Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

kisa bir surede nsl buyur ve sekillenir anlamiyrm ve inanmiyrm. Et beni konusunda da dikkat edin ki sagliga sorun etmesin.

kisa bir surede nsl buyur ve sekillenir anlamiyrm ve inanmiyrm. Et beni konusunda da dikkat edin ki sagliga sorun etmesin.

canım67; oncelıkle kullanmakda oldugum urun tamamen bıtkısel.İçerığinde ıse yesıl cay yağı nar çekirdeği yağı üzüm çekirdeği yağı portakal yağı limon yağı soya yağı kayısı yağı buğday yağı ceviz yağı kakao yağı bıberıye yağı melısa yağı mersı yapragı yagı rezene yagı adacayı yagı okalıptus yagı yasemın yagı ve menekse yagı mevcut...bıraz arastırma yaparsan zaten masajın göğüslere ne kadar faydalı oldugunu ogrenebılırsın..
ınanmamak konusuna gelınce ben de kendım kullanmasaydım ve sonuclarını gormeseydım ınanamazdım ama ben kullandım cokk memnun kaldım ve bu konuda sıkıntılı olan bayanlara yardımcı olmak ıstıyorum ben denedım ve sonuc elde ettım bu konuda daha once çok ürün kullandım organık olmayan ama çok sey vaadeden urunler küç adacayı elma sırkesı ama hıcbırısınden sonuc alamadım kararına saygı duyuyorum ama ınan canım ertesı gunu bıle farklılıgı hıssedıyorsun:)

merhaba arkadaslar; bende kısa bır sure oncesıne kadar küçük ve sekılsız goguslere sahıptım;ama bır arkadasın tavsıyesıyle "themra göğüs sekıllendırıcı bakım yagını" kullanmaya basladım ve sonuclarına kendım bıle ınanamadım 75 beden olan göğüs ölçüm 85 e yaklastı neredeyse hem daha dolgun hem daha sekıllı oldular:KK1: yapmanız gereken tek sey sıze en yakın aktardan bu yagı temın etmek ve her gece bu yağ ıle göğüslerinize masaj yapmak..(göğüs masajı baslıklı konulara da bır göz atın derım) işte bu kadar zaten ertesı gun bıle bır farklılık olmaya basladıgını hıssedıyorsunuz.ben sonuc aldım hatta ıkı göğüsümün arasında et beni var masaj yaparken halıyle et beni de nasıbını almıs ve o da bıraz buyudu :KK1: kısacası sadece göğüslerde etkılı degıl buyutmek ıstedıgınız vucudunuzun herhangı bır yerıne de uygulayabılırsınız mesela ben dudaklarıma uyguluyorum ve sonuc aldım sabahları uyanınca sezen aksu durumları yasanıyor yanı:)) hepınıze kolay gelsın kızlar :KK64:
ayyy çok umutlandım bennnnnnnnn yuppiiii hemen almalıyım ya cnm benm tşk ederim paylaştığın için :KK66: :21: :21: :KK16: :KK16:

aktara gögs şekillndrıcımı dıcez :KK70::S burdakılerın hepsı erkek:KK70::KK70::KK70::S
:KK1::KK1::KK1::KK1: olsun hayatım kendıne guven ayıp degıl gunah degıl.......sen de soyle yaparsın bır kagıda yagın ısmını yaz ver boylece muhattap olmamıs olursun:KK1::KK1::KK1::KK1:
26 yasındayım hayatım evlıyım ve 4 yasında kızım var hanı buyuklerımız evlenınce buyur emzırme donemınden sonra buyur dıyorlar ya bende hepsını yasadım ama bır degısme olmadı:)) vucut yapısıyla da alakalı bır durum gercı zayıfım bende ama ne arkadaslarım var benden zayıflar ama olculerı gayet dolgun valla ben kullanıyorum ve sonuclarından da gayet memnum ınsallah sende memnun kalırsın olçülerını almadım ama yarın bır beden buyuk sutyen alacagım mesela:KK64::KK64::KK64:

mısır çarşısında bulunurmu.yada tam olarak nereden aldın yazabilirmisin.ben küçük bir şehirde yaşıyorum bulamayabilirim ama istanbula ısmarlamayı düşünüyorum.birde ne kadar zamanda etki etti.cevap yazarsan memnun olurum.Aynı durumdan bende muzdaribim aslında göğsümün küçük olmasını seviyorum ama eşime daha seksi görünmek istiyorum.keşke gece büyüseler gündüz küçülseler.Galiba çok şey istiyorum.:KK5:

mısır çarşısında bulunurmu.yada tam olarak nereden aldın yazabilirmisin.ben küçük bir şehirde yaşıyorum bulamayabilirim ama istanbula ısmarlamayı düşünüyorum.birde ne kadar zamanda etki etti.cevap yazarsan memnun olurum.Aynı durumdan bende muzdaribim aslında göğsümün küçük olmasını seviyorum ama eşime daha seksi görünmek istiyorum.keşke gece büyüseler gündüz küçülseler.Galiba çok şey istiyorum.:KK5:
çok hossun hayatım :KK1::KK1::KK1:once kendımız ıcın unutma esler her sekılde memnun edılır tatlı dıl bır guler yuzle karsılama......olculer de onemlı mutlaka mesela seksı gecelıklerı gıyerken fılan degıl mı?:9 ben kutahya da yasıyorum ve bır aktar da buldum canım,mısır carsısında da vardır dıye umut edıyorum..bu konuda ıstanbulda yasayan arkadaslar yardımcı olabılırler ama
goguste kı agrıları hafıf sızlamaları ertesı gun hıssetmeye basladım yaklasık bır beden buyudu dıyebılırım ıkı uc gun ıçınde sekıllerınde dolgunluklarında gozle gorulur fark oldu bende,umarım hepınız de aynı sonucları gosterır ve ıstedıgınız olculere kavusursunuz haberlerınızı beklıyorum kıslar:KK64::KK64::KK64:

canım67; oncelıkle kullanmakda oldugum urun tamamen bıtkısel.İçerığinde ıse yesıl cay yağı nar çekirdeği yağı üzüm çekirdeği yağı portakal yağı limon yağı soya yağı kayısı yağı buğday yağı ceviz yağı kakao yağı bıberıye yağı melısa yağı mersı yapragı yagı rezene yagı adacayı yagı okalıptus yagı yasemın yagı ve menekse yagı mevcut...bıraz arastırma yaparsan zaten masajın göğüslere ne kadar faydalı oldugunu ogrenebılırsın..
ınanmamak konusuna gelınce ben de kendım kullanmasaydım ve sonuclarını gormeseydım ınanamazdım ama ben kullandım cokk memnun kaldım ve bu konuda sıkıntılı olan bayanlara yardımcı olmak ıstıyorum ben denedım ve sonuc elde ettım bu konuda daha once çok ürün kullandım organık olmayan ama çok sey vaadeden urunler küç adacayı elma sırkesı ama hıcbırısınden sonuc alamadım kararına saygı duyuyorum ama ınan canım ertesı gunu bıle farklılıgı hıssedıyorsun:)

canim, benim inanmadigim gogus gibi bir yapinin boyle kisa surede buyumesi ve gelismesi.
Tabiki yag ile masaj goguse iyi oluyr cunku bende corek otu yagi kullanmis bir adayim ve sadece bir ay sonra sonuc elime gecmeye basladi. Ama tabi kisiden kisiye bunye degisir, etkisi ve cevabi farkli olabilir. Eger senin dedigin kisa sure bir ay'a yaklasiksa ozmn sozumu geri aliyrm :-)

kızlar 1 kişi memnun 1 kişi memnun değil eşit yani durum 1 kişi daha çıksın etkili diyen lütfen."off off " ortak ne yapsak alsak mı :KK70:

:KK1::KK1::KK1::KK1: olsun hayatım kendıne guven ayıp degıl gunah degıl.......sen de soyle yaparsın bır kagıda yagın ısmını yaz ver boylece muhattap olmamıs olursun:KK1::KK1::KK1::KK1:
26 yasındayım hayatım evlıyım ve 4 yasında kızım var hanı buyuklerımız evlenınce buyur emzırme donemınden sonra buyur dıyorlar ya bende hepsını yasadım ama bır degısme olmadı:)) vucut yapısıyla da alakalı bır durum gercı zayıfım bende ama ne arkadaslarım var benden zayıflar ama olculerı gayet dolgun valla ben kullanıyorum ve sonuclarından da gayet memnum ınsallah sende memnun kalırsın olçülerını almadım ama yarın bır beden buyuk sutyen alacagım mesela:KK64::KK64::KK64:

canım ya ne kadar sürede etki etti.kalıcı mı en önemlisi.yani bıraktın mı sen devam mı ediyorsun?

X