Burun estetik ameliyatı

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
116
1
selam arkadaşlar ameliyat olmama 6 gün kaldı ve ben hem heyecan hem korkudan uyuyamıyorum bile...offff nazkız senin doktoruna gittim ameliyatı ferruh bey yapacak sen ne alemdesin bana bilgi ver rahatlat ne olurrrrrrrrrr:uhm:

canım hiç korkma içini ferah tut..ben de ameliyat oldum eylül ayında..o kadar mutluyum ki sana anlatamam..doktorunun önceki hastalarına bak elbette..görünümleri nasıl doğal mı yoksa estetik olduğu çok mu belli bunlara dikkat et..benim burnumun estetik olduğunu kimse anlamıyor a.s
hatta erkek arkadaşım bile bilmiyor söylemeli miyim yoksa söylememeli miyim bilmiyorum :1no2:
neyse dediğim gibi sen içini rahat tut..dini inancınla ilgili bir bilgim yok ama ameliyattan bir gün önce dua et ameliyatın iyi geçmesi için..Allah'ın asla kabul etmeyeceği şeylerden biri ama ben yine de O'ndan yardım istemiştim napiyim.. senağlama
çok şükür çirkin bir görüntü olmadan atlattım bu olayı..sana da şimdiden geçmiş olsun..emin ol ameliyattan sonraki ilk gün geri kalan hayatının da ilk günü olacak!!bol şans!! :asigim:

lütfen bana da bilgi verin.internette hangi adresten ulaşabilirim..bende düşünüyorum o nedenle:KK43:

geçmiş olsun canım cesaretli ol korkulacak bişey yok ..Ben şuan çok rahatım ferruh bey demişsin ama tanımıyorum inşallah başarılı geçer sevgiler.

geçmiş olsun canım cesaretli ol korkulacak bişey yok ..Ben şuan çok rahatım ferruh bey demişsin ama tanımıyorum inşallah başarılı geçer sevgiler.

selam ben seninle nazkızı karıştırıyorum hep doktora da yanlışlıkla seni sölemişim:KK70:
sonra fark ettim neyse korkum buyuk 2 gün kaldı ameliyatta bakalım bizim şekil şemalımız ne olacak:KK70:birde bu dikiş mevzu canımı sıkıyor ya iz çok mu belli oluyor?

canım hiç korkma içini ferah tut..ben de ameliyat oldum eylül ayında..o kadar mutluyum ki sana anlatamam..doktorunun önceki hastalarına bak elbette..görünümleri nasıl doğal mı yoksa estetik olduğu çok mu belli bunlara dikkat et..benim burnumun estetik olduğunu kimse anlamıyor a.s
hatta erkek arkadaşım bile bilmiyor söylemeli miyim yoksa söylememeli miyim bilmiyorum :1no2:
neyse dediğim gibi sen içini rahat tut..dini inancınla ilgili bir bilgim yok ama ameliyattan bir gün önce dua et ameliyatın iyi geçmesi için..Allah'ın asla kabul etmeyeceği şeylerden biri ama ben yine de O'ndan yardım istemiştim napiyim.. senağlama
çok şükür çirkin bir görüntü olmadan atlattım bu olayı..sana da şimdiden geçmiş olsun..emin ol ameliyattan sonraki ilk gün geri kalan hayatının da ilk günü olacak!!bol şans!! :asigim:

SELAM CANIM ERKEK ARKADAŞIN NASIL ANLAMADI YAW BEN SAÇ RENGİMİ DEGİŞRİREYİM BENİMKİ HEMEN ANLAR SENİNKİ ÇOK DİKKATSİZ GALİBA ŞAŞTIM KALDIM.....BANA ŞANS DİLE ÇARŞAMBA AMELİYATIM VAR CANIM...

ezo sen nerede ameliyat oldun bana da bilgi verir misin.doktorunun ismi, hastane ve fiyat olarak..eğer yazarsan çok sevinirim.asya da sanırım senin dr.na ameliyat olacak.ezo sen hiç belli olmuyor değince bu beni şaşırttı.çünkü ben dışarıda birkaç kadın görmüştüm inanılmaz belli oluyordu estetik oldukları.benim için önemli olan çoookk doğal durması bu nedenle bilgi istiyorum..

asya642 çok güldürdün beni :Roflol: gerçi ben de eksik yazmışım tabii onu anladım ama..ben estetik olduktan sonra erkek arkadaşımla beraber olmaya başladık..yani hiç söylemedim ama mesela pasomda öğrenci kimliğimde eski fotoğraflarım var ama bakıodu hiç fark etmiodu..dediğin gibi galiba birzcık ilgisiz, ya da çok iyi niyetli :asigim: estetik olmam ihtimalini aklına getirmiyordu..ama 2 gün önce söyledim..nefes ameliyatı oldum bir de kemik aldırdım dedim..bir de daha dikkatli bakması için pasomu gösterdim iice..aman ii ki olmuşsun dedi deliii :Roflol: hiç büyütmedi yani,bunca zaman nie sölemedin demedi :asigim: ama mesela çok yakın bir arkadaşım,canciğer arkadaşım yüzüme 10 dk. boyunca dikkatli bakmasına rağmen fark edemedi..o gün benim için çok büyük şok olmuştu..saçlarımın renginden makyajımın farklılığına kadar birçok şeyi tahmin etti ama burnumu bulamadı..çok gülmüştüm ogün..ve dediğim gibi ilk zamanlardaki şişlikler dolayısıyla 1-2 kişi burnun estetik mi diye sormuştu ama şuanda kimse kolay kolay anlayamaz yani ben söylemezsem eğer..
neyse gelelim asıl konuya..benim kabusum 13 eylül çarşamba günü bitti..doktorum Op. Dr. Sadullah Karun.Muayenehanesi İstanbul/Fındıkzade'de..kendisi doğal,estetik olduğu belli,aşırı kalkık olmayan burunlardan yanadır ve sonuç öyle de olur..benden önce bir arkadaşım yaptırmıştı ben onun vesilesiyle gittim ve çok memnun kaldım..ekonomik olarak da elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır..başka söylenecek bir şey aklıma gelmiyor ama siz sorun ben yanıtlarım yerimseniben

Hastane Bakırköy'de Özel Yaşar Hastanesi'ydi..Fiyat 2/2.5 milyar civarı..bilmiyorum belki daha da indirim yaptırabilirsiniz..ama ben doktorumdan çok çok memnın kaldım..hatta nasıl bir burun istediğimi anlatmadım bile..tamamen onun tecrübeli ellerine teslim ettim kendimi ve sonuç süper,çok şükür..o eski günlerimi hatırlamak istemiyorum..psikolojim inanılmaz bozulmaya başlamıştı artık..:çok üzgünüm:

kızlar bende çoook istıyorum burun estetiği ama cesaret "0" napcam ben yaaaa offf korkuyorum cok:KK43:

korkacak hiç bir şey yok çok kolay bir ameliyat ama doktorunu iyi seçmelisin. benim de aynı şekilde burnun yarısı gitti kemer gitti kimse anlamıo yaa ben söylüyorum eweeet yaa diyorlar çok hoşum gidiyo. hem de çok doğal oldu gerçekten maşallah diyeyim. yani eğer kafaya takıyorsan olmalısın çünkü psikolojik açıdan daha da yıpratmıyor mu insanı

bende inanılmaz taktım kafaya bu estetik işini çok iyi bir doktor bulmam lazımki daha kötü olmasın burnum.ankarada varmı bildiğiniz iyi bir doktor kızlar???

doktor işin başndan bana ağrın sızın olmaz demek yerine
burnun akar fışş fışş fışıldarsın ama ben aptal bi alçı sargı yaparım burnunu temizlyemezsin
yüz üsüt yatırmaz
sırt üstü yantırmaz
burnundaki tıkanıklık ve akıntı seni UYUTMAZZZZZZZZZZZ demiş olsaydı
asla yaptırmazdımm

Son düzenleme:
mrb bende 16 yaşındayım yaklaşık 4 sene önce burnumu kırmıştım =)
ve burnumda hem fiziksel hemde sağlık olarak sorunum var nefes almkta zorlanıyorum şu an liseye gidiyorum ama ameliyat olduktan sonra çok şişik oluyormuş duyduğuma göre ve bu beni korkuttu çünkü okulum var ve burnumun daha kötü olmasından korkuyorum sizce ameliyat olmalımıyım
....:CüvCüv:

kızlar bende karar verdim ameliyat olucam istenilen sonucun olmama ihtimali çok az diyorlar umarım öyledir. :KK43: birine de benzemek istemiyorum yeni burnumla, sonuçta herkesi kendi kişiliğini gösteren seylerden biri burnu.kararımı verdim doktorum 16 yıldır rinoplasti ameliyatı yapıyormus, çok da ilgili üstelik ama korkuyorum :KK43:(((((((

mrb bende 16 yaşındayım yaklaşık 4 sene önce burnumu kırmıştım =)
ve burnumda hem fiziksel hemde sağlık olarak sorunum var nefes almkta zorlanıyorum şu an liseye gidiyorum ama ameliyat olduktan sonra çok şişik oluyormuş duyduğuma göre ve bu beni korkuttu çünkü okulum var ve burnumun daha kötü olmasından korkuyorum sizce ameliyat olmalımıyım
....:CüvCüv:

bu kadar tesadüf olur mu ya şaştım kaldım :KK70: bende 4 sene önce kırdım burnumu. 6. sınıftayken yani. Şuan 16 yaşındayım bende. bendede fiziksel ve sağlık sorunum vaer nefes alamıyorum mesela. Korkum yok benim olurum fakat doktorlar yapmıyo. büyümem daha durmadığı için... Özel hastanaler yapıyor fakat onlarda işin parasında sanırım... Devlet hastaneleri vs bazı doktorlar yapmıyor büyümen durmadı 18ine gir öyle gel diyorlar gelecekte o burnun daha kötü olur diyorlar vs. çok merak ettm yaptırdın mı sen acaba?

X