AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar k1'de 70. sayfadaki Seren takı seti ve 73. sayfadaki Rose takı setini alanınız var mı?
Ya beğenmezsem diye alıp almamak konusunda kararsız kaldım.:KK31:

:KK30:
Arkadaşlar k1'de 70. sayfadaki Seren takı seti ve 73. sayfadaki Rose takı setini alanınız var mı?
Ya beğenmezsem diye alıp almamak konusunda kararsız kaldım.:KK31:

canmım önceki sayfalarda yazmıştım.rose takı setini anneme aldım.fiyatına göre çok güzel valla.şıkır şıkır..tavsiye ederim ama diğerini bilmiyorum

supermıs gercekten sanslı musterılerın vallaha

tsk. ederim :)

rose takı setini bir müsterim aldı, çok güzel, ben beğendim, tavsiye ederim.

seren takı setinde ise temsilcim indirim brosüründe var bir benzeri gümüs renk isobel kolye almıstı, çok sık duruyor, altın rengi nasıl durur bilemiyorum.

avon care 3 in 1 ürünü bende kullanıyorum, durulamıyorum yalnız, pamukla siliyorum sadece güzel bir nemlendirme sağlıyor. benim gibi tembeller :) için çok güzel bir ürün. temizlesin, toniklesin ve nemlendirsin :)
temsilcilerime ve müsterilerime de onerdim, kullananlar memnun.

kullandım canım yazıcaktım unuttum kopurmedı ama temızledı sanırım 2 bır arada oldugu ıcın belkıde kopurmuyordur

hiç alakası yok canım 3ü 1 arada olsada köpürmesi gerekirdi:KK19:bende anew var aynı şekilde 3ü 1 arada o köpürüyor:KK42:

seren takı setinde ise temsilcim indirim brosüründe var bir benzeri gümüs renk isobel kolye almıstı, çok sık duruyor, altın rengi nasıl durur bilemiyorum.

avon care 3 in 1 ürünü bende kullanıyorum, durulamıyorum yalnız, pamukla siliyorum sadece güzel bir nemlendirme sağlıyor. benim gibi tembeller :) için çok güzel bir ürün. temizlesin, toniklesin ve nemlendirsin :)

ama üstünde köpürtün yazıyor canım o yüz yıkamak için değilmi:44:

benımde pamukla temızleyıcı gıbı sılmek aklıma gelmemıstı oglede ıse yarıyorsa ozaman kolay olur gercekten
bır sure kullanalım mavısım bakalım cıldımız ne tebkı verıcek

ama üstünde köpürtün yazıyor canım o yüz yıkamak için değilmi:44:

ben cildime uyguluyorum canım yıkamıyorum, sonra kuru pamukla siliyorum. nemin yanı sıra güzel birde parlaklık sağlıyor cildime. zaten yumusak bir bez yardımıyla temizleyiniz yada yıkayınız yazıyor kullanım talimatında.
köpürme olmuyor, yıkasam olur mu bilmiyorum, denemedim :)

mrblar ben seren yüzük getirrittim müşterim için çok beğendibende çok beğendimçok şık duruyo isobel yüzükten çok daha güzel,şimdi yeni birdaha girdim seren yüzükten müşterime oda çok beğendi yarın gelir inş.seren takı seti de güzel kupe ve kolye ama yüzük kullanlar için çok güzel ve ucuz..

bugun bide yeni üye yaptım kendime arkadaşlar takım öncüsü olma kararındayım eğer 2 üye aha bulabilirsem bide kocamı yaptım bakalım nasıl olacak neler kazanacağım bilmiyorum inş. yapabilirim bilgisi olan varmı tö hakkındaa?

mrblar ben seren yüzük getirrittim müşterim için çok beğendibende çok beğendimçok şık duruyo isobel yüzükten çok daha güzel,şimdi yeni birdaha girdim seren yüzükten müşterime oda çok beğendi yarın gelir inş.seren takı seti de güzel kupe ve kolye ama yüzük kullanlar için çok güzel ve ucuz..

bugun bide yeni üye yaptım kendime arkadaşlar takım öncüsü olma kararındayım eğer 2 üye aha bulabilirsem bide kocamı yaptım bakalım nasıl olacak neler kazanacağım bilmiyorum inş. yapabilirim bilgisi olan varmı tö hakkındaa?

ben takım oncüsüyüm, sormak istediğin birsey varsa sorobilirsin, elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

ben cildime uyguluyorum canım yıkamıyorum, sonra kuru pamukla siliyorum. nemin yanı sıra güzel birde parlaklık sağlıyor cildime. zaten yumusak bir bez yardımıyla temizleyiniz yada yıkayınız yazıyor kullanım talimatında.
köpürme olmuyor, yıkasam olur mu bilmiyorum, denemedim :)

hım anladım:nazar:birde öyle deneyim o zaman:44:

kızlar merhaba nasılsınız?
k2 katologunda bordo bi çanta var sizce nasıl ben almayı düşünüyorum bikaç müşterimde istiyo ama emin olamıyoruz:KK42:

bu arada bu kızlar nerde ya:44:kimsecikler kalmamış sayfada:KK59:golden lady,cerenim ve diğer arkadaşlar huuuu nerdesiniz:KK58::KK58:

canım biliyorsunuz evimizle ilgili başımıza geleni .düşündük taşındık yeni bir ev almaya karar verdik bu aralar ev işiyle meşgulum evde pek durmuyorum netten emlak sitelerine giriyorum bazen okuyorum yazılarınızı gece geç saatlerde kimsede olmuyor siparişte vermedim daha bu ay fakat laydiciğim de hiç görünmüyor okuyorsa forumu bir cevap yazsın oda merak etmeyelim değil mi

:KK30:

canmım önceki sayfalarda yazmıştım.rose takı setini anneme aldım.fiyatına göre çok güzel valla.şıkır şıkır..tavsiye ederim ama diğerini bilmiyorum

Demek her iki sette güzel o vakit 2. siparişi verirken bu setlerden alayım kendim kullanmazsam satarım.:)

Biraz önce kolim geldi 4 ürün stokta olmadığı gelmedi ama indirim broşürünün ilk sayfasındaki saat geldi.

Gelelim ürün yorumlarına indirim broşüründeki ikili farların Healty Glow ve Retro Glamour renklerini sipariş etmiştim çok beğendim hatta belki ikinci siparişimde yeşil renginide isteyebilirim.

Ayrıca dantel süslemeli ambalajı olan dörtlü farların iki rengindende istemiştim renkler canlı ve çok güzel çok beğendim bakalım sürünce nasıl duracak.
Zaten kalemlerini daha önce almış ve beğenmiştim farlarınıda çok beğendim.

Avon Care'in el,yüz ve vücut kremini istemiştim kocaman birşey geldi sür sür bitmez benim gibi cildi kuru olanlar için böyle büyük kutudaki kremler iyi oluyor.:)

Bir müşterim Perfect Wear'ın fırçalı rujunun perpetural pink rengini istemişti güzele benziyor rengi hoşuma gitti.

Anew'ün dudakların görünümünü düzgünleştirici ruj Opulent Mauve aldı bir arkadaşım ruj katalogta fuşya gibi duruyor ama bordo renge dönük duruyor.

Advance Techinques'ın katalogta 106. sayfada olan elektriklenmeyi kontrol etmeye yardımcı kremini almıştım şişesi baya küçükmüş bakalım işe yarayacak mı ayrıca kokusu çok güzel:))

Eşime tıraş jeli aldıydım zaten uzun zamandır kullanıyor çok memnun, bikini bölgesi için tüy dökücü krem aldım bakalım nasıl memnun kalacak mıyım şimdilik bu ayın siparişleri bunlardı.:)

Son düzenleme:
K2 kataloğuna şöyle bir bakındım pek alacak birşey yok gibi gözüküyor eğer siparişim olursa kendime 9. sayfadaki Aaliyah kolye alabilirim.
Sonracıma belki glazewear lip glosslardan alabilirim panaromadan 26. sayfadan ella longline kolye hoşuma gitti birde 21. sayfadak bethany kolye ve küpe hoş gözüküyor.

KIzlar merhaba Benim celebre Siprşlerm varda 6 adet Edt Toplam, Siparişimi nasıl vericem kod numarasını yazıp 6 adetmi yazıcam. yoksa mesela
55055X3
55055X3

die 2kez tekrarmı yazıcam çok kafam karıştı :44::18: Bilgilerinize ihtiyacım var acil...

X