AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar kampanya 4 teki 3ü birarada yüz temizleyici ile kampanya 5 indirim broşüründeki 3ü birarada yüz temizleyici arasında fark var mı yoksa aynı ürün kabı mı değişik acil cevap verebilirmisiniz

arkadaşlar kampanya 4 teki 3ü birarada yüz temizleyici ile kampanya 5 indirim broşüründeki 3ü birarada yüz temizleyici arasında fark var mı yoksa aynı ürün kabı mı değişik acil cevap verebilirmisiniz

ambalaj değişikliği canım

daha doğrusu indirim broşüründeki temizleyici tonik nemlendirici katalogtan kaldırılıp yerine kampanya 4 teki temizleyici tonik nemlendiriciyi sundular önceden indirim broşüründekini kullananlara kampanya 4 tekini önerebiliriz yani :)

canım saç katoluğumu yoksa renk kataloğumu demek istedin bana renk kataloğu geldi ama ücresiz saç boyam gelmedi onun için mail adresime baktım yanlış anlamışım saç boyası gelen varmı arkadaşlar :)

yazma şeklim hatalı olmuş cnm kağıt renk katoloğu gelmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla :KK34:

Son düzenleme:
yazma şeklim hatalı olmuş cnm kağıt renk katoloğu gelmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla :KK34:

evet renk kataloğu gelicek canım o renk kataloğundan da bir renk seçip sana hediye saç boyası gelicek bana renk kataloğu geldi seçtim rengimi bakalım msjla yolladım o msjıma cvp gelmedi benim :)

hayır canım aynı ürün değil.biri zencefil özlü ve kokusu harika.indirim broşüründeki ise öyle değil..

hayır canım aynı ürün değil.biri zencefil özlü ve kokusu harika.indirim broşüründeki ise öyle değil..

değişen ürünler oluyor panoramada bir ürünün yerine şu ürün geldi diye mesela arkadaşın sormuş olduğu tüm cilt tipleri için 3 ü bir arada temizleyici ok işareti ile aloe zencefil özlü temizleyici yerine geliyor denilmişti yani kısaca avon care ürünlerinin hepsi ambalaj değişti

değişen ürünler oluyor panoramada bir ürünün yerine şu ürün geldi diye mesela arkadaşın sormuş olduğu tüm cilt tipleri için 3 ü bir arada temizleyici ok işareti ile aloe zencefil özlü temizleyici yerine geliyor denilmişti yani kısaca avon care ürünlerinin hepsi ambalaj değişti

yani indirim broşüründe satılan o ürünün yerine kampanya 4 teki ürün tavsiye ediliyor aralık ayı yada ocak ayı panoraması olanlar bakabilir buna

içerikleri biraz değişti tabi ama önceden indirim broşüründekini kullananlara bu yeni çıkanı tavsiye edebiliyoruz mesela elinizde 3ü bir arada temizleyici tonik vardı hani artık o satılmıyor nerden bulabilirim diyen müşterilerimize yeni çıkan temizleyiciyi tavsiye edebiliyoruz bunu belirtmek istemiştim ben

slip into parfüm hakkında görüşleri olan varmı ben kendimce beğendim ama o kadar çok parfüm varki alıp almamak konusunda tereddüt yaşıyorum :emir_bebek:

kızlar acele edin bize ait panorama dergisindeki terliklerin 37_39 numarasını verdi bana alamayanlar sipariş versin

herkese merhaba...
birşey sormak istiyorum sizlere. ben yeni üye oldum. sipariş vericem ama 85 tl olması gerekiyomuş kargo ücreti ödememek için. peki bu 85 lira kataloğa göremi toplanıcak bizim alışımıza göremi? benim alışıma göre 85 olmuyo ama katalog fiyatına göre geçiyo karar veremedimde:KK17:

X