Lekeler, Çiller Genital bölge kararması ve koyu lekelere cözüm buldum....:)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Tam benlik bir konu olmuşş... ben bulgaristan göçmenleriyle evliyimm.. veeee çok doğru ACROMİN leke çıkarıcı ve soyucu düzenli kullanmanız gerekiyorrr.. evlendikten sonra hamile kaldım ve yüzümde kararmalar başladı kayınvalidem merak etme dedi doğur ben sana bir krem vereceğim sabah akşam onu sürersin ama yüzünü güneş görmicek dedii.. ve denedimm tamamen sıyrıldı yüzümm sonra öğrendimki genital bölgeyede faydası var onuda denedim veee sonuç mükemmell..ama yılmak yok sabah banyoya gidin life sabun sürerek ben dove sürmüştümm. bölgeyi hafifçe ovalayın kurulayın ve ovarak sürün çamaşırınızı giyin akşamda aynı şekilde tam 15 gün deneyinn faydası mükemmelll... HA bide YENİBOSNA CUMA PAZARINDA GÖÇMENLERİN PAZARI VAR şu an 5 tl galiba satıcıya sorun ve alın ..

hala satışta mı acaba ?

Herkese Tekrardan Merhaba,

Yukarıda daha önce yazmış olduğum mesajı görebilirsiniz.

Kremi aldım ve yaklaşık 1 hafta kadar önce geldi.
Krem sorunsuz elime ulaştı, ofis adresime sipariş etmiştim. Dedigiğim gibi 2 krem 27,25 TL civarına denk geldi.
Ekstra bir kargo ücreti ödemedim. Elime geçmesi biraz vakit aldı o kadar.
Eğer beklemekten sıkılmam diyorsanız, kendi sitesinden sipariş vermenizi öneririm..

Ürünü Kullanmaya başladım.
1 haftadır kullanıyorum, herhangi bir sorun, tahriş yaşamadım şimdilik. Renk anlamında bir fark daha yok sanırsam..
Zaten 2 hafta düzenli kullanımda etki ettiğini söylüyordu üzerinde de... Kremin dokusu ve kokusu gayet iyi.
Hafif bir gül kokusu var sanki..
Paketin ve gelen ürünleri fotoları aşağıdadır
Eki Görüntüle 395802

Eki Görüntüle 395803

*fotoların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz..

burada türkçesi yazıyor belki orjinal degildir

O kadar eski bir konu ki bu...
Mesajım alıntılanınca şaşırdım doğrusu.
Unuttum bile krem işe ne kadar yaradı veya yaramadı.
Fakat tek hatırladığım kremin herhangi bir tahriş veya zarar verme gibi bir durumu olmaması.
Hala satışta mıdır, yoksa değil midir bilmem mümkün değil.
Çok geçti üzerinden... :KK51:

Arkadaslar bu kremi kullanıp tam anlamıyla beyazlatan var mı acaba? Ben buradaki yorumlara güvenip 5-6 tüp aldım, 2 aydır sabah aksam düzenli kullanıyorum hiçbir gelişme yok.. Etkisini 3. aydan sonra gösteriyormuş ama 2 ay boyunca da hiçbir gelişme olmaz mı? :KK43:

Cevap gelmemiş bana ama ben yazıyım, Achromin'i 3,5 ay kullandım 1 ton bile açmadı... 2 haftadır expigment 4% kullanıyorum, çok kızarttı bazı yerler soyuldu ama soyulan kısımların rengi bariz bi şekilde açıldı :dua:

Arkadaşlar konu sahibi olarak yazmak istedim ben faydasını gördüm kalıtsal bir leke olmadığı sürece faydalı bir ürün zaten deneyen arkadaşlar yorumlarını paylaşmış sağolsunlar. Hani faydası oldu diye bu konuyu açmıştım yıllar evvel satış konusuna gelince nette var Bulgaristan asıl üretim yeri markayı yazdığınızda fabrikasına bile ulaşırsınız büyütülecek bişi değil zaten çok uygun fiyatlı.

Söyle konu bir hortlasin nasıl geride kalmış kadınların önemli dertlerinden biri sonuçta koltukaltı ve vajina kararması sevgili Kakao ve Ben Kakao ve Ben yorumlarını okudum suan iyi ki kullandım diyor musun bu kremi ?

Kullananlar son durumlarını yazabilirler mi acaba..
Günlerdir internetteki bütün yorumları okudum.. genelinin olumlu sonuç alması nedeniyle hemen iki kutu sipariş ettim..
Kullanmaya başladım bakalım sonuç ne olacak..

herkese günaydın öncelikle..arkadaslar 2 gün önce epilasyon için bir poliklinige gittim. Epilasyonumu yaptırdım. Zaten bu konuyu ben cook arastırdım dı daha önceden ama yurtdısında bu renk actırma işlemi yapılmaktaymış. Bi cok ürün var hatta ben bi yabancı siteden sipariş ettim sout bleac diye bir krem ama arkadaslar gercekten faydasını görmedim param ziyan oldu. Herneyse işte benim gittigim yerdeki bayan bulgar göcmeni ve herseylerini oradan temin ediyorlar. Dedim ki ben cok rahatsız oluyorum, dedim bi işlem yada önereceginizz bişey warmı o da bana Achromın diye bir kremden bahsetti arkadaslar aldım ve2gundur kulllanıyorum gercekten rengi acılıyor sanki o siyahlık kir gibi gitmeye basladı camasıra bile o kahverengimsi rek bulasıyor o derece gercekten ciddiyim. İşin garip tarafi fiyatı 10tl yalnız arkadaslar eve gelincee netten arastırdım. Fiyatları cok fazla aynı krem 48 55 tl arasında arkadaslar netten almayın bulgar tanıdıgınız yada baska imkannız varsa alın... Sunuda söyleyim tahriş vs olmadı yumusacık yapıyo ama içine sürme dedi o bayan. Ben kasık ve dış dudaklara sürüyorum. Sizlerle paylasmak istedim umarım.. Deneyenler deneyimini payylasır..biliyorum ki bu hepimiz için rahatsız edici bir sorun insan takıyo ister istemez ...okuyanlara tesekkur ederim....:KK16::KK71:
herkese günaydın öncelikle..arkadaslar 2 gün önce epilasyon için bir poliklinige gittim. Epilasyonumu yaptırdım. Zaten bu konuyu ben cook arastırdım dı daha önceden ama yurtdısında bu renk actırma işlemi yapılmaktaymış. Bi cok ürün var hatta ben bi yabancı siteden sipariş ettim sout bleac diye bir krem ama arkadaslar gercekten faydasını görmedim param ziyan oldu. Herneyse işte benim gittigim yerdeki bayan bulgar göcmeni ve herseylerini oradan temin ediyorlar. Dedim ki ben cok rahatsız oluyorum, dedim bi işlem yada önereceginizz bişey warmı o da bana Achromın diye bir kremden bahsetti arkadaslar aldım ve2gundur kulllanıyorum gercekten rengi acılıyor sanki o siyahlık kir gibi gitmeye basladı camasıra bile o kahverengimsi rek bulasıyor o derece gercekten ciddiyim. İşin garip tarafi fiyatı 10tl yalnız arkadaslar eve gelincee netten arastırdım. Fiyatları cok fazla aynı krem 48 55 tl arasında arkadaslar netten almayın bulgar tanıdıgınız yada baska imkannız varsa alın... Sunuda söyleyim tahriş vs olmadı yumusacık yapıyo ama içine sürme dedi o bayan. Ben kasık ve dış dudaklara sürüyorum. Sizlerle paylasmak istedim umarım.. Deneyenler deneyimini payylasır..biliyorum ki bu hepimiz için rahatsız edici bir sorun insan takıyo ister istemez ...okuyanlara tesekkur ederim....:KK16::KK71:

Çok yararlı ve cok açıklayıcı olmuş cok teşekürler. Bende de var ama sadece yüz icin kulanıyordum iyi ki yazmışsiniz. :) Bende deniycem

arkadaşlar ben de kesin çözümbuldum1 ay boyunca denedim gönül rahatlığıyla kullanabilrsiniz. expigmen %2krem. gerçekten asla kararmalarım geçmeyecek sanmıştım fakat şu an çok mutluyum. bugun tam 1. ayım ve sonuç gerçekten mükemmel.tabi bu süreçte genital temizliğe de dikkat etmeniz gerekiyor. kese ve ağda yapabilrsiniz. her gece yatmadan az miktarda sürdüm. siz de rahatsız oluyorsanız kullanın. eczanede 13 tl ye aldım reçetesiz alabilrsiniz.

X