adete yakın gebe kalmak

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
arkadaslar ben en son 12 kasımda adet oldum ama simdi halen adet gormedım cuma gunu test yaptım negatif cıktı ama halen adet olmadım benımde aklıma sey geldı acaba adete yakın hamıle kaldımda o yuzdenmı cıkmıyo testlerde bır anlam veremedım acaba boyle durumlar oluyomu mesale adetıne 2 gun kala bebek olursa noluyo merak edıyorumda bılgısı olan varmı

bugun gıttım doktora gec döllenme olabılır dedı 10 gunsonra tekrar gel adet gormezsen dedı bakalım artık ne cıkacak

merhaba kızlar çok takip ettim sizleri anca yazıyorum yardım edebilir misiniz?
sorum şu adetim normalde 6 gün sürer 3 günde bitince adetin bittiği gün doktora gittim dr. normal gebelikte yok yumurtlamışın yumurtan çatlamış dedi.anlamadım hiçbirşey yeni evli olduğum için pek bi bilgim yok da.
o gece biz ilişkiye girdik ve ben ondan bi kaç gün sonradan beri bi tuhaf oldum yorgunluk kasıklarda batmalar mide bulantısı falan idrar testi yaptım negatif çıktı.adetime daha 15 gün var zaten sizce hamile olabilir miyim?bu arada ilişkiden sonra da az bi kanama sonrasındadakahverengi lekelenmeler oldu.
önümüz yılbaşı malum böyle bi ihtimal olabilirse içki içmeyeceğim yardımcı olabilecek biri varmı??

ya ben halen adet olmadın en son 12 kasımda olmustum gecen hafta doktora gıttım kan testıde yaptırdım bırsey cıkmadı ama doktor gec dollenme olabılır dedı 10 gun sonra tekrar geldı 6 ocakta yenıden gıdecem ama bu hafta migdem bulanıyor yemek yedıgın an bulanmaya baslıyo halsızlık uykum cok var ama psıkolojıkmı hamılemıyım karar veremıyorum merak catlıyacam

X