AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ilksah

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2010
3.861
6
Avon Temsilciliği Hakkında

Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Avon Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?
- Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
- Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
- Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.
- Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.
- Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar.
- Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Avon Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir? -
Müşterilerinize düzenli hizmet vermenizi,
- Ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanızı,
- Her kampanya düzenli olarak sipariş vermenizi,
- Müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanızı,
- Fatura ödemelerinizi zamanında yapmanızı bekliyoruz.

Ne kadar kazanabilirim?
Bu tamamen size bağlı. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar, satış yapmanızı kolaylaştırır. Temsilcilerimiz Avon ürünlerini %33 kar marjı ile satarlar. Avon'dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Temsilci Olmak İçin Avonun Resmi İnternet Sitesinden Temsilcilik Başvurusunda Bulunabilirsiniz

AVON TEMSİLCİSİ OLAN VEYA OLMAYI DÜŞÜNEN HER KULLANICI İLE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNABİLİR BU BAŞLIK ALTINDA

VE LÜTFEN TÜM KULLANICILARIN KURALLARA UYGUN ŞEKİLDE FİKİR VE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNMASINI ÇOK RİCA EDİYORUM

Son düzenleme:
hadi hayırlı olsun
kuralları aksatmadan devam etmeyi başarmak dileğiyle En Büyük KK

Konunun ilk mesajında gerekli bilgi verilmiştir...Diğer başlıkda ki kurallarımız bu yeni başlıkta da aynen geçerlidir..

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

Son düzenleme:
günaydın kızlar :KK16: güzel kazançlı bir gün olsun :KK54:

ben bu kuralları bilmiyordum ve uyarı aldım :KK17:

Son düzenleme:
gunaydın kızlar ılgılı arkadaslar tesekkur ederız ınsallah ıyı paylasımlar olur

slm kızlar çokmorelim bozuldu haftasonu ekmek kızartma makinasını alabilmek için 400 kusurluk sipariş girmiştir,heraLDE sotokta olmayanlar yüzünden faturam 380 ne düşmüş bu durumda göndermiyolardır kesin,amaeğer öyleyse avondan iyice soğumuş durumdayım bırakmayı bile düşünüyorum sırf bu yüzden zaten bişey kazndığım yok bari hediye alayım dieee bide gelmezse arayıpp soracağımda zatenn

yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun kızlarrr... güzel paylaşımlarımız olur inş..En Büyük KK:90:

sekercık cnm tesekkur ederım tatlım gecmıs konulara bıle cvp verıyorsun ılgılenıyorsun :)))))

slm kızlar çokmorelim bozuldu haftasonu ekmek kızartma makinasını alabilmek için 400 kusurluk sipariş girmiştir,heraLDE sotokta olmayanlar yüzünden faturam 380 ne düşmüş bu durumda göndermiyolardır kesin,amaeğer öyleyse avondan iyice soğumuş durumdayım bırakmayı bile düşünüyorum sırf bu yüzden zaten bişey kazndığım yok bari hediye alayım dieee bide gelmezse arayıpp soracağımda zatenn

bu konuda aslında bılgılendırme yapsalar faturalandırmadan stoklarda yok 400 lımıte ulasmak ıstermısınız ıstemezmısınız dıye mesaj cekılebılır mesela

bu konuda aslında bılgılendırme yapsalar faturalandırmadan stoklarda yok 400 lımıte ulasmak ıstermısınız ıstemezmısınız dıye mesaj cekılebılır mesela

evet öyle olsa çok iyi olur yapabileceğim bişey yok sanırım faturalandı siparişleirm çünküğ cumartesi gönderecekler,çok kızdım ama

bende 127 lıralık sıparıs verdım bılseydım beklerdım bırkac gun 140 a cıkarırdım sıparısımı :KK43:(( ama obur aylar beklıcem de bana mesaj gelmıyo ayrı bır yere kayıt olmak gerekıyormu

günaydın canılarım..... neler olmuş dün :KK53: onları okuyorum deminden beri......yeni topiğimiz hayırlı ugurlu olsun,emeği gecenlerin de ellerine sağlık......
cağıncıgım; gün hediyeleri bazen cep telimize geliyo ama gelmese bile sitesinde yazıyo canım ordan takip edebilirsin, bazen de gördükçe bizler buraya yazabiliyoruz "kızlar,şu günlerde su hediyeler varmış haberiniz olsun " şeklinde.

slm kızlar yeni topiğiniz hayırlı olsun.geçmişe şöyle bir baktımda DERSANE arkadaşa 2 çift bişey söylemeden edemicem:birincisi o işaret sana değil numune isteyen arkadaşaydı tekrar okursan anlarsın, ikincisi hangi işaretleri kullanacağıma kendim karar verebilirim sana sormam!aslında iyi kalpli sevecen biriyimdir ama kimsenin benimle bu şekilde konuşmasına izin vermem!numunelerin satışının yasak olduğunu yine bu sayfada arkadaşlar beni uyardıklarında öğrenmiştim ama ben senin gibi davranmadım çok daha saygılıydım istersen geçmişi ara bak ne tepki verdiğime.madem ben bu kadar saygıyla karşıladım o zaman aynı saygıyı görmek isterim.şimdilik söylüceklerim bu kadar.

günaydın canılarım..... neler olmuş dün :KK53: onları okuyorum deminden beri......yeni topiğimiz hayırlı ugurlu olsun,emeği gecenlerin de ellerine sağlık......
cağıncıgım; gün hediyeleri bazen cep telimize geliyo ama gelmese bile sitesinde yazıyo canım ordan takip edebilirsin, bazen de gördükçe bizler buraya yazabiliyoruz "kızlar,şu günlerde su hediyeler varmış haberiniz olsun " şeklinde.
gunaydın cnm

sagol canım evet sıtede farkettım bende acıılıs sayfasında gun gun yazmıslar :)))

kargodan mesaj geldı bugun kolınız teslım edılıcek dıye ılk daha bılgılendırdıklerını gordum avonla anlasmadan oturumu kı :))

oleyyy !!! ben de senle sevindimmm.... ilk siparişindi demi canım...hadi bakalım bol satışların olsunnnn :KK12::KK12::KK12:

X