Saç Rengi ve Saç Boyama Karamelin üzerine küllü sarı boyarsak sonuç nasıl bir renk olur?? yardımmm:/

swg_smt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
8
0
Merhaba kızlar;
Benim saçlarım önceden röfleliydi.. Ben kuaförümün aklına uyup üzerine koyu karamele boyattım. Ancak çok beğenmedim:/:KK19: karamel akmaya başlarınca alttaki röfleli sarılar tekrar ortaya çıkmaya başladı açık karamel gibi bi renk oldu.. Şimdi ben saçımı ne renge boyamalıyım ki en azından sarıya yakın kumral gibi dursun?
Ben küllü sarı diye düşündüm hem kızıllığını da alır diye... Bu konuda düşüncesi olan arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çoooookk sevineceğim.. Yılbaşına kadar boyamak istiyorum da:/

o hataya ben düştüm yeşerdi kafam :KK70: sakın küllü bi renk vurma karamelin üstüne açık kumral falan olabilir yada sarı ama sakın küllü yapma

Son düzenleme:
:KK43: hadi yaaa çok mu yeşerdi... ben koyu saçı istemiyorum sanki kumral da çok koyu durur gibime geliyor.. turunculuk da olsun istemiyorum:/ çok şey istiyorum biliyorum:) ama kuaförlere hiç güvenim kalmadı:/ bana başka hangi tonları önerebilirsin saçımın açılması için?? en azından yükleye bildim mi bilmiyorum bu resimdeki renge yakın bi renk olması için ne renk yapmalıyım?? $006.jpg

Aaaah ah bu rengi evde boyamayla keşke yapabilseydik.Ama hazır boyalar böyle küllü yapmaz saçını.hem bunda yoğun bi röfle sarısı var.evde yapınca mutlaka bi turunnculuk oluyo.ben de röflein üzerine bal köpüğü yaptım akınca işte böle oldu Eki Görüntüle 117096
bunun üzerine gittim röfle yaptım arada kalanları da koyu kahveye boyadı off yaaa :KK14:
senin yerinde olsam o rengin üzerine kalın ve sık röfle atardım

ben yeşillik olacağını bile bile röflenin üzerine açık küllü kumral boyadım diplerim bayağı geldiği için kendi saçım olan yerler tam istediğim renk oldu fakat röflem yeşerdi.hemen ardından üstüne kapatmak için altın karamel boyadım yeşilliği kapattı küllü bi renk oldu fakat istediğimden koyuydu ama yine hafif yeşillik vardı beni o kadarda rahatsız etmedi 1 ay kullandım .belki istediğim rengi tutturur diye 2 gün önce kuaföre gittim simdi saçlarım bildiğiniz kumral istediğimden çok çok koyu allahtan boya saçımda pek durmuyo fazlasıyla açılıyo tek umudum boyanın akması ve saçımın açılması

yeşermesi işte çok kötü yaaa.. birde kimde nasıl duaracağı belli olmuyor. şans işi yani... birde sinem kobal'in şimdiki saç rengi çok güzel ne acaba bilen var mı?? sarının koyu bi tonu ama ne acaba o tam benim istediğim renk aslında..:)

X