Ümraniye'de iğneli epilasyon için güvenilir bir yer var mı ?

asmin44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
447
60
43
Arkadaşlar yüzüm için iğneli epilasyona karar verdim. Ümraniye ye yeni taşındım ve güvenilir bir yer aryorum bana yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar yüzüm için iğneli epilasyona karar verdim. Ümraniye ye yeni taşındım ve güvenilir bir yer aryorum bana yardımcı olabilir misiniz?

asmin merhaba,bende ümraniyeye yeni taşındım,senin 4 ıl olmuş ama bu süre zarfında ümraniyede gidip memnun kaldığın bir yer oldumu?
Çaresizlikten ağlıcam:KK43:

asmin merhaba,bende ümraniyeye yeni taşındım,senin 4 ıl olmuş ama bu süre zarfında ümraniyede gidip memnun kaldığın bir yer oldumu?
Çaresizlikten ağlıcam:KK43:

Merhaba ümraniyede Estea kuaför var ptt'nin hizasında meydana doğru orada yaptırdım ve memnun kaldım hamilelikten dolayı ara verdim ama yapılan yerlerde işe yaradı. Umarım yardımcı olabilmişimdir canım.

Asmin teşekkürler canım cevap icin şimdilik Daha once gittiğim güvendiğim bi yerde başladım. Yolu sorun yapmamaya karar verdim :) ilk basta biraz git gel olcak ama :) burayı da aklımda tutucam, lazım olacaktır bir sekilde.saglikla kal

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

caren güzellik merkezi iskide iğnelide lazerde çok iyi ben ordan yüzümden kurtuldum tavsiye ederim

X