Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: her emzirmeden sonra uyuyor gaz çıkarılmalı mı

1. Konu Sahibi : mavisu35 #1

her emzirmeden sonra uyuyor gaz çıkarılmalı mı

arkadaşlar emziriyorum uyuyo gag yaptığı yok ama ağlamıyor rahatsız da olmuyor her emzirmede gaz olmuyor mu anlamadım ya da alttan mı çıkarıyor günde iki kez falan gag yapıyor sizde de böyle mi

2. Konu Sahibi : mavisu35 #2
    canım kaç aylık bebeğin?Her bebekte aynı durum gözlenmez,bazıları gaz açızından oldukça rahat oluyor.Belki seninki de öyledir.

3. Konu Sahibi : mavisu35 #3
    benımkıde memede uyuyor doğduğundan berı böyle.uyuydumu koyuyorum yerıne ellemıyorum bı sorun olmuyo uyanıkkwen cıkartıyo ama

4. Konu Sahibi : mavisu35 #4
    19 günlük canım

5. Konu Sahibi : mavisu35 #5
    Giriş tarihi
    Oct 2010
    Alıntı mavisu35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    19 günlük canım
    bebeğin daha çok küçük,güle güle büyüt mavisu.:) emip uyuduğunda yerine koyduğunda rahatça uyuyorsa ağlayarak uyanmıyorsa belliki gaz problemi yok.olsa uyuyamaz zaten ,iş ozaman sana düşer.meraketme.

6. Konu Sahibi : mavisu35 #6
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    Benim bebegimde oyle emiyor uyuyor..gaz sancisi olmuyor mu ozaman..

7. Konu Sahibi : mavisu35 #7
    benm bebişte 18 günlük.
    emip uyuyor bende hemen beşiğe koyuyorum bir süre sonra( bazen 10 dk bazen 30 dk) ağlayarak uyanıyor hiçbirşey susturmuyor kendini o kadar sıkıyorki yüzü kıpkırmızı oluyor ve bir süre sonra gaz çıkıyor.
    uykusunu dağıtıp gaz çıkarmasına yardım ettiğimdede bir türlü uyutamıyorum.
    ne yapmalıyım? ağlayarak uyanıp kendini bu kadar sıkması sonra gaz çıkarması normalmi?

8. Konu Sahibi : mavisu35 #8
    Alıntı bebis2013 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benm bebişte 18 günlük.
    emip uyuyor bende hemen beşiğe koyuyorum bir süre sonra( bazen 10 dk bazen 30 dk) ağlayarak uyanıyor hiçbirşey susturmuyor kendini o kadar sıkıyorki yüzü kıpkırmızı oluyor ve bir süre sonra gaz çıkıyor.
    uykusunu dağıtıp gaz çıkarmasına yardım ettiğimdede bir türlü uyutamıyorum.
    ne yapmalıyım? ağlayarak uyanıp kendini bu kadar sıkması sonra gaz çıkarması normalmi?
    uyusa da gazını çıkarmadan yatırma bence.
    ugraşırsın ama en azından derin uyur.