arkadaşlar 20 günde 6 kilo verdim ama göbeğim azalmadı

ayla_052

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
66
0
boyum 172 kilom 87 idi.şimdi 81 kilo.20 günde 6 kilo verdim ama göbeğim azalmadı.bol yürüyüş ve az yiyerek başladım işe.ama nasıl göbeği eritirim.bol bol da mekik çekiorm halbuki.

merhaba.20 gunde 6 kiloyu nasil verdin...tebrikler.:KK71:
benim tavsiyem mekik cekerken gobegine krem sur ve strec sar....sonrada sil veya yika...ben faydasini gordum.spor yaparken oyle yapiyorum.duzenli yapildiginda faydasi oluyor...

genellikle akşam 6 dan sonra meyve dışı birşey yemedim ve spor yaptım.günde aralıklı olrak yaklaşık 200 mekik çekmeye başladım.inşallah göbek gider.

Merhabalar, ben düzenli spor yapanlardanım. Size şöyle söyleyim insan vücudunda en zor eriyen bölge göbekmiş canım. Malesefki bir göbeğin erimesi, düzenli spor ve rejim ile 3 yılı bulduğu söyleniyor.

Bende sizinle aynı boydayım, 1,72 kilom 57..yani normal ölçülerdeyim. Fakat bende göbekliyim, biraz genetik olsada..Düşünün devamlı spor yapıyorum, kilo sorunum yok ama halen düz bir karına sahip değilim. Şu var öncekine nazaran, çok çok inceldi, eridi yani..Düzenli olarak mekik çekmeye devam ediniz ve biranda çok büyük mucizeler beklemeyiniz.

Birde çok kısa zamanda çok kilo vermişsiniz, bu çok sakıncalı olabilir, az ve sık yemek yiyin, spor destekli devam edin, aşırı yormayın bünyenizi, zamanla, sabırla çok daha iyi olacaksınızdır..

Sevgiler...

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler rozalinda kardeş.günde 200 taneye yakın mekik çekiorum tabi bir anda değil ve aralıklı.sizce mekiği nasıl çekmeliyim ne kadar arayla bir mekik çekmeliyim?

teşekkürler rozalinda kardeş.günde 200 taneye yakın mekik çekiorum tabi bir anda değil ve aralıklı.sizce mekiği nasıl çekmeliyim ne kadar arayla bir mekik çekmeliyim?

Benim sporda yaptığım mekik hareketini anlatayım. Hocam bana sayısını artırabildiğin kadar arttır demişti. Ben hem iç karın (yani mide) hemde alt karın çalışıyorum. Şu anda 20 x 4 set yapıyorum.Toplamında 80 adet yani. Spora bir gün dinlenip, bir gün gidiyorum..

Hareketi anlatmaya çalışayım size. Biz orda özel aletlerle çalıştığımız için sizin evde yaptığınızı düşünerek sert bir kanepe üzerinde yapabilirsini. Öncelikle yere uzanın, ayaklarınızı ayak bileğinizi kanepeye uzatacak şekilde yatınız. (Ayaklar yukarda). Sonra vucudunuzu yerden yukarı doğru kaldırıp, çok fazla yukarı kalkmadan sırtınızdaki kürek kemiklerini yere değdirmeden hareketi seri şekilde tekrar ediniz.(ellerinizi başınızın kenarına, yada gögüs üstüne birleştirip koyun) Bu hareketle mideniz (karnınızın üst kısmı) ağrıyacaktır. Bu bölge orayı çalıştırır.

Diğer herekete gelince kanepenin ucunu oturun. Ayaklar yerde birleşik sabit, kollar ise vucdunuzun gerisinde arkanızda kanepe üstünde olacaaktır. Ayaklarınızı birleşik şekilde karnınıza doğru geri çekip aşağıya bırakın (yere koymadan) aynı hareketi seri şekilde tekrar ediniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
kilo veriline yağların göbekte toplandığını öğrendim geçenlerde.
doğru olduğunu duşunuyorum,ben de 17 kilo vermişken hala erimeyen bir göbekle geziniyordum.

great bady süper etkili bir video.
hem de 8 dakika.
ben de ve bir çok arkadaşımda çok etkili oldu.
netten ararsan bulursun.

tony hortonun videosu,sahilde çekilmiş.

Son düzenleme:
X