İzmirde iyi bir diyetisyen arıyorum. önerisi olan var mı?

Nazosan

(: 24.07.2010 :)
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
1.947
0
41
merhaba arkadaşlar.
4,5 ay önce doğum yaptım ve şu an takdir edersinizki fazla kilolarım var.
halen emzirmekte olduğum için diyetisyen gözetiminde kilo vermem gerekiyor. çünkü bacağımda problem çıktı ve geçmesinin tek yolu kilo vermekmiş.
izmirde konusunda deneyimli ve iyi bir diyetisyen&beslenme uzmanı arıyorum.
tavsiyelerinizi bekliyorum..
şimdiden teşekkürler :KK16:

selam canım,

İzmirde annem bir ara çok aramıştı bir türlü iyi birini bulamamıştı en son bir öneri üzerine şifa hastanesinin (basmane şifa) diyetisyenine gitti bayağı oluyor ama çok iyi bir kadın doktor vardı çok memnun kaldı..Tavsiye ederim canım bir araştır istersen...Umarım yardımcı olabilmişimdir :KK34:

cevabın için çok teşekkürler :KK16:
ben alsancakta bir diyetisyen buldum canım 2 haftadır gidiyorum. şimdilik çok memnunum ama bakalım :)

Kime gidiyorsun canım ve ücreti ne kadar bende gitmek istiyorum ama emin olamıyorum bir türlü hem çok pahalı hemde memnun kalamamaktan korkuyorum

Sevindim canım :KK66:
Umarım istediğin sonucu alırsın tatlım :KK3:

konu biraz geride kalmış ama ben izmirde mümkünse sgk ile anlaşması olan bir yer arıyorum tavsiyeleriniz var mı? ramamzandan sonra başlayacagım 12kg kadar fazlam var

kızlar konu geride kalmış, ama özellikle hamile kalanlar ya da düşünenler ve fazla kilosu olanlar için yazmak istedim. ben serena klinikte diyetisyene gidiyorum. hamile oldığum için bir polikliniğe gitmem gerektiğini düşündüm. doktor görüşmesinden sonra yönlendirme çok iyi yapıldı. şimdilik her şey yolunda... gelişmeleri buradan paylaşırım.

Selam Kızlar ben de dukan diyeti denedim, karatay diyeti ve son olarak akapunktur ama malesef işe yaramadı üstelik daha çok kilo aldım. Moralim yerle bir tabi sonra serena polikliniğinde diyetisyen Hülya ya gittim 3 ayda 13 kilo verdim üstelik yağdan gitmiş,1 ayda koruma programı uyguladık şu an ideal kilomdayım,hiç aç kalmadım çok mutluyum,öneririm

geçen sene hamileliğimde 20 kilo almıştım ve çok moralim bozuktu. Serena poliklinikte Hülya hanım benim de hayatıma dokundu. Şuan hem fazladan aldığım 20 kilomu verdim bebişimi bol sütle emzirerek üstelik. Diyetin sütüme olumsuz hiç bir etkisi olmadı. Hem de fitleştim. Kesinlikle öneririm kızlar.

geçen sene hamileliğimde 20 kilo almıştım ve çok moralim bozuktu. Serena poliklinikte Hülya hanım benim de hayatıma dokundu. Şuan hem fazladan aldığım 20 kilomu verdim bebişimi bol sütle emzirerek üstelik. Diyetin sütüme olumsuz hiç bir etkisi olmadı. Hem de fitleştim. Kesinlikle öneririm kızlar.
hülya hn kesinlikle bu konuda çok başarılı,normalde diyet yapmayı sevmezdim hiç ama şuan sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi haline getirdim.her daim sağlıklı beslenmeyi öğrendim kendisinden,kilomu koruyorum :)

Iyi aksamlar bu polikinlik ozel sanirim ucret nekadar bide hangi aralikta gidiliyo polikinlige bilgi vetebilirmisin

Iyi aksamlar bu polikinlik ozel sanirim ucret nekadar bide hangi aralikta gidiliyo polikinlige bilgi vetebilirmisin

evet özel bir poliklinik alsancak da,tavsiye üzerine gitmiştim 300küsurdu aylık ve her hafta kontrolüm oluyordu,işlerinde çok profesyoneller.Sayelerinde nasıl beslenmem gerektiğinden tutunda suyu nasıl ne zaman ne kadar içmem gerektiğine kadar öğrendim.

İzmir'de iyi bir diyetisyen arıyorsanız diyetisyen deniz berksoyu öneririm. tamamen size özel bir diyet veriyo kaçta kalkıyorsanız veya kaçta yatıyorsanız ona göre ayarlıyo. Çok sevdiğiniz ne varsa mutlaka diyette oluyo. Hatta kendi kendinize diyette azaltma yaparsanız tam tersini söylüyo ekmeği falan yemediğim zaman bana niye yemedin ekmeğini diyordu :) Gayet doyurucu bir menü verdi bana hiç zorlanmadım. hep iletişim halindeydik whatsapptan hep konuşuyoduk. tam olarak 25 kg verdim. çoook tavsiye ederim. Çok da ünlü bir diyetisyen bilmeyen yok :)

Uzman Diyetisyen Duygu Baydur var Alsancak'ta özel bir klinikte, uzun yıllar İstanbul'da Acıbadem Hastanesi'nde çalışmış. Kendisiyle çok güzel kilo verdim ve daha da önemlisi gerçekten sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Tek istediğim hızla kilo vermekti ancak anladım ki sağlıklı beslenerek de direkt yağdan ve hızlı kilo verilebiliyor.
Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ücretsiz ön görüşme randevusu alıp bir görüşün derim.
Çalıştığı yer değişirse diye doktortakvimi linkini paylaşıyorum ben de buradan yorumları okuyup gitmiştim.

konu biraz geride kalmış ama ben izmirde mümkünse sgk ile anlaşması olan bir yer arıyorum tavsiyeleriniz var mı? ramamzandan sonra başlayacagım 12kg kadar fazlam var
merhabalar çok geç olmuş olabilir bende zamanında obezdim bir iki özel diyetisyene gittim en son devlette çalışıyor, çiğli eğitim araştırma hastanesinde çalışan bir diyetisyen var Mesut kaygusuz inanılmaz bir diyetisyen harika bir insan soft anlayışlı sayesinde kilolarımdan kurtuldum ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edindim ücretsiz dahilyeci yönlendirmeli fakat online diyet yazıyormu onu bilmiyorum sıkıntı bir süreç zayıfla anlıyorum kilo sorunu olmak zor bir durum ..

X