Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

avonun farları kötü hemen bozuluyor acaba bu benim göz yapımla mı alakalı? rengi değişik duruyor, dağılıyor memnun kalmadım

avon'un hemen hemen herseyı bende sorun yaratıyo benden mı kaynaklanıyo acaba anlamadım gıttı. kalemını aldım gozelrımı bugulandırdı. Siyah eyeliner aldım 2 kere kullandım kullanmadım rengi gri oldu. rimel aldım cok cabuk kurudu. her cesıdını denedım. baktım olmuyo bende bıraktım ve makyaj malzemelerının cok saglıklı oldugunu dusunmuyorum.

Göz altında aşırı kızarıklık yapıyor. Hiç bir faydası da yok para tuzağı resmen.

genelde avonun ürünleri çok kalitesiz ve bazı ürünleri gereksiz pahalı

Nasıl pahalı oluy yahu gayet ucuz rujları 9 tl den başlıyor...Parfümleri yine öyle kremleri keza bilemiyorum sen nerde yaşıyorsun ?:KK53:

hangi ürününü aldıysam bir iki kullandım sonra bi kenara koydum artık almıyorum her ren her tende aynı durmuyor denemek lazım

Bundan yaklaşık 2 yıl önce komşumun tavsiyesiyle avona üye olmak gibi bi hata yaptım daha ilk siparişimde ürünlerden memnun kalmadım ve temsilciliğime son verdim...Kesinlikle hiçbir etki-tepkisi olmayan ürünler...Yalan olmasın makyaj fırçaları fena değil bak..Bide bazı rimelleri..Onun dışında ilgimi çeken bi ürünü olmadı..Şu anda oriflame yapıyorum ve aynı zamanda farmasiye başladım inanılmaz memnunum...Lütfen yanlış anlaşılmasın firmayı karalamak gibi bi niyetim yok...Şimdi avon temsilcilerinden tepki almıyım ama benim kişisel fikrim bu..

Son düzenleme:
oriflame cilt kremi yok ki memnun kalınsın krem mucize yaratmaz.avondan alerji olduğu sölenior bünyen alerjikse ürünü düzgün seç sen kendini düşün?oriflamede bir parfüm var diğerleri boş geneli sabun diş fırcası?

Oriflame de cilt kremi yokki derken ? Oriflamede tüm cilt tiplerine uygun krem çeşitliliği bulunmaktadır... Yanlış bilgi vermeyelim lütfen :)

yorumları okudum asagı yukarı herkes rimllini begenmiyo ama ben rimeline bayılıyorum fondoteni harika pudrası güzel parfümlerinden birine müptela oldum kalemi kremleri kötü onda ısrarcı olamam ama rimelini çok begenyorumm tekrardan söylim

acıkcası avonun hıc bı urununden memnunkalmadım bı fondoten var cok cok onceden almıstım o guzledı ama beyaz oldugum ıcın tam rengını bulamadım o yuzden kullanamamıstım hele rımellerı felaket otesı o kadar agırlık yapıyo kı gozlerımde gozlerı benım gıbı hassas olan arkadaslar sakın avonun kalemını rımelını kullanmayın derım ben parfum olarak da lıttle black dress hosuma gıdıyodu ama pek degıl

Yine tekrarlıyorum avon el kremleri bende alerji yaptı. Bünyemde, cildimde hiç alerjik değildir. Tonlarca krem kullandım yapmadı ama avonun kremi yaptı. Cildin alerjikse kendini düşün sen seç diyen arkadaşa duyrulur. Duyduğuma göre avon klasik el, cilt kremlerini yenilemiş. Belki onlar iyidir. Oriflame e gelince hiç kullanmak nasip olmadı. Çevremde satan da yok...

Avon'u en çok savunan bendim.... her şeyinden memnundum kremleri hariç...şu an yüzüm sık sık çıkan sivilce ve kızarıklarla boğuşuyor dermatolojiden randevu aldım ilk defa.... en son bir ürünü vardı aralık ayında onu kullanmıştım 2 kere hemde... fondoten.... mahvoldum..sürdüğüm gün bir şey yoktu fakat akşam temziledikten sonra yüzüm yanmaya kaşınmaya başladı öyle bünye falan demeyin çünkü hassas bir cilt yapım yok daha önce neler kullandım sorun olmadı....
artık Avon'dan şikayetçiyim başına gelmeyince kimse anlamıyor işte.... :KK19:

hangi serisini denedysem mahvetti yüzümü nasıl böyle bir hata yapdım hala kendime kızıyorum şimdi nelerle uğraşıyorum düzelmesi için en az 1 2 sene dedi doktorum avonun bi ürünü 1 ayda mahvetsin toparlaması yıllar sürsün yok böyle birşey faydası değil zararı olduğu kesin parfümleride artık tıkamaya başladı alkol oranını arttırdılar esans kokusunu alıyosun 10 dk ya yokoluyor evime asla sokmam birdaha alan satan kullanan arkadaşlarada pes doğrusu diyorum iyiyi görmediğiniz için bunu iyi sanıp geçişdiriyorsunuz ilgili yerlere zaten şikayetimi yapdım tavsiyem uyanık olmanız verdiğiniz paralara daha kaliteli ürünler var tabi kullanıp kullanmamak size kalmış.

hangi serisini denedysem mahvetti yüzümü nasıl böyle bir hata yapdım hala kendime kızıyorum şimdi nelerle uğraşıyorum düzelmesi için en az 1 2 sene dedi doktorum avonun bi ürünü 1 ayda mahvetsin toparlaması yıllar sürsün yok böyle birşey faydası değil zararı olduğu kesin parfümleride artık tıkamaya başladı alkol oranını arttırdılar esans kokusunu alıyosun 10 dk ya yokoluyor evime asla sokmam birdaha alan satan kullanan arkadaşlarada pes doğrusu diyorum iyiyi görmediğiniz için bunu iyi sanıp geçişdiriyorsunuz ilgili yerlere zaten şikayetimi yapdım tavsiyem uyanık olmanız verdiğiniz paralara daha kaliteli ürünler var tabi kullanıp kullanmamak size kalmış.

sana katılıyorum aylardır avon ve oriflame e dünyanın parasını döktüm o kadar pişmanımki aldığım ürünler öylece duruyor tabi aralarında memnun kaldıklarımda oldu oda genellikle oriflameden,dün lorealin lip gloslarıyla rimelini aldım yok böyle bişey kalite diye ben buna derim artık dışarıdan görerek ve beğenerek almaya karar verdim avonuda oriflameide bu ay itibariyle bıraktım görüp deneyerek almak daha iyi bence..

Avon oriflame amway falan size büyü mü yapıyor ki gidip bunları alıyorsunuz? Arkadaşlarınız satıyorsa HAYIR deyin. Bir tane cildimiz var böyle ürünlerle riske girmeye gerek yok ki...

Etrafta kozmetik mağazası ya da eczane yok mu? renklide max üzerine tanımam hem çok pahalı değil hem de çook kaliteli . Cilt bakımında hiç bişey bulamıyorsanız nivea,loreal alın. neden bu doğrudan pazarlanan ürünler yani ?? bU avon-oriflame-amway-farmasi gibi kozmetik ürünleri kaliteli bişey olsalar zaten mağazalarda satılırdı.

Ben daima söylüyorum : normal mağazada satılan ürün dışında sadece netten satılan ve avon-oriflame tarzı ürünlere 1 lira bile vermem. Ben çok kötü tecrübe ettim siz etmeyin.

Avon'dan şimdiye kadar sadece ruj aldım ve her alışımda büyük bir beklentinin peşinde fazlasıyla pişmanlık yaşadım.
Rujlar dudakta durmuyor, ya anında yok oluyor ya da dudağın yarısı rujlu yarısı rujsuz kalıyor.
O gün bu gündür de Avon'dan bir şey almıyorum.

benım cıldım cok kuru kuru cıltler ıcın olan urunlerını kullandım hıcbır faydasını gormedım ayrıca bazı parfumlerı kalıcı deıl rımelı kotu selulıt kremı cok kotu kokuyor bayattı sankı sampuanları da ıyı deıl

KEsinlikle katılıyorum...

Ben avonun little black parfümünü çok beğenirim serisini almışdım ve cidden kalıcı..Onun dışında maskesi hoş:21: Fakat kremlerinin çok etkili olduğunu düşünmüyorum....:97:Tabi her cilde etkisi farklıdır:KK59:

BEnde banyo köpüklerinin kokularnı seviyorum sadece...

X