Bebek Beslenmesi nekadar sıklıkta emer?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

umay0110

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
5.206
30
2 buçuk aylık bir bebeğim var önceden devamlı emmek istiyor diye konu açmıştım şimdide emmek istemiyor aslında karnı açmı onuda bilmiyorum bu aylarda bebekler nekadar sıklıkta emmek isterler? 2 saatte bir emzirmeye çalışıyorum ama o pozisyonu alınca ağlamaya başlıyor. bide bizim kız kucağı pek sevmiyor onun içinde ağlıyor olabilir bende pes edip bırakıyorum hiç emmiyor değil ama eskisi gibi değil. bırakmasından korkuyorum

2 saatte bir sanıyorum bizimki oyle mesela.. doyup doymadığda kilosundan belli olur.. kontrolde yeteri kadar kilo almıyorsa doktor ek mama söyler zaten.. birde kakasını yapıyorsa duzenli doyuyor demektir.. siz pes etmeyin bence gene 3 saatte bir en fazla emzirin yanına uzanarak vs. eğer kucakta istemiyorsa

kilo alımı iyi ama kakasını yapmıyor doktor olabilir dedi ama 3. gün oldu bugün :KK43:

X