Kontakt Lens Freshlook Düz Mavi ve Turkuaz Lens!

Hatich

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
434
0
Kızlar netten Freshlook düz mavi ve hareli turkuaz satın aldım ama malesef lensler henüz elime ulaşmadı. En son 6 sene önce Freshlook düz mavi ve düz gri kullanmıştım. Bu kadar zamandır eminim değişiklik olmuştur lenslerde ve renklerinde. Aranızda bu düz mavi ve turkuaz renklerinin kullananlar resimlerini ve bu renklerle ilgili görüşlerini paylaşırsa çooooooooook sevinirim :KK16:

slm cnm bende tukuaz almayı düşünüyorum o yüzden çok araştırdım. nette bulduğum kadarıyla turkuaz super bi renk. mavide çok çarpıcı. foruma bi konunun içinde fotoları vardı onun linkini atıyorum sana. bende zaten konu açmıştım onunda linki atıyorum. orda son sayfada fotolarda var. bide youtube tan video bulmuştum onlarıda atıyorum umarım fikir sahibi olmanda işe yarar. yanlız bana lenslerin eline geçince fotosunu koyabilirmisin?? çünkü benim lenslerimin bitmesini bekliyorumda daha 3 haftası var. bende fikir sahibi olurum cnm :):) bide yıllık mı aldın aylık mı? yıllıkları var diolar ama hiçbiyerde bulamıyorum da .

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...nanlarinonerileri-sorulari-cevaplari-153.html

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...kullanan-var-yada-benzer-renkte-olabilir.html

YouTube - freshlook contact lens colorblends turquoise

YouTube - Freshlook ColorBlends Turquoise, by ju4nc4rl05

YouTube - Freshlook Contacts Turqouise

YouTube - Beautiful Contact Lenses - Freshlook Blue

YouTube - Freshlook Colors Blue (Pao's Review)

Son düzenleme:
bide yabancı bi sitede bulduğum fotolar :) burda böle cart duruo ama normalde öle durmuo genede bi fikrin olsun diye ekliyim dedim. :):)

Eklentiler

• $DSC_0279.jpg
    $DSC_0279.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 6.128
  • $DSC_0267.jpg
    $DSC_0267.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 5.586
  • $DSC_0268.jpg
    $DSC_0268.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 4.020
  • $DSC_0269.jpg
    $DSC_0269.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 2.995
Çooooook teşekkür ederim canım. lensler yarın elime ulaşıcak :KK16: akşam hemen foto çekip eklerim, merak etme. elegance la karşılaştırılan resim süper olmuş, bayıldım :KK52: ya hep yakından çektikleri için öcü gibi gözüküyor. hani biraz gözden uzak olsa daha hoş ve net olur. bu son eklediğin fotolar cidden süper olmuş. yardımların için tekrar teşekkürler canım.

Çooooook teşekkür ederim canım. lensler yarın elime ulaşıcak :KK16: akşam hemen foto çekip eklerim, merak etme. elegance la karşılaştırılan resim süper olmuş, bayıldım :KK52: ya hep yakından çektikleri için öcü gibi gözüküyor. hani biraz gözden uzak olsa daha hoş ve net olur. bu son eklediğin fotolar cidden süper olmuş. yardımların için tekrar teşekkürler canım.

ne demek cnm fikir alışverişi yapıoruz :) tmm cnm saol ben baya bi araştırma yaptım da :) genede bol bol foto görmek insanın içini raatlatıyo. ya dediğin gibi yakından çekmek yerine uzaktan çekseler daha ii olcak. sonuçta okadar yakından kim bakcak dimi :):) öpt seni fotolarını bekliyorum cnm :81:

videolar için de çoooook teşekkürler. hepsini izledim. mavi benim kullandığımın aynısı. 6 senede şükürler olsunki hiç değişiklik olmamış.

video aslında görmek için daha ii lensi. ben daha çok videyolardan bakıyorum. canlı görüosun ya kısmen :) denemeden alınca ister istemez acabalar kalıo insanın aklında. istediğin renklerin gelmesine sevindim çünkü bisürü para verip beğenmeler oluo. seninki aylık mı ??

Benim bildiğim freshlook aylık oluyor. yıllığı yok diye biliyorum. ben solotica kullanıyorum normalde ama onda da istediğim mavi tonları yok malesef. sen hangi lensleri kullanıyorsun?

bende aylık biliyorum ama aldığım yerde yıllığıda var demişti 240 liraydı. olduu dedim bende :):):) aylık en güzeli. bende freshlook zümrüt yeşili ve parlak mavi var. ikisinden de memnunum belirgin renkleri seviyorum çünkü :):) çokta raatlar açıkçası. ama mavi yeşile göre daha raat nedense.

Lensler geldi canım ama şimdi okulda olduğum için resimler akşama artık. Maviyi taktım, turkuazı daha açmadım ama akşam onuda deniycem. Freshlooklar acayip değişmiş. inanılmaz derecede doğal duruyor :KK16: Mavilerime aşık oldum ya :KK66: İnşallah turkuazda da aynı sonucu alırım. Bide lensler çok incelmiş. 6 sene önce batma, yanma ve bulanık görmekten çok şikayet ederdim ama şimdi hiç sorun yaşamadım. şukadarını söylüyeyim canım solotica dan daha rahatlar. ne kayma ne batma var. albümüme baktıysan soloticadan baya lensim olduğunu görmüşsündür. artık freshlooktan vazgeçmem.

Lensler geldi canım ama şimdi okulda olduğum için resimler akşama artık. Maviyi taktım, turkuazı daha açmadım ama akşam onuda deniycem. Freshlooklar acayip değişmiş. inanılmaz derecede doğal duruyor :KK16: Mavilerime aşık oldum ya :KK66: İnşallah turkuazda da aynı sonucu alırım. Bide lensler çok incelmiş. 6 sene önce batma, yanma ve bulanık görmekten çok şikayet ederdim ama şimdi hiç sorun yaşamadım. şukadarını söylüyeyim canım solotica dan daha rahatlar. ne kayma ne batma var. albümüme baktıysan soloticadan baya lensim olduğunu görmüşsündür. artık freshlooktan vazgeçmem.

memnun kalmana sevindim cnm. bende çok memnunum freshlooktan ama okuyorm forumda solotica yı çok övüolar. ama şuan içim raatladı :) evet cnm baktım albümüne gerçekten güzeller ama raatlıda önemli gerçi. 2sininde resimlerini akşama bekliyorum cnm :) heu:21:

Fotoları çektim ve albümüme ekledim. Ordan bakabilirsin canım. Haresiz mavi acayip hoş bi renk ve çok doğal. hiç bombelik yok :KK16:

Turkuaza gelince; renk süper ama bombeli duruyor :KK14: ki ben bundan nefret ediyorum. Solotica Quartzolarımı kullanmama nedenimdir bu bombelik. şaşı bi görüntü veriyor ama haresiz mavi de hiç böyle bi sorun yok. aşık oldum mavilere ya. fakat Turkuazı çok kullanmam. sırada freshlook haresizlerin tamamı var. kolleksiyon yapıcam onlardan.

Solotica ya gelince; adam gibi bi renk var o da Mel. gerçekten süper bi renk. çok doğal. ben de hem cor, hem nc hem de charme mel vardı :KK52: ama şuan nc mel kullanıyorum. eğer bütçen elverirse mel al derim. hare olayı da sana kalmış artık. ama denemeden alma sakın. bi arkadaşım benim mellere hayran kalmıştı ve o da almak istiyordu. benimkileri denedi ama hiç hoş durmadı onda :KK53:

Fotolar malum gece çekildiği için ancak bu kadar net çıkıyor. ama yarın gündüz yine foto çeker yüklerim canım.

Freshlook un yıllıklarını da ilk kez senden duydum ama o kadar parayı tek lense vereceğine farklı renkler alıp rengarenk gezmek daha iyi bence :KK12:

Fotoları çektim ve albümüme ekledim. Ordan bakabilirsin canım. Haresiz mavi acayip hoş bi renk ve çok doğal. hiç bombelik yok :KK16:

Turkuaza gelince; renk süper ama bombeli duruyor :KK14: ki ben bundan nefret ediyorum. Solotica Quartzolarımı kullanmama nedenimdir bu bombelik. şaşı bi görüntü veriyor ama haresiz mavi de hiç böyle bi sorun yok. aşık oldum mavilere ya. fakat Turkuazı çok kullanmam. sırada freshlook haresizlerin tamamı var. kolleksiyon yapıcam onlardan.

Solotica ya gelince; adam gibi bi renk var o da Mel. gerçekten süper bi renk. çok doğal. ben de hem cor, hem nc hem de charme mel vardı :KK52: ama şuan nc mel kullanıyorum. eğer bütçen elverirse mel al derim. hare olayı da sana kalmış artık. ama denemeden alma sakın. bi arkadaşım benim mellere hayran kalmıştı ve o da almak istiyordu. benimkileri denedi ama hiç hoş durmadı onda :KK53:

Fotolar malum gece çekildiği için ancak bu kadar net çıkıyor. ama yarın gündüz yine foto çeker yüklerim canım.

saol cnm fotolar için. ay çok güzel mavi ba-yıl-dım :) tukuazında rengi super ama bombeli dediğin gibi. benim yeşillerde bombeli böle .
solotica güzel baya ama pahalı biraz. bide ben yıllık kullanmıyorum. aylık almaya zor ikna ettimde erkek arkadaşımı :) bide hep tamıyacağım bişey için okadar para vermek istemiorum. yırtılır bide elimde :S

kızlar iyi oldu konuya denk gelmem bende kız kardeşime hediye alacağım lens,mavi istiyor o ...hatich resim ekle canım görelim olur mu ? bende bakim freshlook bluelara:KK34:
güle güle kullanın kızlar ...:KK70:

Freshlook un yıllıklarını da ilk kez senden duydum ama o kadar parayı tek lense vereceğine farklı renkler alıp rengarenk gezmek daha iyi bence :KK12:

aynen cnm bende oyüzden almadım. işin komiği heryere soruyorum yıllıkları yok diolar. nettede yok. ama aldığım yer 1 haftaya getittirebilirz demişti :) 240 dedi bide. ona okadar para vereceğime hep bisürü renk alırm hadi onu geçtim daha gerçeksi duranı alırım :):)

kızlar iyi oldu konuya denk gelmem bende kız kardeşime hediye alacağım lens,mavi istiyor o ...hatich resim ekle canım görelim olur mu ? bende bakim freshlook bluelara:KK34:

Merhaba canım :KK66:

Ben de uzun zamandır mavi lens istiyordum ve nihayet freshlook haresiz mavi aldım ve çoooooook memnunum. inanılmaz hoş bi rengi var ve gayet doğal duruyor. albüme foto ekledim ama lensler elime bugün geçti ve akşam foto çekebildim. şimdilik onlara bi gözatarsın. yarın gündüz gözüyle çekerim yine.

aynen cnm bende oyüzden almadım. işin komiği heryere soruyorum yıllıkları yok diolar. nettede yok. ama aldığım yer 1 haftaya getittirebilirz demişti :) 240 dedi bide. ona okadar para vereceğime hep bisürü renk alırm hadi onu geçtim daha gerçeksi duranı alırım :):)

canım sürekli kullanmıyorsan gerçekten de değmez. ben hergün takıyorum lenslerimi. hatta o gün hangi renk giyinecek ve hangi renk makyaj yapacaksam ona göre lens seçiyorum :KK52: bende resmen bağımlılık yaptı :KK53:

canım sürekli kullanmıyorsan gerçekten de değmez. ben hergün takıyorum lenslerimi. hatta o gün hangi renk giyinecek ve hangi renk makyaj yapacaksam ona göre lens seçiyorum :KK52: bende resmen bağımlılık yaptı :KK53:

yok cnm kullanmıorum hergün. demek lens bağımlılığı buna denio :KK52::KK52::82::82::84:

saol cnm benimde 3 hafta sonra hareli gri ve turkuazım olcak inşşşş :KK70: şimdiki zümrüt yeşili ve parlak maviyle idare ediorum :KK70: maviyi şiddetle tavsiye ederim müthiş durmuş. bende onundan alıcaktım ama erkek arkadaşım mavi pek sevmioda :63::63: alıcaksan güzel bi renk bence mavi.

X