AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar beth plaj çantasının boyutunu bilen varmı ? Küçükmü büyükmü nasıl ? Ona göre kendime ondan sipariş vercem :44:

GoldenLady

evet cnm doğru söylüyorsun fakat yılbaşı yani aralıkta ve haziranda olmak üzere yılda 2 kez kesinti yapılıyor ben bu aylarda bir miktar fazla para yatırıyorum mart ayındada kesinti oluyormuki?
iyide ben otomatik ödeme talimatı vermiştim.Daha önce bu konu hakkında bi sorun olmuştu gene am benden pra kesilmiyo ki=( ne şimdi bu

bak dediğim gibi aralığın sonunda ve haziran başında 30 yada 40 tl gibi hesabına fazla para yatır yoksa banka her defasında hesabında para oldukça çekiyor bu bankanın çektiği para avonla ilgisi yok benimde başıma geldi daha önce..

slm kızlar müşterimin irisi akmayan maskara istedi suya dayanıklı yani şu anda heralde indirimde değil benim elimde de şu an super curlaous maskaravar hani şu ucu kırmızı olan akarmı acaba..bide sürme istedi akmayan bende anewinkini kullanıyorum ona da ondan önerdim eğer bu rimel akıyorsa k3te yada k4 te akmayan maskara varmı yardımcı olurmusunuz?

canım bende bi müşterime süper curl sattım namz kılıyor ve akmadıgını söyledi bende kullanıyorum akmıyor hatta kolay kolayına çıkmıyor

slm kızlar müşterimin irisi akmayan maskara istedi suya dayanıklı yani şu anda heralde indirimde değil benim elimde de şu an super curlaous maskaravar hani şu ucu kırmızı olan akarmı acaba..bide sürme istedi akmayan bende anewinkini kullanıyorum ona da ondan önerdim eğer bu rimel akıyorsa k3te yada k4 te akmayan maskara varmı yardımcı olurmusunuz?

cnm perfeckt wear suya dayanıklı.hatalı yazmış olabilirim.

dün 2. kolim geldi avon hızlıydı bu sefer.tabakları aldım sonunda.servis tabağından bir tane varmış ben onu da 6 tane sanıyordum.hayal kırıklığı oldu biraz ama beğendim neyseki.şimdi fazladan 5 katalog oldu onları ne yapacaksam.sahi kızlar fazla katologları ne yapıyorsunuz atıyorsunuz dimi.insan kıyamıyor açılmamış katologları bile çöpe atmaya..ama dün baya bi attım

k3 de tatlım orta sayfadakı rımel var ya hanı grup halınde o akmıyor ve cok kalıcı gozumden cıkarmak ıcın ugrasıyorum onu tavsıye edebılırım

kızlar Moisture seduction rujlar dan 12 tane sipariş verirsek hediyeler var ya onun için 10 katalog eklemek gerekiyor peki çatal bıçak seti içinde 10 katalog eklememiz gerkli ya toplamda 20 mi eklicez yoksa 10 tane ikisinede yeterli olurmu.....

mrblar kızlar hani eladia yüzük vardıya altın kaplama ve gümüş kaplama olan içi içinden geçen tek taş galiba k14teydi yanlış hatırlamıyorsam bileniniz varmı ondan bi daha çıkarmı çok beğenildi 15 tane sattım ama 4-5 tane daha isteyen var sorup duruyorlar gelicekmi diee k5te çıkarmı acaba?

kızlar Moisture seduction rujlar dan 12 tane sipariş verirsek hediyeler var ya onun için 10 katalog eklemek gerekiyor peki çatal bıçak seti içinde 10 katalog eklememiz gerkli ya toplamda 20 mi eklicez yoksa 10 tane ikisinede yeterli olurmu.....

her iki hediye içinde toplam 10 tane katalog ekleyeceksin canımm

mrblar kızlar hani eladia yüzük vardıya altın kaplama ve gümüş kaplama olan içi içinden geçen tek taş galiba k14teydi yanlış hatırlamıyorsam bileniniz varmı ondan bi daha çıkarmı çok beğenildi 15 tane sattım ama 4-5 tane daha isteyen var sorup duruyorlar gelicekmi diee k5te çıkarmı acaba?

banada ondan çok soran var .. bi iki kampanya içinde yine katalogda olur ..

SLM ARKADAŞLAR şu anevin krem serileri falan varya +25 ler falan bir arkadaş sipariş verdi.bende kendime alayım diyorum ne dersiniz çizgiler için falan zamanla etkili olurmu çevrenizde anew kremleri kullananlar varmı almaya değermi kızlar..

selam hatunlar.)
özledim sizi ya iki gün giremedim internete...
katalogun en arka sayfasında değil bikaç sf önce yazıyo son tarih yeni katalog 25 martta başlıcak haberiniz olsun):
o nemlendiricili yeni rujlardan benim 5 siparişim var 3 de ben alsam eder 8 geriye kaldı 2 adet:) gözüm o sarı saatteydi ne zamandır ay bi alabilsemmmm
ben de şu anewin fondöteni ile pudrasını sorcam ben sürekli fondöten kullanmıyorum arada bi kullanıyorum calming effects vardı ama cildim yağlı ve sivilceli pek iyi olmuyo die yazdı ya kk kadınları ben de baya bi düşündüm, ama bu fond bana fazla gelir dedim acaba pudrasından mı alsam sırf, çünkü bendeki pudra dandirik:) kaç yıl önce aldıydım hatırlamıyorum bile. anew pudrası bebek gibi yapıyo cildi dediler ya denesem mi ki bi arkdş da bana güvencek de alcak ne edeyim ben?
bide benm bi iadem vardı şimdi baktım düşmüş böyle bişi var sayfamda acaba ne demek bu
son ödeme neden eksi anlamadım ben?
Toplam Bakiye Son Ödeme
-50.85 TL -86.77 TL

Moisture Seduction rujların sadece Nude ve Lilac rengini beğendim kendime onlardan vereceğim.
Ama imkanı yok 8 tane daha bu rujlardan sipariş bulamam Allah'tan hediyeleri beğenmediydim ben bu ay çatal bıçak setini alayım o bana yeter.:KK9:

slm sekercik bende yeni anevin pudrasını aldım.baya memnun kaldım.cildimde bir sorun yok benim baya fondotenli gibi gösteriyo bence al.fondoten kullanmana gerek yok.bende o rujlardan 3 sipariş var 2 de ben alcam bakalım 3 sipariş daha alabilsem alcam o saati aslında bende o saaatten var memnunum hoş duruyor.bende satabilsem diyorum.iyi olurdu aslında 12 ruja gelen takı setinde gözüm kaldı benim bakalım daha sipariş gelecekmi herkese çok güzel diyorum alsınlar diye 2sipariş bu sebeple geldi zaten :))

X