Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

N

_nur_

Ziyaretçi
ben anneme avondan göz çevresi için kremler almıştım ama 2 ay oldu bi değişiklik yok..kullanıpta faydasını görmeyen var mı başka merak etttim.

valla ben avonun herşeyini kullanıyorum ama gece gündüz kremi var ilk başlarda çok iyi gelmişti hassas ciltler içinde uygun olduğu için aldım ama sivilce yaptı :KK43: kesinlikle kremlerinden almayım maskeleri iyi ama kremleri beşpara etmez makyaj ürünleri güzel ama....

arkadaslar avon ıcın konusmuyorum turkıyede bu sekılde bırcok fırma var ve bır coguna uye tanıdıklarım var .olay satıcıda bıtıyor satıcılar cok satan urunlerı evde stoklar ve o urun kendı evınde alıcısı bulunana kadar bekler emın olun cok ısınıze yarıyacak kremler ve losyonlardır kampanyalar alıcının degıl satıcının ısıne yarar cok dıkkatlı olun kampanyalı urun alınır 1 kurusa stoklanır sonra kampanya bıter urun satıcısı tarafından o ankı katolog fıyatıyla satısa gırer bu urunun depolarda bekledıgı kosulları gormenızı tavsıye ederdım benım avon ve dıger fırmalarla bır alakam yok fakat kar amacıyla bılıncsızce satıs yapan ınsanlara uyuz oluyorum satıs ıcın ehlıyetı olmalı ınsanların kar edıcem dıye neler yapıyorlar neler komsunuzun puanı yukselıyo cebıne para ınıyo ama hızmet 0 fırma yetkılılerınınde sucu var fırma adını kucultuyorlar haberlerı yok ve avonda satıcıların sattıkları mala sozlesme yapmaları sart bu tuketıcıyı korumak ıcın fatura nıtelıgınde bunu muhakkak alın satıcıların elınde olur ve satıcı ımzalar memnun olunmayan urun ıade edılır...saglıgınıza dıkkat edın

Rimeli cidden kötü. onun dışında nemlendiricileri de kötü. Pul pul oldu yüzüm nemlendiricisini kullandığımda. bende bıraktım bir daha da elimi sürmedim. Ama parıltılı rujları güzel. Rolon siparişi verdim bakalım nasıl??

bende satış temsilcisiyim
rimellerini at çöpee
parfümlerini alırım hediye etmek için güzel olur parfümleri
nemlendiricileri sivilce yaptı
maskeleri güzel
spa serisi süper
ayak bakm kremlerinden bi tanesi çok güzel diğerleri hiiiç bir işe yaramaz....
rollonları güzel...
rujları berbat
parlak rujları iyi ama çok kalıcı değil
annemdede pek etkili olmadıkırışık kremleri....
duş jelleride hoş

Ben Memnunum Bu Urunden Hic Sikayetim Olmadi 6 Yildir Kullaniyoruumm

hassas ciltler için olan kremi güzel diğil sivilce yapıyor diğer bi kaç kremi güzel. parfümleride kalıcı değil.Göz kalemleri falan güzel.Rujlardan bazıları güzel diğerleri güzel diğil.

aaa hayret yaaa
avonun 2 ayrı rimelini kullanıyorum ve 2sindende acayip memnunum
rujlarınıda seviyorum
parfümleride süper
bi fondotenini kullanıyorum oda süper
şampuanlarıda süper
el kremleride çok güzel
daha sayamıycam ama çoğu ürününden memnunum ben şahsen
yanlız ojeleri hiç bi işe yaramaz =))

vudun kremi ve spireyi güzel
duş jeli normal
diğerleri güzel değil bence
hele kremleri hiç güzel değil el kremi bile

Gözlüstü jel-gözaltı kremi yaklaşık 15 gün kullanımdan sonra göz kapaklarımda ve altında yağ bezeleri oluşumuna sebep oldu... Artık kullanmıyorum. Şimdi yağ bezeleriyle mücadele etmek zorunda kaldım.

(Bu vesile ile önerisi olan var mı acaba)

selam arkadaşlar her cilde uymuyor avon. bende avon kullanıyorum ama kremlerini kullanmıyorum peelingleri,farları,maskeleri filan güzel. ama en güzel kremler vichinin ürünleri bana çok iyi geliyor. deneyin bence özellikle selülüt kremleri müthiş

ben de yeni temsilciyim daha önce sadece müşteriydim bakım ürünlerini kullanmıyorum cildimde tahrişe sebep oldu fakat parfümleri,farları,duş jelleri,şampuanları bir de takıları çok güzel.

rimelli hiç güzel değil sac bakım ürünleride berbat ben sevmiyorum kullanmıyorum bir parfümleri güzel

aaa hayret yaaa
avonun 2 ayrı rimelini kullanıyorum ve 2sindende acayip memnunum
rujlarınıda seviyorum
parfümleride süper
bi fondotenini kullanıyorum oda süper
şampuanlarıda süper
el kremleride çok güzel
daha sayamıycam ama çoğu ürününden memnunum ben şahsen
yanlız ojeleri hiç bi işe yaramaz =))

ilona Hanqi rimellerinden memnunsun ben kıvrım veren ve super fuLL gri olandan aldım ama hiç memnun değilim hicte ayırmıyo kirpikleri yapıştırıyo birbirine ve topaklanma yapıo ya kafamçokkarıştı

bende parfümünü kullanıyorum güzel yani,
rimeli çoğunluğun söylediği gibi berbat
rujları pek iyi değil,kalıcı değil daha doğrusu
birde duş jelini kullanıyorum oda idare eder işte...........

berbatttt.parlak ruju ıgrenc su tv de cıkan.yapıs yapıs.hıc parlamıyor.yuz kremı aldıgımın ertesı gunu su gıbı oldu.serum aldım.hemen bozuldu.(4-5 ay sonra)farları rımelı cok kotu.sadece mandalınalı dus jelı cok guzel.bır ıkı sac kremı.baska hıcbırseyınden memnun kalmadım.

arkadaşlar böyle katalogtan görüp krem almak ne kadar doğruki acaba? çok yalnış. bence cildimiz çok değerli ama kıymetini hiç bilmiyoruz. her gördüğümüz beğendiğimiz kremi sürmemeliyiz. çok tehlikeli aslında. Ama biz kadınlar kozmetik denince akan sular duruyor

bende menun değilim bi köpüğü var o çok güzel kalıcı kokusu parfümleride kalıcı değil kremiyle kullanmama rağmen kalıcı kokmuyo rimelinden memnunum bak grisini almıştım ilk çıktığında hala kullanıyorum rujlar kalıcı değil ben avonun fondoten ve pıdrasını asla almam böle cilde sürülen şeyler önemli mahvolur valla cilt kaliteli ürünlerden almalı

kremlerini hiç beğenmedim bnm cildime yaramadı yani yarayanını da görmedim açıkçası.. allığı ruju ii sayılır fondoteni de idare eder.. rimellerini de kullanamadım ben. intimate ürününden memnunun hafif ve güzel kokuyo :KK66: başkaaa??? aklıma bu kadarı geldi. yanı kısacası kozmetik ürünlerinden bi şikayetim yok ama kremlerini tutmuyorum ben :KK66:

X