Kontakt Lens Freshlook Düz Mavi ve Turkuaz Lens!

canım çok yakışmış,ben de kullanmıştım bu maviyi freshlook haresizi pek belli olmuyor lens olduğu,ama dokusu soloticaya göre yapay,süresi 1 aylıktı sanırım bu lenslerin,bence süresi bitince cor grafitelere bakabilirsin,ben cor grafite kullanıyorum çok memnunum

canım çok yakışmış,ben de kullanmıştım bu maviyi freshlook haresizi pek belli olmuyor lens olduğu,ama dokusu soloticaya göre yapay,süresi 1 aylıktı sanırım bu lenslerin,bence süresi bitince cor grafitelere bakabilirsin,ben cor grafite kullanıyorum çok memnunum

Bende cor grafite alacaktım ama kullananların yarısı memnunsa yarısı değildi :26: ben de freshlook alayım dedim. artık solotica da deneme-yanılma yapmak istemiyorum. yanıldığımda baya pahalıya mal oluyor :KK14:bu tonu tutturabilir miyim cor grafite de? ne dersin canım?

canım senin göz rengin benimkinden açık,şimdi nesem ki :26: grafiteyi beğenmeyenler daha çok ortası kahverengi çıkıyor diye beğenmeyenler,bulanık durduğundan şikayet ediyorlar okuduğum kadarıyla ama benim gözlerim siyah olduğu için öyle bir sorunum yok :KK50: canım ben ikisini de kullanmış biri olarak ben grafiteyi aldığımda arkadaşlarım hep bunu kullan,çok güzel demişlerdi,grafiteler daha açık durdu ben de freshlooktan,daha bir soft mavi,freshlook daha çok soloticanın azuluna benziyor,ben senin kafanı karıştırmayım canım ya,şimdi alırsın beğenmezsin diye korktum açıkçası :26:

canım senin göz rengin benimkinden açık,şimdi nesem ki :26: grafiteyi beğenmeyenler daha çok ortası kahverengi çıkıyor diye beğenmeyenler,bulanık durduğundan şikayet ediyorlar okuduğum kadarıyla ama benim gözlerim siyah olduğu için öyle bir sorunum yok :KK50: canım ben ikisini de kullanmış biri olarak ben grafiteyi aldığımda arkadaşlarım hep bunu kullan,çok güzel demişlerdi,grafiteler daha açık durdu ben de freshlooktan,daha bir soft mavi,freshlook daha çok soloticanın azuluna benziyor,ben senin kafanı karıştırmayım canım ya,şimdi alırsın beğenmezsin diye korktum açıkçası :26:

Yok canım ya korkma :KK34: göz rengi siyah olan herkes grafitelerden çok memnun. hatta gözlerim siyah olsa cahrme grafite alırdım. Nil de öyle hoş duruyor ki :nazar: eminim sana da çok yakışıyodur ama gözleri kahve rengi olanlar hiç memnun değildi. o yüzden almadım bende. şimdilik mavi sevdamı freshlook maviyle gidereyim. pupil boşluğu da çok rahatsız edici değil açıkçası.

hatich sana gerçekten yakışmış maviler:KK9:ama bana mavi sanki gitmiyor ya:KK59:acaba doğru maviyimi bulamıyorum :44:yoksa zemin rengimi yada ten rengimmi maviye uymuyor bilemiyorum:KK58:oysa en sevdiğim renk mavi :97:

hatich sana gerçekten yakışmış maviler:KK9:ama bana mavi sanki gitmiyor ya:KK59:acaba doğru maviyimi bulamıyorum :44:yoksa zemin rengimi yada ten rengimmi maviye uymuyor bilemiyorum:KK58:oysa en sevdiğim renk mavi :97:

walla cnm gözlerin çok güzel ne taksan yakışır sana :) ama bence doğru maviyi bulamıosun. bendede açık mavi güzel durmuyor mesela daha koyu maviler yakışıyor. deneyerek bulucan cnm artık ): :KK76:

mavi gerçekten çok super bayıldım. doal duruo. güle güle kullan cnm :) bide turkuazı böle net çeksen senden rica etsem ayıp olur mu acaba :KK69: çok merak ediorumda.

Teşekkür ederim canım Cuma günü geç çıkıyorum canım ama en geç ctesiye turkuaz fotolarını eklerim :nazar:

Son düzenleme:

Bu gözlere ne yakışmak güzelim :nazar: yeşili denedin mi hiç? yada haresiz maviyi? doğru söylüyorsun, ten rengi ve kendi göz rengin doğru renk seçiminde çok önemli. hangi lenslerin renklerini kullandın? ayy çok soru sordum ya kusuruma bakma canım :KK53:

:80: önemli değil canım ama berbat bi lens turkuaz :KK37: en azından bende berbat durdu. bombeli bombeli bakışlar ayyyyyy :KK53:

annaamm moralim bozuldu iyimi şimdi :KK43: bende ne heveslenmiştim . bende nası dururki acaba pof. sırf merakımdan alcam yani o kıvama geldim :)

annaamm moralim bozuldu iyimi şimdi :KK43: bende ne heveslenmiştim . bende nası dururki acaba pof. sırf merakımdan alcam yani o kıvama geldim :)

Parana yazık canım ya :KK14: sen özelden yaz adresini bana, ben gönderiyim benim turkuazları sana. ciddiyim bak, şaka değil.

Bu gözlere ne yakışmak güzelim :nazar: yeşili denedin mi hiç? yada haresiz maviyi? doğru söylüyorsun, ten rengi ve kendi göz rengin doğru renk seçiminde çok önemli. hangi lenslerin renklerini kullandın? ayy çok soru sordum ya kusuruma bakma canım :KK53:

teşekkürler canım:KK17:o senin güzelliğin:KK71:daha öncede söylediğim gibi freshlook un hareli serisini denedim ama pek yakışmadı bana:KK59: kullandığım tek lens ise elegance yeşildi.onun dışında kullanmadım hiç.ha onu çok beğendinmi dersen aslında hayır ama fena değildi.bende artık vazgeçmiştim lens sevdasından.sizde de gördükçe içim gidiyor şöyle çok doğal duran birşey olsun istiyorum.senin ncmeller harika doğallar mesela:KK16:öyle doğal ama mavi tonları olmazmı acaba?

bende lense çok heves ediyorum ama bu zamana kadar kimde lens gördüysem hep yapmacık lens olduğu belli oluyor lens olduğu belli olmayan birtane bende bulsam alıcam

bende lense çok heves ediyorum ama bu zamana kadar kimde lens gördüysem hep yapmacık lens olduğu belli oluyor lens olduğu belli olmayan birtane bende bulsam alıcam

walla cnm hiç belli olmayan lens istiosan 500 gözden çıkarman lazım. bitane gördüm bn lens değil diosun. ama hafif belli istiosan solotica baya gerçekçi duruyo.

X