Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Cem payaslı ya burun amelıyatı olan arkadaşlar resımlerınızı gormek ıstıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

bir hafta içinde cem payaslı'ya revizyon ameliyatı olacağım. çok endişeliyim, kendisine ameliyat olan varsa lütfen bana yardımcı olsun.. ayrıca fotoğrafları da göremiyorum yeni üye olduğum için, başka bi yolu yok mudur bunun?

o kadar içten o kadar sevecen o kadar dürüst o kadar işini bilir bir adam çok seviyorum hayranım hatta!

Ben İstanbuldayım Cem bey hangi şehrimizde acaba.Birde yorumlara bakınca herkez çok memnun bende bu doktoru çok merak etmeye başaladım

Merhaba Arkadaşlar ben yaklaşık 1,5 ay once Cem Hocaya burun ameliyatı oldum. Cok memnunum burnum cok guzel oldu. kesınlıkle tavsıye edeceğim tek doktordur :)

Merhaba Arkadaşlar ben yaklaşık 1,5 ay once Cem Hocaya burun ameliyatı oldum. Cok memnunum burnum cok guzel oldu. kesınlıkle tavsıye edeceğim tek doktordur :)

bencede..benimde 3 ay olacak.bi sorunum yok suan gayet memnunumm.belkide karsılasmısızdır muayeneye gıderken bi çok kişiyi görmustum,,hepsının de burnu harıkaydıı

bencede..benimde 3 ay olacak.bi sorunum yok suan gayet memnunumm.belkide karsılasmısızdır muayeneye gıderken bi çok kişiyi görmustum,,hepsının de burnu harıkaydıı

ayseozz, burnunda 1-3 ay arası değişim oldu mu ve nasıl değişimler oldu olduysa? benim bir buçuk ay oldu nerdeyse ameliyat olalı, ama çok mutsuzum.. düzeleceğini bilsem sabırla beklicem ama burda iki-üç haftalık fotoğraflara bakıyorum, gayet güzel görünüyo, ya benimki böyle kalırsa diye sıyırmak üzereyim :KK43:(

3ay ıcınde tabi çok sey degıstı..gıt gıde şişlikler indi..burnumu hıssetmıyodum sankı hamurdan burun yapılmıs gıbıydı:)sımdı hıssedıyorum ucu hala uyusuk ama..senın ne gıbı bı sorunun var bıde dr. kim?

3ay ıcınde tabi çok sey degıstı..gıt gıde şişlikler indi..burnumu hıssetmıyodum sankı hamurdan burun yapılmıs gıbıydı:)sımdı hıssedıyorum ucu hala uyusuk ama..senın ne gıbı bı sorunun var bıde dr. kim?

benim burnum çok kalkık. üçgen gibi, ucu o kdr yukarda ki.. burun kanatlarımın biri daha aşağıda. bunlar düzelir mi ki ;((

düzelir evet..suanda şiştir bi tarafı daha şiştir ve burun ucu şişliğinde indiği zaman daha aşşagıda olur salar..net sonuc ıcın 6 ay sabretmelisin 6 aydan sonra tam şeklini almaya başlıyorr.ama sen kalkık olsun felan burnum dedıysen doktoruna kalkık yapmıstır.doktorunla paylastınmı bu durumu?

benim burnum çok kalkık. üçgen gibi, ucu o kdr yukarda ki.. burun kanatlarımın biri daha aşağıda. bunlar düzelir mi ki ;((

ben de cem hocaya ameliyat oldum. benim çok daha fazla zaman geçti, artık şekli tamamen oturdu burnumun. ilk zamanlar ödemler şişlik yaptığından burun ucu çok kalkık gibi görünüyor, ödem gittikten sonra normal yerine iniyor. bence türkiyede bu işi ondan iyi yapan biri daha yok. ben kendi adıma çok memnunum. bir çok arkadaşım piyasada çok bilinen meşhur doktorlara gidip defalarca ameliyat olup yine de güzel sonuç alamadılar. ben ve benden sonra cem hocayı seçen arkadaşlarım yakınlarım hepimiz çok mutluyuz. bence sarı civciv moralini bozma çünkü benimki gibi önceden rezil edilmiş bir burnu bile böyle harika bir şekilde düzelttiyse benim bu doktordan hiç şüphem olmaz. zaten hastasına son derece sahip çıkan ve arkasında duran br kişidir, ben senin yerinde olsam aklımda ne varsa cem hocaya söylerim, mutlaka hepsi silinecektir. tanıyanlar bilir ne demek istediğimi..

X