Dövme Sizce Hangi Dövme Modeli

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Simdilik ayaktan vazgectim ve bu tip modeller ilgimi cekmeye basladi, ama ayagima da yaptirmayi düsünüyorum hala.
Modeller bunlar. Genelde bele yapilir ama hem orjinallik olsun diye hem de daha cok görünecegi icin ben sirtimin ortasina yani sütyen hizasinin tam üstüne yaptirmayi düsünüyorum. Siz ne dersiniz? Sirt mi daha uygun bel mi?

beldesenlertattoomx70.jpg

beldovmeresim.jpg

Simdilik ayaktan vazgectim ve bu tip modeller ilgimi cekmeye basladi, ama ayagima da yaptirmayi düsünüyorum hala.
Modeller bunlar. Genelde bele yapilir ama hem orjinallik olsun diye hem de daha cok görünecegi icin ben sirtimin ortasina yani sütyen hizasinin tam üstüne yaptirmayi düsünüyorum. Siz ne dersiniz? Sirt mi daha uygun bel mi?

beldesenlertattoomx70.jpg

beldovmeresim.jpg

kiraz ağacı gibi modeller düşünüyorsun bence sırt için fazla küçük bu dövme. yaptırdıktan sonra kiraz ağacı falan yaptırmak istersen vücudunda uygun yer kalmayabilir.
hem de bel arkasında çok daha güzel görünüyor bu tip dövmeler :81:

Daha önce eklediğin resimlerin hiçbiri görünmüo :KK31:
Canım konuştuğumuz gibi ben sırta yaptır diyorum
Bu aralar benim de yer sorunum var
aklımda 2 dövme var biliosun ikisi de omzun arkasında güzel durur ama 2 sırtımda da dövme hoş olmaz
Kafam karıştı :97:

kiraz ağacı gibi modeller düşünüyorsun bence sırt için fazla küçük bu dövme. yaptırdıktan sonra kiraz ağacı falan yaptırmak istersen vücudunda uygun yer kalmayabilir.
hem de bel arkasında çok daha güzel görünüyor bu tip dövmeler :81:

Canim diger konuma yazdim.
Benim düsündügüm model bunlardan daha güzel o yüzden biraz büyük yaptiracagim. Kiraz agacini da diger konuma koydugum resimdeki gibi yaptirmayi düsünüyorum.

Daha önce eklediğin resimlerin hiçbiri görünmüo :KK31:
Canım konuştuğumuz gibi ben sırta yaptır diyorum
Bu aralar benim de yer sorunum var
aklımda 2 dövme var biliosun ikisi de omzun arkasında güzel durur ama 2 sırtımda da dövme hoş olmaz
Kafam karıştı :97:

Onlari daha sonraya erteledim canim. Sirtima düsündügüm model tarzima cok uygun, ayrica ayak bilegi riskli bölgelerdenmis, o yüzden biraz cekindim. Tabi merak ediyorsan modelleri tekrar yükleyebilirim.
Benim düsüncem; amblemi sirtinin üst kenarina omzuna yakin yere, digerini sirtinin alt kismina bel ile sütyen hizasi arasina yan tarafa gelecek sekilde yaptirabilirsin.

karar verdın mı yoksa hala düsünüyor musun cünkü bende o kadar bakındım ama hıccc bır sekılde krrar veremıyorumm :S ne zor ısmıs bu dövme beyenme ısı ama mutlaka omuzuma mınık bırsey ıstıyorumm..((((

ben ayağa yaptırılan dövmelerden pek hoşlanmam aslında ama sizin paylaştıklarınız gerçekten çok güzel :KK9:

X