Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Ben avon'u yeni kullanmaya başladım ama anladım ki markası her ne olursa olsun kullanan kişinin cildine uygun olması şart mesela nemlendirici kremini aldım ilk kullandığımda sivilce yaptı sonra geçti sivilceler ama nemlendiğini hissetmedim ve beğenmedim aynı kremi annemde kullandı o çok memnun kaldı beğenmediğim şampuanları oldu parfüm konusunda da bende nedense parfümleri kalıcı oluyo ve herkes soruyo parfümün markasını yani şu zamana kadar herhalde bir şampuanlarını beğenmedim :)

Cilde uygun ürünlerini almak lazım elbette ama düşünüyorumda parfümünden tutun ayak bakım kremlerine varana kadar bir çok şeyini kullandım... bidaha mı asla aslaaaa:) hele o şampuanları yok mu? yok olsun walla:p

Bir tek ojesini sevdim o da diğer markalarda istediğimi bulamadığım içindi:))

ben şuzaman kadar Avonun Solutions gece gündüz kremi karma ciltler olanını kullandım ve sivilce yaptı. kutuyu yarıda bıraktım attım. super shok maskarasını kullandım ama elinde beklemiş bayat rünü kakaladı sanırım kadın kupkuruydu maskara kullanamadığım için oda direk çöp...asansörlü kaş kalemini kullandım ondan memnun kaldım . zaten seyrek olan kaşlarım yumuşak olduğu için dökülme falan olmadı. ama çabuk bitiyor her gün kullanan biri olarak söyleyebilirim. color trendin kapatıcısını kullandım fiyatına göre başarılı . bu zamana kadar kullandığım en etkili kapatıcı diyebilirim. aydınlık gösteriyordu. bir aç yıldır hiç birşey almıyordum . ama trendyoldan numune perfect kiss rujdan numune kullanana kadar .çok hoşuma gitti yapısı. dudakları nemlendiriyo. hep kurudur benim dudaklarım bu yüzden mat ruj falan kullanamıyorum pul pul oluyor. hemen sipariş verdim peach peck olanından çok tatlı rengi sadece onu size tavsiye edebilirim size. ama beyaz tenli olan bayanlara ve saçları bakır , açık karamel tonlarda olaNLARA çook yakışıyor. çok esmerlerde pek belli olmayabilir .

Ben de bir Avon temsilcisiyim genelde çoğu ürününü seviyorum amaa , "extra lasting eyeliner"ın hiç kalıcı olmadığını düşünüyorum hatta siyah bile değil, sulu boya gibi bir şey oluyor sürünce :/

benimde göz kalemlerinden şikayetim var gözlerime resmen perde indiriyor ve bulanık gösteriyor kullanmanızı tavsiye etmem

uzun süreli kalıcı diye 6 Tl lik ojelerinden almıştım, kozmetikçilerden aldığım 1 TL lik ojelerle aynı kalitede çıktı:KK37: akşamına soyuldu anlayacağınız

bir dee jel göz kaleminden almıştım ama gel gelelim, ilk kullanımda güzeldi, kalemtraşla açılmıyor, açılsa kopuyor vs. kalın kalın dağılıyor, hiç hiç hiç memnun kalmadım malesef:KK19:

konuyu görünce birde ben yazayım dedim.ben çok küçükken annem günlerde arkadaşlarından alırdı.çok pahalı ve satış temsilcisi olmayan ürünlerdi.hele annemin yengesi almanyadan getiridi.onlar daha bi kaliteli güzeldi.daha sonraları ben liseye falan giderken fiyatları makul hale geldi ve ürünler kalitesizleşti.oysaki onlar benimçocukluğumun ürünleriydi.24 ayar altınlı bir far aldım siyah bölümü bile simsiyah boyayacağına en fazla gri oluyor.geri renkleri siz düşünün.ürünün arkaşına baktığımda made in china yazıyordu.bunu siteye şikayet ettim.geri idae ettim çok şükür.yukardakiarkadaş kalemlerinden söz etmiş.evet kalemi sürmemle o gün geçici kör oluyorum.gözlerim sulanıyor.göremiyorum.banyo köpüklerini duş jeli die satıyorlar fakat cildim pul pul doldu.çünkü banyo köpüğünle vucut yıkanmaz.mis gibi kokan parfümleri vardı.şu an açık parfüm alsan ondan daha kalıcıoluyor malesef.sivilcelerim için temizleme serisini almıştım.yüzüm kurudu kabuk kabuk oldu.şu an birtek kullandığım genital bölğe temizleyici ondan memnunum işallah onuda bozmazlar.malesef temsilcilerin çoğuda ürünlerden bi habersiz.daha çok kazanma umuduyla üye yapılmışlar.tam olarak içerik hakkında cilt tipi hakkında bilgi veremiyor.işallah en kısa zamanda düzelir.:KK14:

avon denince aklıma ilk olarak bulanık gösteren göz kalemleri geliyor :KK1:

Ben de bir Avon temsilcisiyim genelde çoğu ürününü seviyorum amaa , "extra lasting eyeliner"ın hiç kalıcı olmadığını düşünüyorum hatta siyah bile değil, sulu boya gibi bir şey oluyor sürünce :/

inanki şu anda bunu okuyunca çok üzüldüm ben yeni sipariş vermiştim ondan inşallah iyi çıkar:KK43:

Arkadaşlar her markada olduğu gibi Avondada bu sorun var (iyi ve kötü ürün olayı) ben aldığım bi çok üründen memnunum mesela anew in 25+ sını kullanıyorum okadar çok ürün kullandimki hiç biri ise yaramadı alnim ve burnumun kenarları hep kuru ve kirmiziydi 2 aydır cildim süper... (Nazar değmesin) :KK66: rujlarindanda memnunum özellikle ekstra lasting serisi,şimdi anewin rujlarindan siparis verdim.. top alliklar süper.. bb krem biraz yağlı gibi duruyo ama kapaticiligi ise yarar.. bide patakrem fondöten oda harika daha cookkk var ama parmaklarim yoruldu cokk :KK66:))

Rujları ve duş jellerinden çok memnun kaldım ama rimelleri felakett.. Kalıcılığı çok az ve benim gözümde çok kaşıntı yapmıştı kızlar. Ayrıca şampuanı da bir arkadaşımın saçlarını çok kötü döktü tel tel oldu kızcağızın saçları :KK43:

ben yüze sürülen her ürününden şikayetçiyim. çünkü benim cildim çok hassastır (hep çok hassas derler ancak benimki çoktan bile çok hassas) içlerinde ne varsa o kremlerin ve makyaj malzemelerinin; anında tahriş ediyor, bütün dengesini bozuyor. hiç güzel bir şeyine rastlamadım dandik olduğunu düşünmeye başladığım için de almayı bıraktım. aman diyim yüze sürülen ürünlerde dikkatli olun.

en yakın arkadaşım da el kremi ve rujunu kullanıyor yıllardır, çok memnunmuş.

Avonun göz kalemlerini kullanınca gözüne perde iniyor cidden, Avon uzak dursun benden . :KK19:

Arkadaşlar her marka herkeze iyi gelecek diye bi kayide yoktur her cilt farklıdır yüzlerce insan kullanıyor bu ürünü bende avon satış temsilcisiyim ben olmak üzere herkez memnun saygılarr:KK9:

arkadaşlar ben son zamanlarda makyaj fırçalarına takıldım. Daha önce avonun makyaj fırçalarını deneyen var mı? memnun kaldınız mı?

arkadaşlar ben son zamanlarda makyaj fırçalarına takıldım. Daha önce avonun makyaj fırçalarını deneyen var mı? memnun kaldınız mı?

Evet canım ben kullanıyorum fırçalarını daha bunun gibi çok ürününü çok memnunum müşterilerinde çok memnun tavsiye ederim :KK54:

Her marka gibi iyi ve kötü ürünleri var avon un da.yıllarca köpük fondötenini kullanmıştım yergök gratis-watsons olmadan önce.Memnundum.Top allıklarını da çok kullandım. Saç serumunu (yeşil olan) denize giderken yanımda götürürüm, güzeldir, yağlandırmadan yumuşatır, kolay taranır.lipglosslarından da çok kullandım, hala kullanıyorum, güzeller.cilt bakım ürünü hiç almadım avondan, nedense güvenemiyorum.şampuan-saç kremi denemelerim olmuştu ama sevmemiştim.el kremleri güzel, el kremi işte, ne kadar güzel ya da çirkin olabilir :) dengeleyici yüz temizleme köpüğünü kullanmıştım, güzeldi.yeniden alabilirim.vücut fısfısları diğer fısfıslar gibi hiç kalıcı olmadığından, ne avondan ne de başka markadan almıyorum uzun zamandır.Parfümleri fiyat/performans olarak başarılı buluyorum, hediye etmek için de süperler.indirim takip ettiğinizde 15 tl ye bile parfüm alabiliyorsun, 2 deodorant parasına yani.kalıcı olmasa ne yazar, yarım saatte bir çıkar sık :) seviyorum genel olarak ben Avon u :)

Bu arada konuyu açan arkadaş annesine kırışıklık kremi almış, 2 aydır hiçbir değişiklik yok demiş.kırışık geçiren bir krem yok henüz, yenilerinin oluşumunu yavaşlatabilir en fazla, bunu da anlayabilmemiz imkansız ne yazık ki.Karambole kullanıyoruz işte birşeyler.alerji, sivilce yapmayan, yağlandırmadan yeterli nemi kazandıran krem iyidir benim nazarımda.

X