Kontakt Lens Freshlook Düz Mavi ve Turkuaz Lens!

teşekkürler canım:KK17:o senin güzelliğin:KK71:daha öncede söylediğim gibi freshlook un hareli serisini denedim ama pek yakışmadı bana:KK59: kullandığım tek lens ise elegance yeşildi.onun dışında kullanmadım hiç.ha onu çok beğendinmi dersen aslında hayır ama fena değildi.bende artık vazgeçmiştim lens sevdasından.sizde de gördükçe içim gidiyor şöyle çok doğal duran birşey olsun istiyorum.senin ncmeller harika doğallar mesela:KK16:öyle doğal ama mavi tonları olmazmı acaba?

kahve rengi gözlerde mavi herzaman için risklidir canım. freshlook haresiz mavi dene bence.

cnm özelden yazdım sana . bu konuyu orda konuşalım. :) çok merak ediorum ya anlatamam

ya bi arkadaşın mesajını cevapladım. sonra seninkini cevaplıyacaktım ki her 10dk da 1 mesaj atabilirsiniz diyor. ben çok ciddiyim canım. yaz adresini bi tek kargo ücreti ödersin o kadar.

ya bi arkadaşın mesajını cevapladım. sonra seninkini cevaplıyacaktım ki her 10dk da 1 mesaj atabilirsiniz diyor. ben çok ciddiyim canım. yaz adresini bi tek kargo ücreti ödersin o kadar.

tmm cnm walla saol ya. kargoyu ben ödiyim okadar gönderiyosun bana . dur ben atıyorum adresimi sana. istediğinde gönderirsin. yanlız bana hangi kargoyla gönderdiğini bildirirsen sevinirim. ay çok heycanlandım :):)

kızlarr bunlarda benim turkuazlarım sarı gözlerimdee dün aldım aslında karayip aqua özeniodum ama denetmedikleri için bunu aldım...çok fena değil şimdilik beğenenler var kötü bi yorum almadım :nazar:

Eklentiler

• $0022011049.jpg
    $0022011049.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 413
  • $261220069.jpg
    $261220069.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 378
kızlarr bunlarda benim turkuazlarım sarı gözlerimdee dün aldım aslında karayip aqua özeniodum ama denetmedikleri için bunu aldım...çok fena değil şimdilik beğenenler var kötü bi yorum almadım :nazar:

sevgili SERGUZEL o senin kendi gözlerin mi üstteki muhtem bir renk ne renk lens taksan yakışır bence süper gözlerin var maşşalah :)) güle güle günlerde kullan lenslerini :)

:nazar: :nazar: :nazar:

keşke bende de böyle dursaydı ama neerdee :KK43:

teşekkürler :KK1: evet soyumuzda bu renk göz çok :) maşallah diyim...bu lens aslında gözümü kapattı bile,karanlıkta bayağı koyu duruyor,ama sopistic magic blue kullandım bi ara o çok büyük geliodu gözümden taşıyodu ve çoğu kişi hortlak gibisin diyodu fakat bu gözümü çok iyi sardı hiç taşma kayma yapmıyor gerçekten freshlook kendini geliştirmiş...carabbean aqua renk artırıcısını çok merak ediyorum bi dahaki sefere cesaret edip ondan alıcam..denetmiyorlar ama merak işte :) su yeşili göz rengi istiyorum bende...quartzolar gibi ama onuda cesaret edemedim denemeden bakıcaz artık..

teşekkürler :KK1: evet soyumuzda bu renk göz çok :) maşallah diyim...bu lens aslında gözümü kapattı bile,karanlıkta bayağı koyu duruyor,ama sopistic magic blue kullandım bi ara o çok büyük geliodu gözümden taşıyodu ve çoğu kişi hortlak gibisin diyodu fakat bu gözümü çok iyi sardı hiç taşma kayma yapmıyor gerçekten freshlook kendini geliştirmiş...carabbean aqua renk artırıcısını çok merak ediyorum bi dahaki sefere cesaret edip ondan alıcam..denetmiyorlar ama merak işte :) su yeşili göz rengi istiyorum bende...quartzolar gibi ama onuda cesaret edemedim denemeden bakıcaz artık..

Nacizane fikrim senin gibi açık renk gözlerim olsa kesinlikle solotica nc verde marine alırdım :KK16:

işte açık renk gözde nc verde marine

Eklentiler

• $2rfsfba.jpg
    $2rfsfba.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 342

sevgili SERGUZEL ben de sana bu lafının üstüne şunu diyim hemen :)) acuvue lenslerin enchanger serisinde aqua rengini bir al bence senin göze şahane olur bayağı kaliteli bir marka ve lens benim içimde ukte kaldı resmen açık gözlü ehrkese tavsiye ediyorum :KK70:

slmlarrrr....en sonunda dimensions serisini de denedim..malesef istediğim gibi durmadılar!!!!şimdide freshlook eden moonlight a taktım :)) onlar kesin istediiğm gibi güzel olucak,ama tr de yok :) nasıl denerim bilmiyorum...ekliyorum dimensions serisini :))
$090220130.jpg
carabbean aqua diğer gözde sea green
$0902201127.jpg
pasific blue diğer gözde sea green
yani alıcak olsam sea green güzel oldu...ama kendi gözümü koyulttu genede,diğerleri ise taşma yaptı!!!!sırada eden ve moonlight var :)) onların gözrengini açma özelliği var..nerden bulurda denerimbilmiyorum :2:

sevgili SERGUZEL ben de sana bu lafının üstüne şunu diyim hemen :)) acuvue lenslerin enchanger serisinde aqua rengini bir al bence senin göze şahane olur bayağı kaliteli bir marka ve lens benim içimde ukte kaldı resmen açık gözlü ehrkese tavsiye ediyorum :KK70:

dimensions seriside enhancer canım,çok ümitliydim ama fos çıktı,bu seri gözü gri olanlara çok yakışır yada yeşil gözde koyu yeşil açık mavide canlı mavi durması için ideal,benim göz çevrem koyu yeşil o yüzden sadece onu renklendirdi yoğun olarak..göz rengimide koyultttu...acuvue ninde farklı durucağını sanmıyorum hem sanırım onunda tr d satışı yok varsada denemesi yok :)

X