Çocuk Hastalıkları biogaia isimli gaz ilacını kullanan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

hdilekh

((: Ömer Tuna'm :))
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
1.320
12
merhaba arkadaşlar. bebeğim çok gazlı metsil, zinco, nurse harveys kullanadım ama hala gaz sancılarımız devam ediyor. geçen gün sağlık ocağındaki ebe biogaia isimli bi ilaçtan bahsetti. garantiliymiş. eğer geçirmezse para iadesi yapıyorlarmış. aranızda kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler :KK70:

Ben de Nurse Harvey's kullanıyordum, bıraktım, Biogaia denedim. ama bir faydası olmadı. Tekrar Nurse Harvey's kullanmaya başladım.

Dorktor, Nurse Harvey's günde 3 kez kullan demişti, ben de 8 saatte bir veriyordum. Bundan vazgeçtim, sadece sıkıntısı olduğunda vermeye başladım (genelde günde 1 kez)

Ayrıca, karnını güçlü bir şekilde (nazik okşama şeklinde değil) avuçlayarak masaj yaptım, bunu da bir arkadaşım önerdi. Midesi çok dolu değilken. Bir de, ayaklarının altına sıcak su torbası koydum. Bunlar işe yaradı. Tamamen geçmese de, gaz sancıları azaldı.

Ben biogaia kullandım ve çok iyi sonuç aldım hergün gündüz saat 12 gibi veriyordum 5 damla bazen 6 damla bebeğim gazını kendi kendine çıkarıyordu ama 1 hafta beklemen lazım canım kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra sonuç veriyor çünkü . Vermediğim zamanlar ıkınıyor ama gaz çıkaramıyordu onu verdikten sonra daha iyi oldu:) umarım sende sonuç alırsın:...

Ben de biogaia kullanıyorum aynı zamanda karnına ve ayaklarına elma yağı sürüyorum.Gaz sorunumuz azaldı biraz sanki ama gece yine başlıyor ben damlayı sabah erken saatlerde yapıyordum acaba akşama doğru kullansam daha mı iyi olur? Sanki ilacın etkisi gece bitiyor yapamıyormuş gibi geliyor.

Ben sab adında bir gaz damlası kullanıyorum çok güzel çıkarıyor gazını.Tavsiye ederim her eczanede yok yurtdışından kaçak getirtiliyormuş ama biz büyük bir aileyiz ve ailedeki herkez bebekleri için bu ilacı kullandılar.Dr umuzda çok iyi ilaç olduğunu söyledi.Fakat kaçak olduğu için reçete yazdıramıyorsunuz fiyatı 25 TL

teşekkür ederim kızlar. aldım kullanıyorum. sanki daha iyi. tabiki tam bitmedi ama eskisine nazaran daha rahatız :KK70:

Merhabalar,bende bebeğimle aynı sorunu yaşamıştım her gece uyku haram olmuştu denemediğimiz damla bitki kalmamıştı bi çok doktora götürdük bi tanesi Wind Salbe diye bi merhem yazdı bebeğim ancak bununla kendine geldi eğer hala sorun yaşıyorsanız denemenizi tavsiye ederim geçmiş olsun..

Memleketteki doktorumuz bize metsil vermişti. İşe yaramıştı. Buradaki doktorumuz hem bitkisel olduğu hem de gelişimine katkıda bulunacağı için metsili bıraktırdı zincoyu yazdı o daha iyi geldi.
Her ilaç farklı bebeklerde farklı tepkiler verebiliyor anladığım kadarıyla. Deneyip en uygununu bulmak bize düşüyor.

Biogaia yararlı mikroorganizmaların bulunduğu bir damla. bir hafta sonrasında dahada rahtlıyorsunuz. fakat sürekli aynı saatlerde kullanmak lazım. zararlı bir etkisi yok kimyasal değil. fakat ücreti yüksek.

Ben biogaia kullandım ve çok iyi sonuç aldım hergün gündüz saat 12 gibi veriyordum 5 damla bazen 6 damla bebeğim gazını kendi kendine çıkarıyordu ama 1 hafta beklemen lazım canım kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra sonuç veriyor çünkü . Vermediğim zamanlar ıkınıyor ama gaz çıkaramıyordu onu verdikten sonra daha iyi oldu:) umarım sende sonuç alırsın:...
Merhaba. Zaman gecmis uzerinden ama biogaia kullanmayi birakinca bebis zorlandi mi. Aliskanlik yapiyor mu yani?

merhaba arkadaslar lutfen yardimci olun biogaia gaz ilacini kulaniyorum 2aylik ogluma ilac super cok memmunum ilaci 1 degilde 2doz kullansam olurmu bilginiz varmi?

X