Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Evet Cem Payaslı yaptı ameliyatımı.biraz geç cevaplayabildim kusura bakmayın.şimdi az önce yine gözlük denedim yine olmadı.önceden de olmazdı.gözlükteki boşluk burnuma oturmazdı.gözlük havada kalırdı.o kadar ameliyat oldum neredeyse 3 ay olacak hala aynı.yine gözlükler olmuyor.kemiğin de biraz inceltilmesi lazımdı.zamanla şişler ödemler iner ama kemik kendi kendine incelmez ki..malesef kemiğe hiç dokunmamış.bu kadar doğallık da iyi değil bence..şu sıralar kafam çok karışık..acaba böyle idare edip bu buruna razı mı olmalıyım yoksa kbb ci başka bir doktora tekrar mı ameliyat olmalıyım bilemedim.yani bu ameliyat benim şikayetlerimi gidermedi.zaten ikinci ameliyata karar bile versem aradan epey zaman geçmesi lazım.tabi işin maddi kısmı ve eşimi tekrar razı etme konusu daha da uzun zaman ister..her türlü bekliycez işte..

Sizin adınıza çok üzüldüm gerçekten. Keşke herkesin yüzü gülse bu estetik operasyonlardan sonra. Gözlüğünüzü bir optikçiye ayarlatın burun kısmına oturan yer genişletilip daraltılabiliyor ama siz genel olarak burnunuzun daha dar olmasını istiyorsunuz sanırım. İkinci bir ameliyat için zaman gerek tabi. Umarım en doğru kararı verirsiniz ve eşiniz de sizi bu konuda destekler. Moralinizi bozmayın bence her şeyin bi çaresi bulunur. Allah daha büyük sıkıntılar vermesin. :)

Cem Hocayla tanışmamız 2012 yılında biraz da tesadüf sonucu oldu yıllardır bölgesel kilolarımdan şikayetçi olduğum için liposuction düşünüyor ancak cesaret edemiyordum; kendisi içtenliği ve tecrübesi ile başından sonuna tüm işlemi anlatarak ikna olmama yardımcı oldu ve ameliyat sonrası sonuc tam istediğim gibiydi. Tabi ki agrılılar, morluklar ve bekleme süreleri oldu hatta hasta endişesi ve simarikligiyla kendisi ve ekibini çok bunalttim ama dediği gibi zaman geçip vücut oturduğunda sonuc harikaydi. Öncelikle önemli olan doktora güvenmeniz, dediklerini harfiyen yapmanız ve belirttiği süreleri beklemeniz. Tabi ki ufak aksilikler de olabilir ama bahsedilen kisi bir Operatör Doktor, alanında kendini ispatlamış, uluslararası makaleleri bulunan, sayısız operasyon gerçekleştirmiş bir doktor, ben ameliyat oncesi mezun olduğu okuldan katıldığı kongrelere kadar araştırdım sonuçta bedeninizi sağlığınızı emanet ediyorsunuz içinize sinmesi çok önemli ve ben şimdi sonsuz güvenle tavsiye edebiliyorum kendisini alanında üstüne hekim olduğunu zannetmiyorum.
Cem PAYASLI ameliyat dönemimde özel bir kuruluşa çalışıyordu şimdi kendi kliniğini acmış o zamanki ekibi de iyisi ancak şimdikilere bayıldım diyebilirim. Ben iki hafta önce kas bölgeme botoks, dudağıma da hafif bir dolgu yaptırmak için gittim Cem Hocayı taniyordum ama çalıştığı ekip de çok önemli çünkü operasyon boyunca hatta oncesinde sonrasında onlarla muhattap oluyorsunuz; hele de benim gibi pimpirikli bir hastaysaniz sorularla bunaltabiliyorsaniz onların anlayışı ve bilgilendirmesi çok önemli. Ekibini de kendi kadar sevdim aileden biri gibi, sizinle gelmiş refakatçimiz kadar ilgililer. Benim operasyonlarım yine çok güzel sonuçlandı yapay durmasından çok korkuyordum ama Cem Hoca yine maharetini konuşturdu o kadar doğal durdu ki ben bile şaşırdım. Ayrıca çevremde ve ailemde Cem Payaslı'ya burun ve göğüs gibi önemli operasyonlar yaptıran yakınlarım var hepsi çok güzel sonuçlandı hiç bir memnuniyetsizlik duymadım. Ayrıca operasyonlar sırasında bir çok hatasıyla tanıştım cogu ünlü medyatik isimlerde operasyon gerçekleştirmiş ve mağdur olmuş kisiler, bir umutla düzeltme için gelmişlerdi ve benim gördüklerim arasında memnun olmadan ayrılan olmadı.
Ben her operasyonum oncesi detaylı araştırma yapıp forumları okuduğum için benim gibilere yol göstermesi acısından ayrıntıları ile yazdım yaşadıklarımı umarım faydası olur. Aklınızda soru işareti var ise muhakkak gidip tanışın Cem Payaslı ve ekibinin içinize sinecegine eminim.

Arkadaşıma cem payaslıyı önerdim birlikte internetten Cem Beyle ilgili yazıları okurken tesadüfen burada yazılanları gördüm ve yazma gereği hissettim. Cem hocayı birkaç senedir tanıyorum hem kendim burun operasyonu botoks gibi işlemler yaptırdım hemde etrafımda arkadaşlarımda yaptıran birçok kişi tanıdım. Hatta tanışmamızda bir arkadaşımıza yaptığı burun operasyonu sonrasında oldu. Sonuçtan o kadar memnundu ki beni de cesaretlendirdi ve yıllardır ertelediğim operasyonu yaptırabildim.Kliniğe girdiğim ilk andan operasyon sonrası son kontrolüme kadar Cem Beyinde ekibininde ilgisi, nezaketi ve bitip tükenmek bilmeyen sorularıma yorulmadan verdikleri cevaplar beni fazlasıyla mutlu etti. Mesela ödemler inene kadar kaç defa ne zaman inecek diye sorduğumu hatırlamıyorum :) Tabi burnum yamuk mu Dikişler ne olacak ucuna dokunamıyorum gibi sorularımda cabası. Şimdi ise hiçbir sorunum kalmadı çok şükür. Burada yazılanlar hepimiz için birçok konuda fikir verici olabiliyor ama bazen tanıdığımız bildiğimiz bir ürün veya kişi ile ilgili öyle şeyler yazılıyor ki anlamak mümkün değil. Ben herkese bir operasyon düşünüyorlarsa mutlaka Cem Beyle görüşmelerini gönül rahatlığıyla öneririm. Telefon açtığınız andan itibaren tüm ekibinin pozitif enerjisini ve profesyonelliğini fark edersiniz.

aslında daha önce de üyeliğim vardı ama bugüne kadar hiç yorum yazma yada soru sorma ihtiyacım olmamıştı kızlar herkesten özürdilerim gerçekten sizlerin düşüncelerinden çok faydalandım :))) neyse ben ve arkadaşım burun estetiği için doktor araştırmaya başladık ve cem beyin adını sizler sayesinde öğrenmiş olduk :) randevu aldık ve muayene olmaya gittik cem bey o kadar güven veren bir tavır sergiledi ki ne olduğunu anlayamadan biz gün almıştık bile :)) ikimiz de aynı gün ameliyat olduk aynı odada kaldık bu da bizim şansımız oldu tabii :) bugün ameliyatımızın 22. günü oldu. ameliyattan sonra arkadaşımın yüzü benden daha çok morardı ve şişti ama Allah'a şükür şuanda hiçbir sorunumz yok ve işe döneli 1 haftadan fazla oldu. Ekibine gelecek olursak o kadar tatlılar o kadar güleryüzlüler ki size aileden biriymişsiniz gibi davranıyorlar. :KK55: zaten ameliyat günü hastaneye değilde sanki otele gitmiş gibiydik öyle güzel ağırlandıkki kendimizi şımartılmış hissettik. :KK3: şuan için herhangi bir sorunumuz yok ve ikimizde burnumuzdan çok memnunuz. herşeyy için Cem payaslıya ve ekibine çok çok çok teşekkür ederizzz.. :KK42:

Merhaba arkadaşlar,
Bir ara buralarda bir Elmasnur hanımefendi vardı. doktor bey'e canım cicim doktorum diye övgüler dizip kalpcikler yollardı.hatta memnuniyetini ispatlamak için bazı burun resimleri bile koymuştu sayfaya. ne oldu o hanımefendiye?.. hiç sesi soluğu çıkmıyor nerede acaba?... aaaaa pardon şimdi hatırladım. o hanımefendi ''reklam amaçlı üyelik'' çıkmıştı değil mi? bak şimdi durduk yerde nereden aklıma geldi acaba?.. şimdi nereden çağrışım yaptı anlayamadım?... çok ilginç?.. neyse reklamları geçelim de, acı da olsa gerçek mevzulardan bahsedelim...

Sizin adınıza çok üzüldüm gerçekten. Keşke herkesin yüzü gülse bu estetik operasyonlardan sonra. Gözlüğünüzü bir optikçiye ayarlatın burun kısmına oturan yer genişletilip daraltılabiliyor ama siz genel olarak burnunuzun daha dar olmasını istiyorsunuz sanırım. İkinci bir ameliyat için zaman gerek tabi. Umarım en doğru kararı verirsiniz ve eşiniz de sizi bu konuda destekler. Moralinizi bozmayın bence her şeyin bi çaresi bulunur. Allah daha büyük sıkıntılar vermesin. :)

Sevgili n92e, öneriniz için teşekkür ederim. optikçi gözlüğü düzeltir ama optikçi ameliyattan sonra asimetrik bir şekil alan burnumu ne kadar düzeltebilir ne kadar küçültebilir ki?..dediğiniz gibi Allah başka sıkıntı vermesin.herşeyin bir çaresi var. ben de buldum çareyi. kararımı verdim.çare 2.ameliyatta..şimdiden eylül ekim aylarına başka doktorlardan randevu almaya başladım.beklemekten başka yapacak bir şey yok..o zamana kadar burnum 9aylık falan olmuş oluyor zaten.neyse..ben de sizin adınıza sevindim.memnun olmak güzel bir duygu olsa gerek.keşke sizin gibi memnun olabilseydim..kısmet işte..ne yazık ki ben onu yaşayamadım.inşallah bundan sonra...yeni burnunuzla sağlıklı günler dilerim size...

Merhaba arkadaşlar,
Bir ara buralarda bir Elmasnur hanımefendi vardı. doktor bey'e canım cicim doktorum diye övgüler dizip kalpcikler yollardı.hatta memnuniyetini ispatlamak için bazı burun resimleri bile koymuştu sayfaya. ne oldu o hanımefendiye?.. hiç sesi soluğu çıkmıyor nerede acaba?... aaaaa pardon şimdi hatırladım. o hanımefendi ''reklam amaçlı üyelik'' çıkmıştı değil mi? bak şimdi durduk yerde nereden aklıma geldi acaba?.. şimdi nereden çağrışım yaptı anlayamadım?... çok ilginç?.. neyse reklamları geçelim de, acı da olsa gerçek mevzulardan bahsedelim...

Merhaba ommanipadmehum sizin adiniza gercekten uzuldum cok gecmis olsun. Ancak kendi adima konusmam gerekirse ben reklam yapmak icin yazmadim. Genele hitap ettiginiz icin ben de alindim soylediklerinizden. Ben sadece yazilan yorumlardan cok faydalandim ameliyat oncesinde ve ameliyatimdan sonrada yasadiklarimi sizlerle paylasmak istedim. Yanlis anlasilmak istemem zaten benim site uyeligimde 2 yillik. Neyse size iyi geceler, umarim hersey istediginiz gibi olur ommanipadmehum

Ben son yazılan mesajlara istinaden bu platformda gerçek kişilerin gerçek fikirleriyle beyanda bulunmadığını düşünüyorum artık. Dr Cem bey adına da çok üzüldüm. Kesin emin olduğum şey benim yaşadığım tecrübeye dayanarak, kendisinin çok başarılı, tecrübeli ve dürüst bir estetik doktoru olduğudur. Herkes her hizmetten memnun kalmayabilir bu çok normal, ama çok iyi yapılan işler var ortada sonuçta. Doktor beyin de ekibinin de gülümseme nedeni oldu ben kendilerine bu forumdan bahsettiğimde. Meyva veren ağaç taşlanır misali burada karşılıklı atışmalar olmuş hep. Gerçekten çözmek isteyen doktorun kendisine anlatır derdini, ya da hangi doktorlar çözecekse işini. Son derece göreceli bir kanaat ile kimse kimsenin ekmeği ile oynamaya kalkmasın bence. Ablam ve benden sonra yarın da babam ameliyat oluyor. Uzun zamandır istediği saçlara kavuşacak. Bugün tatil gününde, belki de onuncu kez, babamın defalarca tekrar ettiği sorularına sabırla cevap veren Cem payaslı ve ekibine çok müteşekkiriz. Ben bu forumlardan isviçrede'de çok faydalanıyorum, insanlar bilgi aktarıyor birbirine. Ama bu kadar seveni olan ve saygı değer, Avrupa dahil birçok yerde isim yapmış bir doktor hakkında yorum yaparken bir kez daha düşünmek gerek bence. Kimse kırılmasın bana dilerim. Tüm annelerin gününü kutlarım. Sevgiler..

Burası herkesin birbirine bilgilerini, gerçek deneyimlerini, fikirlerini aktardığı bir ortam. herkes, hakaret içermediği sürece seviyeli bir üslupla memnuniyetini yada memnuniyetsizliğini bildirebilir. doktorunu başarılı bulan birine ''sen nasıl doktorunu başarılı bulursun'' diye kimse kızamaz. aynı şekilde doktorunu başarısız bulan, memnun olmayan birine de ''vay efendim ben çok beğendim. sen nasıl beğenmezsin'' diye kimsenin kızmaya hakkı yok. tahminimce memnuniyetsizlikten en fazla doktor üzülür, başkaları neden bu kadar tepki gösteriyor anlayamıyorum.bu söylediklerim sadece doktor meselesi için değil başka konular için de geçerli. bu bir ürün olabilir, yemek tarifi olabilir..herkes bir çok konuda fikrini, deneyimlerini aktarabilir tabi gerçek olduğu sürece. adı üstünde burası bir forum ve normal olan budur. bunu hazmedemeyen burayı okumaz, katılmaz, yazmaz.canı da sıkılmaz...

Cem beye ilk gidişim arkadaşımın önerisiyle oldu.ameliyat olmak herzaman aklımda olan bir fikirdi fakat hayata geçirmeme cesaretim el vermiyodu :)) cem beye gittiğimde çok kararlı gitmemiştim ama odasından çıktığımda kendimi ameliyat tarihini konuşurken buldum.çünkü bana fazlasıyla güven verdi.ve tabi yapmış olduğu mükemmel işler de karar vermeme yardımcı oldu.sonuçta vucudunuzun herhangibi biyerini değiştirmek çok zor bi karar.bu kararı verdikten sonra doktor seçimi çok daha zor çünkü amelyat bittiğinde aklınızdakini görmek istiyosunuz ve onca eziyetten sonra sonucun kötü olma olaslığıda var. Ama cem bey bu konuda harika bi doktor beni çok iyi anladı ve benim isteklerimi kendi tecrübeleriyle birleştirip harika bi iş çıkarttı ortaya.kendisine nekadar teşekkür etsem az iyiki doktorum cem bey:))kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim çok başarılı ve inanılmsz tecrübeli bi doktor.ve arkasında çok tatlı bi ekibi var.son derece ilgililer amelyat öncesinde ve sonrasında güleryüzleriyle ilgileriyle hep yanınızdalar.bugün amelyatımın 15.günü hergün birazdaha iyileşiyorum ve sonuçtan inanılmaz mutluyum.cem payaslı ve ekibine çok teşekkür ederim :KK66:

Bu platformda her yazılanın doğru olduğunu düşünmek elbette mümkün değil. Ancak olumlu paylaşımların reklam olduğu kanısına karşı ben de olumsuz yazılanların bilinçli karalama yani kötü reklam olduğunu düşünebilirim.

Burası herkesin birbirine bilgilerini, gerçek deneyimlerini, fikirlerini aktardığı bir ortam. herkes, hakaret içermediği sürece seviyeli bir üslupla memnuniyetini yada memnuniyetsizliğini bildirebilir. doktorunu başarılı bulan birine ''sen nasıl doktorunu başarılı bulursun'' diye kimse kızamaz. aynı şekilde doktorunu başarısız bulan, memnun olmayan birine de ''vay efendim ben çok beğendim. sen nasıl beğenmezsin'' diye kimsenin kızmaya hakkı yok. tahminimce memnuniyetsizlikten en fazla doktor üzülür, başkaları neden bu kadar tepki gösteriyor anlayamıyorum.bu söylediklerim sadece doktor meselesi için değil başka konular için de geçerli. bu bir ürün olabilir, yemek tarifi olabilir..herkes bir çok konuda fikrini, deneyimlerini aktarabilir tabi gerçek olduğu sürece. adı üstünde burası bir forum ve normal olan budur. bunu hazmedemeyen burayı okumaz, katılmaz, yazmaz.canı da sıkılmaz...

Çok haklısınız. Ben söylediklerinize tamamen katılıyorum. Geçmiş yazılara dayanarak söyledim ben sözlerimi. Elbette amaç burda paylaşmak, ki araştıran faydalansın. Kişileri hedef alıp sen niye bu kadar övüyorsun sen niye yeriyorsun demeyi yanlış buldum sadece. Reklam amaçlı yazan oldu demişsiniz ya, aynı şekilde ters reklam da yapan olmuş bence. öyle yapılmasın herkes gerçek deneyimini yazsın keşke. Reklam yeri değil burası. Yoksa nasıl faydalanacağız forumlardan anlamı yok ki değil mi? Size çok geçmiş olsun dilerim sorun ettiğiniz konu çözülür.

Merhaba,

Burada Cem Bey hakkında fazlasıyla olumsuz yazılan yazıları saskınlıkla okudum.
Ben o kadar ınce ayrıntısına kadar arastıran bırı olarak cogu yer ıle gorustukten sonra Cem Bey ıle tanıstım ve suan
Cem Bey'e amelıyat olalı daha 3 ay oldugu halde ıyıkı bu amelıyatı olmusum dıyorum.
Insallah 1 seneye kadar burnum tamamen oturdugunda daha da memnunıyetım artar.
Isınde basarısına gelınce kesınlıkle Cem Bey dogallık konusunda bır numara.Olumsuz dusuncelerınız ve pısmanlıgınız var ıse hocayla bırebır konusmanızı ve tum aklınıza takılan sorularınıza cevabı kendısınde aramanızı onerırım.Benım burnum egrı ve cok zor bır burun oldugu halde en ufak bır agrım sızım olumsuzlugum olmadı.Tahmın ettıgımden de dogal bır buruna sahıp oldum.Ve dedıgım gıbı kımse estetık oldugunu anlamıyor bıle.Hala arkadaslarımın cogu bılmıyor.Yakınlık, ılgı ve samımıyet konusunda Cem Bey e haksızlık edılmemesı gerektıgını dusunuyorum.Ne zaman ıstersem arıyorum ve randevu alıyorum , sorularımı soruyorum.Doktorumu cok sevıyorum ve herkesın tanıması gereken bır doktor oldugunu dusunuyorum.
Ayseozz nerelerdesın senın burnun nasıl oldu uzun zamandır konusamadık merak ettım?

merhaba,

burada cem bey hakkında fazlasıyla olumsuz yazılan yazıları saskınlıkla okudum.
Ben o kadar ınce ayrıntısına kadar arastıran bırı olarak cogu yer ıle gorustukten sonra cem bey ıle tanıstım ve suan
cem bey'e amelıyat olalı daha 3 ay oldugu halde ıyıkı bu amelıyatı olmusum dıyorum.
ınsallah 1 seneye kadar burnum tamamen oturdugunda daha da memnunıyetım artar.
ısınde basarısına gelınce kesınlıkle cem bey dogallık konusunda bır numara.olumsuz dusuncelerınız ve pısmanlıgınız var ıse hocayla bırebır konusmanızı ve tum aklınıza takılan sorularınıza cevabı kendısınde aramanızı onerırım.benım burnum egrı ve cok zor bır burun oldugu halde en ufak bır agrım sızım olumsuzlugum olmadı.tahmın ettıgımden de dogal bır buruna sahıp oldum.ve dedıgım gıbı kımse estetık oldugunu anlamıyor bıle.hala arkadaslarımın cogu bılmıyor.yakınlık, ılgı ve samımıyet konusunda cem bey e haksızlık edılmemesı gerektıgını dusunuyorum.ne zaman ıstersem arıyorum ve randevu alıyorum , sorularımı soruyorum.doktorumu cok sevıyorum ve herkesın tanıması gereken bır doktor oldugunu dusunuyorum.
Ayseozz nerelerdesın senın burnun nasıl oldu uzun zamandır konusamadık merak ettım?

sizin nasıl oldu sanırım bir gün vardı sizle aramızda

Merhabalar ben 07/06/2013 tarihinde Dr.Cem Payaslı ya burun ameliyatı oldum.İnanın burnum süper süper oldu.Doktor bey bana öyle doğal bir burun yaptıki ben bile şoktayım beni tanıyan herkes çok beyeniyor.Ameliyat olalı bugün 20 gün oldu ama şimdiden burnum çok doğal ve çok güzel görünüyor sizlere tüm samimiyetimle söylüyorum gerçekten Dr.Cem Payaslı işinin ustası sihirli elleri var ben kendimi tanıyamıyorum aynaya baktığımda kendimi çok güzel çok hoş ve çok tatlı görüyorum.Dr.Cem bey bana burun ameliyatı olduğumda hiç ağrımın olmayacağını söyledi ve gerçekten hiç ağrı acı duymadım.Çok rahatlıkla korkmadan ameliyat olabilirsiniz benim telefon numaram kendilerinde var isteyen Dr.Cem bey i arayarak numaramı alabilir.Birde sizlere önerim burnunuzun şeklini Dr.Cem bey e bırakın ben doktoruma bıraktım ve sonuç mükemmel ötesi ben yeniden doğdum,,,,,

X