Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

Canım avon ürünlerinin son kullama tarihi bazı ürünlerde yazıyor ama o allıkta yazmıyor son kullanma tarihi kutusunu açtığından itibaren yani içine hava girdiğinden itibaren 1 yıldır ama kutusunu açmazsan 2 yıldır.

avonun kozmetik ürünleri kullanılabilir ama cilt kremlerini tavsiye etmiyorum duyduğuma göre avon sağlık bakanlığı onaylı bile değilmiş tarım bakanlığı onaylıymış bence güzel değil hele nemlendiricileri berbat sadece kendimden değil kullanan çevremde öle diyor

Avon ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı mı?
Mart 2005'e kadar tüm kozmetik ürünleri, 23 Şubat 1994 tarihli 3977 sayılı kanun hükmünce Sağlık Bakanlığı'nın ön izni ile ithal edilmekteydi ve Avon Kozmetik Ürünleri de tüm ürünlerinin ithalat izinlerini Yönetmelik gereğince Sağlık Bakanlığı'ndan almaktaydı. 24 Mart 2005 tarihli ve 5324 sayılı yeni Kozmetik Kanunu ile Sağlık Bakanlığı uygulaması değişmiş ve ön izin sistemi yerine pazar içi denetim sistemi yürürlüğe girmiştir. Yönetmelik, Avrupa Birliği Yönetmelikleri ile harmonizasyon amacı ile değiştirilmiştir. Yürürlükte olan yeni uygulama gereğince Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer alan İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü ve Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi dikkatine ürünü pazara sunmadan önce prosedürlere uygun olarak bildirimi yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı, piyasadaki kozmetik ürünlerin güvenliğini gerekli gördüğü durumlarda yaptığı yerinde denetimlerle kontrol etmeye başlamıştır.

geçen ay ultimate 40+ kremleri anneme aldım
annemin 4 gün içinde yüzündeki değişiklik harikaydıı
sadece 4 günde cilt tonu inanılmaz değişmiş,pürüzsüzleşmiş inanamadım
haa birde hyrda rediance gece serumumu ne ondan almıştı ondanda çok memnun olduğunu söyledi,sürdüğüm gece ertesi gün cildim pırıl pırıl oluyor dedi

geçen ay ultimate 40+ kremleri anneme aldım
annemin 4 gün içinde yüzündeki değişiklik harikaydıı
sadece 4 günde cilt tonu inanılmaz değişmiş,pürüzsüzleşmiş inanamadım
haa birde hyrda rediance gece serumumu ne ondan almıştı ondanda çok memnun olduğunu söyledi,sürdüğüm gece ertesi gün cildim pırıl pırıl oluyor dedi

hyrda rediance gece serumunu bende aldım 1 hafta oldu kullanalı ve düzenli olarak talimatlara uygun kullanıyorum 3 gün cildim parıldamaya başladı 1 hafta sonunda da eşim genç kız gibi cildin olmuş ne yaptın kendine dedi...hoşuma gitti gerçekten de hihoyyyt :lepi:

hyrda rediance gece serumunu bende aldım 1 hafta oldu kullanalı ve düzenli olarak talimatlara uygun kullanıyorum 3 gün cildim parıldamaya başladı 1 hafta sonunda da eşim genç kız gibi cildin olmuş ne yaptın kendine dedi...hoşuma gitti gerçekten de hihoyyyt :lepi:

ayyyy ozaman bende alıcam en kısa zamanda
çok güzelmiş herkes öyle söylüyor:teytey:

canım çok teşekkür ederim bilgler için
rujda bende baby lips rengini gözüme ketirmiştim
ama çokmu koyu rengi acaba diye tereddüt ettim
top allığı sorduğum bazı kişiler çok renksiz falan dediler o yüzden teddeüt ettim

cnm allık pek renk katmıo ışıltı verioo
ama ruj cok hoş koyu diil gercekten de bebek rengi beyaz tenliysen tavsiye ederimm :)

cilt doktoru kremlerini tavsiye etmemişti. ama parfüm ve makyaj malzemeleri güzel.

yasakkelimeben bir çok ürününü kullandım genllersem hepsi de kötüydü. tavsiye etmem .

hydra rediance serisi kremleri aldımmm
çoook memnunum en önemliside yüzüme istediğim parlaklığı verdikaydirigubbakcemile2

ben çok memnunum ve çok seviyorum..
avon ürünlerini almak için üye olmuştum sonra çıktım..nerdeyse 5 yıl oluyor çıkalı ama halan kulanıyorum ve alıyorum herhangi bir temsilciden...

benim tek sıkıntım katalogları incelerken içindeki maddelerin türkçe yazılmamış olmasıbu yüzden cilt ürünlerini alırken tereddütlü davranıyorum.aldığım siyah nokta giderici sivilcelere iyi geldi fakat yenileyici avakadolu krem kaşıntı yapmaya başlayınca onu bıraktım dün tonik aldım alkolsüz bir sorun yaşamadım çok şükür.kataloglarda ya da ürünün arkasındaki yazılarda ki görebilirseniz çok küçük oluyor açıklama olsa çok iyi olur hangi cilt tipine göre olduğunu kestiremiyorsunuz.
yine de memnunum Avondan,rimeli bana da iyi gelmedi.bir şey anlamadım açıkcası kirpiğim tane tane olsun istedim ne gezeeeerrr..
fondöteni süper sürdüğünüz zaman pırıl pırıl yapıyor,farklı renk tonları ya da topaklanma yaşamadım..ben bir de gece sürülen serumdan aldım bugün deneyeceğim acaba kullanan var mı ?

merhabalar deryass,ben de pırıltı veren fondoten arıyorum,acaba hangisini kullandın sen?

arkadaşlar avondan parfüm alcam lütfen bana bifikir verirmisiniz always today tomorrov bunlardan hangisi guzel kalıcı olmasını istiyorum başka fikirleri olanlarda sölesin lütfen
:1no2:

arkadaşlar avondan parfüm alcam lütfen bana bifikir verirmisiniz always today tomorrov bunlardan hangisi guzel kalıcı olmasını istiyorum başka fikirleri olanlarda sölesin lütfen
:1no2:

rare gold, women of earth,surrender little black dress alabilirsin çok kalıcı

ben surrender kullanıyorum kalıcı ama extraordinary muhteşem.little black dress ve far aweyde çok güzel

ben son olarak Avonun Make me wonder aldım.Oryantel-meyve kokusu memnun kaldım nereye gitsem parfümün ne diye soruyorlar

ben son olarak Avonun Make me wonder aldım.Oryantel-meyve kokusu memnun kaldım nereye gitsem parfümün ne diye soruyorlar
slm arkadaslar bende temsılcıyım be spontenous hariç nerdeyse her parfumu muhtesem hemen hemen hepsınden sattım testerlarına bakın kendı stılınızı yapınŞeniz

avon orıflame anway hepsı saglık bakanlıgı tarafından onaylı onaylı olmasa gumruk kapılarından gecemez ve bu kadar vatandas da para verıp almaaaaz:lepi:

avon parfümü istiyorsanız eğer bond gırl 007 yi siddetle tavsiye ederim
hem süper kokuyor. hem kalıcı. herkes parfümümün markasını soruyor fiyatı:51 ytl
yanında güzellik çantası..güzellik çantasının içinde katlanılabilir renkli ayna.. ayna kıLıfı .. ve avon ruj bulunmaktadır !!
siddetle tavsiye derim (annem avon temsilcisi olduğu için avonla ilgili hersey biliyorum)

sadece parfüm alırım avondan,geçmişte yüz temizleme zımbırtılarının inanılmaz yan etkilerini yaşadığım için kozmetiğinden toniğinden uzak duruyorum..Çok üzgünüm çoook

X