AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

nurdi

Cnm bazen banka kesinti yapıyor kart işlem parasımıymış neymiş aynen benmde 24 TL kesilmişti. doğal gaz su elktr v.s otomatk ödeme talimatı vermem grktgini sölmştiler seninde öle bişe olblr belki

GoldenLady

evet cnm doğru söylüyorsun fakat yılbaşı yani aralıkta ve haziranda olmak üzere yılda 2 kez kesinti yapılıyor ben bu aylarda bir miktar fazla para yatırıyorum mart ayındada kesinti oluyormuki?
iyide ben otomatik ödeme talimatı vermiştim.Daha önce bu konu hakkında bi sorun olmuştu gene am benden pra kesilmiyo ki=( ne şimdi bu

Solitions berrak görünüm veren gece gündüz kremi yüzümü mahvetti:KK43: elmacık kemiği hizasında kocaman bi siyah leke var şuanda .. çok dikkatli kullanın yaklaşık 1.5 2 aydır kullanıyorum başlarda bişi yoktu bi anda ortaya çıktı:KK43:

Kızlar avon faturamı 17 mart da ödemem gerekiyordu unutmusum Şimdi siteden kartla odeyemıyorum hafta sonu olduğu için Bunu nasıl ödeyebilirim bu gün ? fatura yanımda değil ama :/

Solitions berrak görünüm veren gece gündüz kremi yüzümü mahvetti:KK43: elmacık kemiği hizasında kocaman bi siyah leke var şuanda .. çok dikkatli kullanın yaklaşık 1.5 2 aydır kullanıyorum başlarda bişi yoktu bi anda ortaya çıktı:KK43:

geçmiş olsun üzüldüm neden oldu ki sürdükten sonra güneşemi çıktın güneş yanığı gibimi oldu acaba? bu arada şu yeni moisture rujlardan alan varmı kızlar bi tane mocha plum siparişim var kahverengi tonlarında diye istedi müşterim ama önceki sayfalarda bi linkte bi arkadaş sürüp fotosunu koymuş orda pembe gibi gerçekte nasıl bilen gören varmıı?

geçmiş olsun üzüldüm neden oldu ki sürdükten sonra güneşemi çıktın güneş yanığı gibimi oldu acaba? bu arada şu yeni moisture rujlardan alan varmı kızlar bi tane mocha plum siparişim var kahverengi tonlarında diye istedi müşterim ama önceki sayfalarda bi linkte bi arkadaş sürüp fotosunu koymuş orda pembe gibi gerçekte nasıl bilen gören varmıı?

cnm mocha plum mürdüm rengi
kahverngi tonda istiyorsa smooth mocha olur
bir de nude perfectıon var o da soğan kabuğu rengi
bende bu serinin tüm tonlarının testerı var deniyerek söylüyorum cnm

Kızlar avon faturamı 17 mart da ödemem gerekiyordu unutmusum Şimdi siteden kartla odeyemıyorum hafta sonu olduğu için Bunu nasıl ödeyebilirim bu gün ? fatura yanımda değil ama :/

birşey olmaz canım birn kaç günde faiz eklemiyorlar

canım gecen bene gununu karıstırmıstım hafta sonu gırdı sonra pazartesı odemıtım bısey olmadı pazartesı odersın

selam herkese..ben yeni temsilci oldum fakat sipariş verirken şey nasıl olur bilmiyorum..mesala bu ayki katologda 3tane herhngi deodarnt 18tl normlde tanesi 16,90 bunu sisteme nasl grcem ve seçenkleri nasl blrlicem hpsi birbrnden frklı olursa yani..kampanyalı ürünleri nasıl halletcem yani giriş kodlarını fln??

yok canım güneşle falan ilgisi yok krem sebep oldu .. neyse saol canım tşklerrr

selam herkese..ben yeni temsilci oldum fakat sipariş verirken şey nasıl olur bilmiyorum..mesala bu ayki katologda 3tane herhngi deodarnt 18tl normlde tanesi 16,90 bunu sisteme nasl grcem ve seçenkleri nasl blrlicem hpsi birbrnden frklı olursa yani..kampanyalı ürünleri nasıl halletcem yani giriş kodlarını fln??

canım sen onların tek tek kod numaralarını gir zaten devam ettikçe onların katalok fiyatlarını göreceksn.Siparişi gönder diyeceğin zaman tahmini fatura tutarı diyor. ordanda anlarsn Düştüğünü zaten

yaaa korktum şimdik :KK43: Bende kullancaktım 2 tane var elimde :26:

arkadaşlar bişi sorcam avonunanew clınıcal lıft fırm serumu kırışık giderici bunu kullanmada yaş sınırı varmı acaba bilginiz varsa sevinirim netten bişi bulamadım

corsage çantadan alan varsa ekleyebilirmi fotografını kızlar k4 te 57. sayfadaki çanta.

X