Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Sevmeyeni de çoktur ama Soft musk parfümünü özellikle çok severim.

aaa hayret yaaa
avonun 2 ayrı rimelini kullanıyorum ve 2sindende acayip memnunum
rujlarınıda seviyorum
parfümleride süper
bi fondotenini kullanıyorum oda süper
şampuanlarıda süper
el kremleride çok güzel
daha sayamıycam ama çoğu ürününden memnunum ben şahsen
yanlız ojeleri hiç bi işe yaramaz =))

hepsine tamamen katiliyorum, oje haric, hizli kuruyan seri cok guzel
kullanmadigim urunu nadirdir her urununu kullandim avonun ve çok memnunum:KK52:

Rujları çok güzel
Sonra saç spreyleri,parfümlü spreyleri,roll onlar falan vücut saç ürünleri çok güzel.
Amma velakin maskelerini toniklerini asla almam bir kere aldım yüzümde full sivilce çıktı .

Rujları çok güzel
Sonra saç spreyleri,parfümlü spreyleri,roll onlar falan vücut saç ürünleri çok güzel.
Amma velakin maskelerini toniklerini asla almam bir kere aldım yüzümde full sivilce çıktı .
parfümleri nasıl sizce ?

bence parfumler gayet kalici.. pur blanca ve sensuelle haric :KK54:.. sensuelle kaldirildi zannedersem

kasım ayına kadar sanırım avon kullanıyordum fondoteni dahi,sonra flormara geçtim yüzümde sivilce oluyordu sebebi avonmus flormardan suan memnunum hatta herkes kremmi kullandın yüzün pürüzsüzleşmiş demislerdi oysa sebebi yeni fondotenmdi :KK70:

parfümlerinden purblanca, windscape, incandessence ve little black dress çok severek kullandıklarım. clear skin tonik berbattı bi işe yaramadı aşırı alkollüydü çöpe gitti. spa serisinden soyulabilen maskeyi arkadaşım kullanıyordu memnundu. asansörlü siyah kalemi çok güzel tavsiye ederim:KK37:

Vücut spreylerini seviyorum, kremlerini kullanıyordum evvelden bir de göz farları e rollonlar .. Rolnlar terlemeyi önlemiyordu ve çok az ölçüdeydi..

Vücut spreylerini seviyorum, kremlerini kullanıyordum evvelden bir de göz farları e rollonlar .. Rolnlar terlemeyi önlemiyordu ve çok az ölçüdeydi..

rollon amacı zaten terlememek degil kokuyu önlemek , ter kokusuna karşı mücadele etmek :)

hiç tavsiye etmiyorum. ürünleri cildimde tahriş ve deformelere neden oldu. fiyatı uygun olan ürünleri çok kalitesiz e para verecekseniz kaliteli olduğu dünyaca bilinen çok iyi kozmetiklere verin derim.

avon hakkında tüm aklınıza takılan konular ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X