AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bi müşterim de siyah noktaları için ürün iştemişti ben de nisanda indirimde olan clearskin proffessinal gri maskeyi önermiştim acaba mavi seri dahamı iyiki kafam karıştı şimdi:97: bu arada pırıltılı göz kalemleri güzelmiş alan bi daha alıyo:)

gri seri akneyle mücadele serisi cnm yağlı ciltler için
siyah noktalar için isteniyorsa mavi seri cnm

harikasın ilkşah hemen beğendim en kısa sürede katılıcam cnm yeni başlığımıza

hadi kızlar bu ay siparişlerimzde gelen ürünlerin fotolarını çekin paylaşın kızlar ben ilki paylaştım

kızlar bethany kolye almıştım küpesiyle tam bi hayal kırıklıgı kırmızı diye almıştım hiç benzemiyor 1 milyoncudan alınmış gibi

selam arkadaslarr..bende bugunden ıtıbaren avon temsılcısıym..:) bıraz kafm karsık herseyı anlamıs degılm ama yenıyım dha ıdare edn :KK1::KK1::KK1:

kızlar resim eklemek içn hizliresim images vb. sitelere girip linki alıp mesaj bölümündeki grafik ekle butonuna tıklayıp oraya yapıştrn daha iyi görünüo

Bende ekliycem hepsinii bide kızlar bişey sorucam ben eşim için şu üçlü set vardı ya ondan aldım ama parfümü çok kötü çıktı değişim yapsam diğer bayan parfümleriyle kodlama hatası diyip yaparlar mı nasıl yapıcam bilemedim

Bende ekliycem hepsinii bide kızlar bişey sorucam ben eşim için şu üçlü set vardı ya ondan aldım ama parfümü çok kötü çıktı değişim yapsam diğer bayan parfümleriyle kodlama hatası diyip yaparlar mı nasıl yapıcam bilemedim

iade et sonra tekrar sipariş ver cnm öyle olmaz

selam arkadaslarr..bende bugunden ıtıbaren avon temsılcısıym..:) bıraz kafm karsık herseyı anlamıs degılm ama yenıyım dha ıdare edn :KK1::KK1::KK1:

selam cnaım hoşgeldin aramıza biz sorduklarına cevap vermeye çalışırız hepimiz zamanla öğrendik :)

ilkşah cım şimdi vaktim yok ama aldıklaırmın hepsini çekicem merak etmeyin:) diğer topiği süreklikontrol ediyorum kızlar elinize sağlık

X