Saç Rengi ve Saç Boyama Altın sarısı

osge01

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
887
7
kızlar her hangi bir markanın altın sarısına boyayan var mı ama ben karıştıranları sormuyorum altın sarısının tam tonunu merak edıyorum
kahve köpüğü ile karıştırıp boyadım ilk hali çok guzel ama sonrada koyulaşıyor ben daha küllü bişey ıstıyorum yani altın sarıısı kutusunda harıka duruyor ama karıştırmadan tek altın sarısına boyasak nasıl bı ton çıkar acaba

ben voilanın altın sarısını denemiştim saçımın küçük bir bölümünde kutunun üzerindeki rengi vermiyor kesinlikle.. kahve köpüğü gibi biraz bakır yansımalı bir sonuç veriyor zemin rengim de kumral tonlarında daha açık zeminde nasıl sonuç verir bilemem ama kesinlikle bakır yansıma içeriyor..

ben voilanın altın sarısını denemiştim saçımın küçük bir bölümünde kutunun üzerindeki rengi vermiyor kesinlikle.. kahve köpüğü gibi biraz bakır yansımalı bir sonuç veriyor zemin rengim de kumral tonlarında daha açık zeminde nasıl sonuç verir bilemem ama kesinlikle bakır yansıma içeriyor..

bende o rengi boyadım dün çok yakıştı bana..benim altaki renk sarıydı..dedigin gibi biraz bakırlık var sanki..:KK61:

Eki Görüntüle 130248 Eki Görüntüle 130249 ekledim canım bakarsın..
röfle sacıma ilk koyu sarı yapmıştım gecen oda çok koyu oldu .
bende hemen ertesi gün altın sarısı aldım bu şekil oldu çok yakıştı ve güzel oldu...

boyada bu..şimdi ambalajı sarı olmuş.yeni ambalajında daha sarı duruyor ama onla alakası yok..çıkan renk beyaz kutunun üstündeki renk oluyor..bilginize..

tabi yıkamalarda rank akar ve oturur diger boyamada daha iyi olur

Eklentiler

• $voila_sac_bakimi_10_3_-_altin_sarisi_21110.jpg
    $voila_sac_bakimi_10_3_-_altin_sarisi_21110.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 776
Son düzenleme:
Loreal recital koyu sarı dore floransa diye bir renk var isterseniz araştırın netten müthiş bir renk kardeşim yapıyor acaip güzel duruyo benim tenime sarı yakışmıyo ahhhh yakışsada ben yapsam keşke

Loreal recital koyu sarı dore floransa diye bir renk var isterseniz araştırın netten müthiş bir renk kardeşim yapıyor acaip güzel duruyo benim tenime sarı yakışmıyo ahhhh yakışsada ben yapsam keşke

baktım canım oda hoş..
benim istedigim sarı sacım beyaz gibi olmasın ama sarı olsun ..

neyse ben olayı hemen kaptım çözdüm boyaları hoş oldu..dahada degiştirmem..öyle..

kızlar voıla saça zarar vermiyor bilginize 2 gün üst üste boyadım allaha şükür bişey olmadı...

hatta sacım bakım yapmış gibi yumuşak oldu..

boya sonrası badem maskeside var ..oh ne güzel:92:

Voila hemen akıyor kızlar tavsiye etmem ne demek istediğimi bi kaç gün sonra renk solup aktıkça anlıycaksınız ben 2 gün üst üste 4 kutu açıcı 5 kutu kızıl koleston yaptım saçlarımda tık yok maşallah

Voila hemen akıyor kızlar tavsiye etmem ne demek istediğimi bi kaç gün sonra renk solup aktıkça anlıycaksınız ben 2 gün üst üste 4 kutu açıcı 5 kutu kızıl koleston yaptım saçlarımda tık yok maşallah

kolestonun içinde amonyak yokmuş..saca çok zarar veriyormuş...forumda yazmış kızlar okudum gecen ama:82:

Yoo valla ben saçımı 18 yaşımdan beri kolestonla boyarım tam 10 yıldır saçlarım göğüs hizamda okadar işleme rağmen hiç bişi olmadı açıcıları palette kullandım ama zayıf ve çabuk yıpranan saçlarsa tek tavsiyem loreal casting yede recital hem kalıcılar hemde daha az yıpratır

X