Bebek Beslenmesi her emzirmeden sonra uyuyor gaz çıkarılmalı mı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
arkadaşlar emziriyorum uyuyo gag yaptığı yok ama ağlamıyor rahatsız da olmuyor her emzirmede gaz olmuyor mu anlamadım ya da alttan mı çıkarıyor günde iki kez falan gag yapıyor sizde de böyle mi

canım kaç aylık bebeğin?Her bebekte aynı durum gözlenmez,bazıları gaz açızından oldukça rahat oluyor.Belki seninki de öyledir.

benımkıde memede uyuyor doğduğundan berı böyle.uyuydumu koyuyorum yerıne ellemıyorum bı sorun olmuyo uyanıkkwen cıkartıyo ama

benm bebişte 18 günlük.
emip uyuyor bende hemen beşiğe koyuyorum bir süre sonra( bazen 10 dk bazen 30 dk) ağlayarak uyanıyor hiçbirşey susturmuyor kendini o kadar sıkıyorki yüzü kıpkırmızı oluyor ve bir süre sonra gaz çıkıyor.
uykusunu dağıtıp gaz çıkarmasına yardım ettiğimdede bir türlü uyutamıyorum.
ne yapmalıyım? ağlayarak uyanıp kendini bu kadar sıkması sonra gaz çıkarması normalmi?

benm bebişte 18 günlük.
emip uyuyor bende hemen beşiğe koyuyorum bir süre sonra( bazen 10 dk bazen 30 dk) ağlayarak uyanıyor hiçbirşey susturmuyor kendini o kadar sıkıyorki yüzü kıpkırmızı oluyor ve bir süre sonra gaz çıkıyor.
uykusunu dağıtıp gaz çıkarmasına yardım ettiğimdede bir türlü uyutamıyorum.
ne yapmalıyım? ağlayarak uyanıp kendini bu kadar sıkması sonra gaz çıkarması normalmi?

uyusa da gazını çıkarmadan yatırma bence.
ugraşırsın ama en azından derin uyur.

X