedeli varya diyelim ki bi kampanya içinde 2 kere sipariş verdim . İkisinde de 85 lira mı olmak zorunda

kızlarrrrrrrrrrrr benim siparişler kargoya verilmiş yarın gelir kargom oley ilk defa avon hızlandı:

Son düzenleme:
Rica ederim canım :KK54:

Nurdi sna torpil bana da başka bi şey var herhalde, siparişim faturalanmamış bile :KK9::KK9: Ama benim işime geldi ekliceklerim vardı müşteri hizmetlerini arim de ekletim bari :81::81::81:

Evet tatlım bak seninde işine yaradı avon bilio işini çok düşünüyor seni vesselam :90:

Merhaba hanımlar =))

Ben daha sipariş vermedim ama şimdiden K4 kataloğundaki Resee Witherspoon un yeni parfümlerini merak eder oldum :kk77:

Sipariş verenlerin yorumlarını 4 gözle bekliyorum :KK9:

nabersiniz şekerler:KK16:

indirim broşüründen hiçbir şey kalmamış yaw.hastayım diye k3 indirim broşürünü ulaştıramadım çoğu kişiye tabi dolayısıyla katalokları da sadece 30 tllik vardı ind. broşden.85e tamamlayamadığım için veremedim onu da ilk günden giriyorum kodları stokta kalmamış:/peeeehhh
sizin siparişler ne alemde,umarım eksiksiz geliyordur

Yaa hala ürün stoğu bekleniyor diyor off off daha faturalanacakta kargoya verilecekte bana ulaşacakta püfff:KK31:
Neredeyse ikinci siparişimi gireceğim ama girdiğim ilk sipariş ortada yok gıcık avon seni kınım kınım kınıyorum.:KK19:

kızlar benimalt üyemin saiparişleri kargoya verilmiş bile halbuki ben ondan önce vermiştim siparişlerimi benimki sevkiyata hazırlanıyo onunki verilmiş nasıl iş yaa

Ya kızlar benim sipariş durumumda yeni yazıyordu. Şimdi de ürün stoğu bekleniyo yazıyo. Peki hangi ürünün beklendiğini göremiyo muyum ben ?

off aman ya siparişimde ürün stoğu bekleniyo yazıyo ben de iptal ettirmek için aradım ama faturalanma aşamasında olduğu için etmediler aceleyle girince kimisini eksik kimisini fazla girmişim gelince iade yapmam gerekecek ilk gün yarışzedelerinden oldum ya üff insan o telaşla ne girdiğini anlamıyoki zaten ikidebir site çöktü :84:

Son düzenleme:
X