Bebek Beslenmesi dost süt hakkında???

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sevdankara

<Canımsın Oğlumm>
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
826
4
merhaba anneler,,,

Dost sütün devam sütü hakkında bilginiz varmı?almakta tereddüt ettim ben.
Kullanan,memmun kalan yada kalmayan varmı acaba??
Fikirlerinizi paylaşır mısınız.?:26:

Son düzenleme:
Ben ara sıra alıyorum.. Kızım 16,5 aylık.. 1 paketi 2 günde içiriyorum normal sütle karıştırarak.

Yoook hayır.. tadı bana fazla şekerli gibi geliyor o yüzden karıştıryorum.. Zaten sabah kahvaltısında bebe bisküvisinden yeterince alıyor şekeri. O yüzden yani. :KK71:

merhaba anneler,,,

Dost sütün devam sütü hakkında bilginiz varmı?almakta tereddüt ettim ben.
Kullanan,memmun kalan yada kalmayan varmı acaba??
Fikirlerinizi paylaşır mısınız.?:26:
Dost süt.... ülker sütün üretim tesislerinde üretiliyor..

benim bebeğim 3,5 aylık..
ek gıdalar/ süt hk. bi bilgim yok.... ama kalite olarak yardımcı olmak istedim..

ülker ve dost un üretim yerlerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız...

Dost süt.... ülker sütün üretim tesislerinde üretiliyor..

benim bebeğim 3,5 aylık..
ek gıdalar/ süt hk. bi bilgim yok.... ama kalite olarak yardımcı olmak istedim..

ülker ve dost un üretim yerlerine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız...

kusuruma bakmayın anlayamadım???:26:
üretim yerleri derken; iyi anlamdamı kötü anlamdamı acaba???

dost sütün devam sütü mü varmış? İlk defa duydum. Şu BİM marketlerde satılan dost süt değil mi? onun devam sütü mü var?

dost sütün devam sütü mü varmış? İlk defa duydum. Şu BİM marketlerde satılan dost süt değil mi? onun devam sütü mü var?

evet bim de satılan dost sütün devam sütü canım.1 yaş sonrası için.
bende ilk gördüğümde şaşırdım bilmiyordum çünkü,bu yüzden tereddüt ediyorum alıp almamakta???

Gece hep normal süt veriyordum kızıma.. Dün gece dost devam sütü verdim daha iyi uyudu gibi sanki. Ara sıra alıyordum ama böyle olursa daha sık alırım artık

eşim ülkerde çalışıyor
sadece kutusu ve ismi değişik
süt aynı süt
ben herzaman kullanırım

devam sütünü benim kızım sevmedi içmiyor ama mama ve muhallebilerinde ben hep dost süt kullanıyorum.gayet kaliteli.ülkerle aynı yerde üretiliyomuş.

ülker le aynı koşullarda üretilidiğini ilk defa sizlerden duydum kızlar,
içimi rahalattı doğrusu.:KK66:
inşallah tadı da diğer devam sütlerini aratmaz.

Benim bebeğim 4 aylık..sadece emziriyorum..bu konuda biraz cahilim açıkcası...
Devam sütünün normal sütten ne farkı var?
Özelliği nedir..
Yakında bizede lazım olacak..öğreneyim şimdiden :KK55:

Benim bebeğim 4 aylık..sadece emziriyorum..bu konuda biraz cahilim açıkcası...
Devam sütünün normal sütten ne farkı var?
Özelliği nedir..
Yakında bizede lazım olacak..öğreneyim şimdiden :KK55:

normal sütten farkı;12.aydan itibaren bebeklere özel üretilmiş bi süt ,içerisinde ise normal sütte olmayan ve bebekler için gerekli olan demir,13 çeşit vitamin ve 13 çeşit mineral bulunmakta.:79:

Son düzenleme:
Benim kızım 11 aylık ve bu sütten kullanıyoruz, severek içiyor, ben güveniyorum açıkçası, BİM deki ürünlerin çoğu Ülker in ürünleridir, Dost ta Ülker in yan kuruluşudur, aynı fabrikada üretiliyor, ekonomik bir süt ayrıca..

oğlumda 11.5 aylık bende almayı düşünüyodum tek çeşitmi oluyo devam sütü..sadesi vanilyalısı vss oluyomu acaba..birde 1 yaşımıza 2 hafta var kullansam bi zararı olmaz harhalde

Bende buğün bebişime aldım süt alacaktım baktım dost sütün devam sütü yazanı var bi denicem bakalım inşallah sever fiyat açısından da uygun bi süt

X