AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm kızlar az önce kargom geldi ürünler hakkında belki fikir olur diye bilgi vereyim size:öncelikle pink sands 4lü farın renklerine bayıldım diyebilirim henüz kullanmadım ama çok tatlılar tam benlik:KK9:kataloğun son sayfasındaki 3lü gloslar tahminimden küçüklermiş ,ortadaki rengi güzel pembe olan clearden pek farklı sayılmaz yani pekte renk vermedi.color trendin koyu renk pudrasını isteemiştim yüz kontürleme tekniği için,bence kış aylarında kontürleme için gayet iyi bir rengi var bronz pudra şu mevsimde tenimde biraz koyu kalabilirdi ama bu çok iyi oldu hiç parlamıyorda yani açık tenli olupta kontürlemede kullanmak isteyenlere bronzlaşıncaya kadar tavsiye edebilirim.far fırçasınıda çok beğendim oldukça kullanışlı bişeye benziyor.spactralash maskara eh işte fena değil diğerlerinden pek farklı gelmedi bana.son olarak anew eyeliner tam bir hayal kırıklığı bildiğinn kahverengi kalemi eyeliner diye göndermişler ya ucu bile katalogtaki gibi sivri falan değil normal yuvarlak uçlu bir göz kalemi diğer ucundada dağıtmak için süngeri var çok saçma hiç tavsiye etmiyorum bende zaten açılıp kapananlardan aynı renk kalem vardı ne fark varki şimdi!birde niye katalogta ince uçlu yoksa kullanılmışta öylemi yuvarlak uçlu olmuş acep onu bilemedim işte:44:

dün sipariş veripte faturalanan varmıı kızlarr???
nie bu kdar yavas bu avon yinee:KK57:

kızlar pazartesi verdiğim sipariş bu sabah elime ulaştı pro colour duo perfect nude rujum geldi merak eden arkadaşlar vardı fikirlerimi vereyim benim kullandığım tonda açık sütlü kahve çok iddialı renk kullanmayanlar için uygun alttaki parlatıcısını sürdüğünüzde ıslak yani cam gibi görüntü veriyor şöyle söyleyeyim kampanya 14 katoloğun 88. sayfadaki modelin ruju gibi duruyor doğal ama çekici :)
birde eternal megic parfümün hediyesi olan bileklik bundan önceki siparişimde gelenle farklı ilki katologtakinden daha güzel ve rengi lilaydı 2. gelen bileklik katologtaki gibi rengi ama çizilmiş etrafı boncuk içindeki desenler biraz şişirme ama ben boncukları kullanmıyacağımdan önemsemedim ama takıların ikiside farklı ilki daha güzeldi

nude rengi çok dogal sa ben vazgeçtim cnm elimde doğal ton ruj mevcut.ama senin begenmene sevindim :)

slm kızlar az önce kargom geldi ürünler hakkında belki fikir olur diye bilgi vereyim size:öncelikle pink sands 4lü farın renklerine bayıldım diyebilirim henüz kullanmadım ama çok tatlılar tam benlik:KK9:kataloğun son sayfasındaki 3lü gloslar tahminimden küçüklermiş ,ortadaki rengi güzel pembe olan clearden pek farklı sayılmaz yani pekte renk vermedi.color trendin koyu renk pudrasını isteemiştim yüz kontürleme tekniği için,bence kış aylarında kontürleme için gayet iyi bir rengi var bronz pudra şu mevsimde tenimde biraz koyu kalabilirdi ama bu çok iyi oldu hiç parlamıyorda yani açık tenli olupta kontürlemede kullanmak isteyenlere bronzlaşıncaya kadar tavsiye edebilirim.far fırçasınıda çok beğendim oldukça kullanışlı bişeye benziyor.spactralash maskara eh işte fena değil diğerlerinden pek farklı gelmedi bana.son olarak anew eyeliner tam bir hayal kırıklığı bildiğinn kahverengi kalemi eyeliner diye göndermişler ya ucu bile katalogtaki gibi sivri falan değil normal yuvarlak uçlu bir göz kalemi diğer ucundada dağıtmak için süngeri var çok saçma hiç tavsiye etmiyorum bende zaten açılıp kapananlardan aynı renk kalem vardı ne fark varki şimdi!birde niye katalogta ince uçlu yoksa kullanılmışta öylemi yuvarlak uçlu olmuş acep onu bilemedim işte:44:

mavişim memnun kamana sevindim.begenmediğini iade et hiç ugrasma ben artık hiç ugrasmıyorum direk gönderiyorum valla.

slm kızlar çokmorelim bozuldu haftasonu ekmek kızartma makinasını alabilmek için 400 kusurluk sipariş girmiştir,heraLDE sotokta olmayanlar yüzünden faturam 380 ne düşmüş bu durumda göndermiyolardır kesin,amaeğer öyleyse avondan iyice soğumuş durumdayım bırakmayı bile düşünüyorum sırf bu yüzden zaten bişey kazndığım yok bari hediye alayım dieee bide gelmezse arayıpp soracağımda zatenn

eğer fırsat köşesi ve indrm broşürü gibi ürünler stokta kalmamşsa göndermezler ama onun haricinde göndermek zorundalar

bu konuda aslında bılgılendırme yapsalar faturalandırmadan stoklarda yok 400 lımıte ulasmak ıstermısınız ıstemezmısınız dıye mesaj cekılebılır mesela

slm kızlar yeni topiğiniz hayırlı olsun.geçmişe şöyle bir baktımda DERSANE arkadaşa 2 çift bişey söylemeden edemicem:birincisi o işaret sana değil numune isteyen arkadaşaydı tekrar okursan anlarsın, ikincisi hangi işaretleri kullanacağıma kendim karar verebilirim sana sormam!aslında iyi kalpli sevecen biriyimdir ama kimsenin benimle bu şekilde konuşmasına izin vermem!numunelerin satışının yasak olduğunu yine bu sayfada arkadaşlar beni uyardıklarında öğrenmiştim ama ben senin gibi davranmadım çok daha saygılıydım istersen geçmişi ara bak ne tepki verdiğime.madem ben bu kadar saygıyla karşıladım o zaman aynı saygıyı görmek isterim.şimdilik söylüceklerim bu kadar.

sakin ol canım dün hepimiz uyarı aldık ben dahil artık tartışma reklam satış vs olmaz inşallah

3 günde faturalanır bi 3 günde kargo ya verilir..zaten o zamana kadarda yeni kampanya başlar..
avooonn avonnn:KK47:

5 dakikada faturalanıo artık cnm

aynen ebruşum gönderecem bende.yani gelecek ay yine sipariş yolu göründü bana:KK1:birde almıcam bir süre diyordum:KK1:

Kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun..öbür taraf çarşamba pazarı gibi olmuştu...:KK1:

bu arada benimde bi ricam olucak.Bu yeni topiğimizde lütfen geliş fiyatı, geliş fiyatının nasıl hesaplanacağını yazmayalım.sonuçta ziyaretçiler ve temsilci olmayanlarda okuyo bu topiği.eğer merak edenler olusa özel mesajla cevap verelim.buda bu topiğin bi kuralı olabilirmi???

3 günde faturalanır bi 3 günde kargo ya verilir..zaten o zamana kadarda yeni kampanya başlar..
avooonn avonnn:KK47:

zaten bugun faturalansa cumaya kadar kargoya verırler ınsallah yoksa hafta sonu ya ben ozelsektor olupta hafta sonu calısmayan bır avonu gordum

geldı geldı kargom geldı:KK23:
urunler dogru geldı hıc sorun yok ıkı tane parfum numunesı gelmıs tanıtım brosurlerı felan gelmıs :)))

slm kızlar yeni topiğiniz hayırlı olsun.geçmişe şöyle bir baktımda DERSANE arkadaşa 2 çift bişey söylemeden edemicem:birincisi o işaret sana değil numune isteyen arkadaşaydı tekrar okursan anlarsın, ikincisi hangi işaretleri kullanacağıma kendim karar verebilirim sana sormam!aslında iyi kalpli sevecen biriyimdir ama kimsenin benimle bu şekilde konuşmasına izin vermem!numunelerin satışının yasak olduğunu yine bu sayfada arkadaşlar beni uyardıklarında öğrenmiştim ama ben senin gibi davranmadım çok daha saygılıydım istersen geçmişi ara bak ne tepki verdiğime.madem ben bu kadar saygıyla karşıladım o zaman aynı saygıyı görmek isterim.şimdilik söylüceklerim bu kadar.

Bir dersane değil _DERSENA_ yasak falan değil canım uyarıyada ihtiyacım yok zaten yasakta olsa şayet kızın alacgı bir tane benden alıp başkasına satışını yapacak değil .. ayrıca benim amacım ticaret değil 5 liralık şeyden hiç bi karım olmaz zaten 2 milyarlık satış yapmışım hediyeleride almışım hiç ihtiyacım yok.. Sadece iyi niyet ve yardım etmek tabi siz nasıl yorumlarsınız bunu kendi içinizde o sizin meseleniz.. Madem bana değildi o halde bana yazdıgınızın devamı yerine ayrı ayrı belirtseydiniz sizde üzülmezdiniz bizde ..Hangi işaretleri kullanacagınız size kalmış elbet benimde kime ne satacagım sadece beni ilgilendirir.. Bu zamana kadar bu topikten kimseye saygısızlık yapmadım kimsedende saygısızlık görmedim .. ama siz müstesna oldunuz ..susacak değildim daha fazla konuşacakta değilim .

geldı geldı kargom geldı:KK23:
urunler dogru geldı hıc sorun yok ıkı tane parfum numunesı gelmıs tanıtım brosurlerı felan gelmıs :)))

Gözün aydın tatlım:) bol bol satışların olsun hep hediyeler kazan gelecek kampanyalarında:)

kızlar size bişey soracağım ben en son 2007 de wink parfüm almıştım çok beğeniyordum..sonra bitince bir daha almak istedim kaldırılmış çok üzüldüm..aynı onun gibi kokan yada çok benzeyen br parfüm varmı avonda..yeni bir sürü parfüm çıkmış takip edemiyorum,:44:

kızlar ındırım brosur de geldı kampanya bır ın bu ındırım brosuru katalogdakıler gıbı satabılıcegımız seyler dımı musterıme katalogla bırlıkte ındırım brosurude verebılırmıyım

Bir dersane değil _DERSENA_ yasak falan değil canım uyarıyada ihtiyacım yok zaten yasakta olsa şayet kızın alacgı bir tane benden alıp başkasına satışını yapacak değil .. ayrıca benim amacım ticaret değil 5 liralık şeyden hiç bi karım olmaz zaten 2 milyarlık satış yapmışım hediyeleride almışım hiç ihtiyacım yok.. Sadece iyi niyet ve yardım etmek tabi siz nasıl yorumlarsınız bunu kendi içinizde o sizin meseleniz.. Madem bana değildi o halde bana yazdıgınızın devamı yerine ayrı ayrı belirtseydiniz sizde üzülmezdiniz bizde ..Hangi işaretleri kullanacagınız size kalmış elbet benimde kime ne satacagım sadece beni ilgilendirir.. Bu zamana kadar bu topikten kimseye saygısızlık yapmadım kimsedende saygısızlık görmedim .. ama siz müstesna oldunuz ..susacak değildim daha fazla konuşacakta değilim .

daha öncede söylediğim gibi seni uyarmadım arkadaşı uyardım anlamadın galiba:44:bana açıklama yapmak zorundada değilsin kaçtan sattın aldın beni ilgilendirmez.ben daha önce 1den fazla numune alınırmı diye sorduğumda arkadaşlar yasak satış yapamazsın dediler e haliyle bende kıza öyle dedim.burda bir art niyet olamaz herhalde.şimdi ben sana saygısızlıkmı yapmış oldum:KK1:yaptığın şeyi ne güzelde karşı tarafa yıkıyosun.oysa ben senden 'a ben yanlış anladım herhalde canım deyip konuyu kapatmanı beklerdim.bu arada ben tanımadığım birinin yazdığı iki satır için üzülmem istediğini yazabilirsin.benim felsefem budur ne ekersen onu biçersin

kızlar size bişey soracağım ben en son 2007 de wink parfüm almıştım çok beğeniyordum..sonra bitince bir daha almak istedim kaldırılmış çok üzüldüm..aynı onun gibi kokan yada çok benzeyen br parfüm varmı avonda..yeni bir sürü parfüm çıkmış takip edemiyorum,:44:

hıc bılmıyorum cnm ama kızlar mutlaka soylıcektırler

Ya bu Tester olayı nasıl oluyor ucretlımı bunlar ?

bana ılk uyelık dıyemı yoksa sıparıs verınce bılmıyorum ıkı tane parfum tester ı yollamıslar ama normalde panoramada uyelere testerların ucretlerı yazıyor 8 ve 9 sayfada cnm

X