Lekeler, Çiller Genital bölge kararması ve koyu lekelere cözüm buldum....:)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
achrominin serisini mi alıcaz?siz hangisini aldınız?
1.krem maske
2.yüz yıkama jeli
3.gece kremi
4.leke açmaya yardımcı krem
5.serum
6.el kremi
gerçi ben 4.yü aldım krem mirem diyince.

achrominin serisini mi alıcaz?siz hangisini aldınız?
1.krem maske
2.yüz yıkama jeli
3.gece kremi
4.leke açmaya yardımcı krem
5.serum
6.el kremi
gerçi ben 4.yü aldım krem mirem diyince.

kullanmaya başladınız mı acaba,sonuçları lütfen paylaşalım birbirimize yardımcı olalım

kullanmaya başladınız mı acaba,sonuçları lütfen paylaşalım birbirimize yardımcı olalım

paylaşırım.yalnız ben lekeler için kullanacağım bölgenin tamamının rengini açmak için değil farketmez aynı durum..aslında pek işe yarayacağını düşünmüyorum bu yüzden sizi bilgilendiririm.pazartesi gelmesi gerekiyor kremin 6 hafta kullanılması gerekiyormuş 1 ağustos gibi sonucu yazarım belki daha erken yararını görür yazarım ama mutlaka yazarım.

paylaşırım.yalnız ben lekeler için kullanacağım bölgenin tamamının rengini açmak için değil farketmez aynı durum..aslında pek işe yarayacağını düşünmüyorum bu yüzden sizi bilgilendiririm.pazartesi gelmesi gerekiyor kremin 6 hafta kullanılması gerekiyormuş 1 ağustos gibi sonucu yazarım belki daha erken yararını görür yazarım ama mutlaka yazarım.

kullanmaya basladin mi? peki nerden ve nasil siparis ettin yazar misin arkadasim?

Derideki aşırı pigment salgısının yüz ve vücutta oluşturduğu koyu lekeler, çiller, yaşlılık, hamilelik ve yanık lekeleri, dermatolojik ve görsel açıdan her yaşta ki insan için ciddi bir sorundur.

Bulgaristan'ın en önde gelen leke açıcı serisi ACHROMIN bu tür dermatolojik çalışmalarda çok uzun yıllardan beri güvenle kullanılmaktadır. Leke açıcı ACHROMIN serisi her cilt tipi için komple bakım sağlayan bir üründür. Lekeleri açmanın yanı sıra güneş, rüzgar ve soğuk gibi çeşitli dış etkenlerin zararlarına karşı kuvvetli bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

ACHROMIN serisindeki bütün ürünler en hassas ciltler için dahi gün boyu gereken nemi sağlayıp cildi 24 saat beslemektedir.

ACHROMIN serisinde kullanılan leke açıcı maddeler, cilt yüzeyinde oluşan renk bozukluklarının gözle görülür şekilde azalmasını sağlayarak tekrarlanmasını kalıcı şekilde engeller. Kullanım esnasında cildi tahriş etmeden nazikçe beyazlatıp derideki pürüzleri azaltarak yok eder.

netten buldugum bilgi...

Arkadaşlar Netten Baktım 18.00 Lira Fiyatı..

Ücreti Önemli Değil, Fakat Kullanan Arkadaşlarım Topiğe Yazsa veye Özelden Mesaj Atarsa Çok Sevinirim..
Bende Almak İstiyorum...

Arkadaşlar Netten Baktım 18.00 Lira Fiyatı..

Ücreti Önemli Değil, Fakat Kullanan Arkadaşlarım Topiğe Yazsa veye Özelden Mesaj Atarsa Çok Sevinirim..
Bende Almak İstiyorum...

sbaran nette nerden buldunuz? ben kendi net sitesinden ismarlayacagim fakat bir suru urun var yardimci olur mu birileri bana?
konuyu açan arkadas urunun tam ismini veya resmini paylasirmisiniz lutfen?

herkese günaydın öncelikle..arkadaslar 2 gün önce epilasyon için bir poliklinige gittim. Epilasyonumu yaptırdım. Zaten bu konuyu ben cook arastırdım dı daha önceden ama yurtdısında bu renk actırma işlemi yapılmaktaymış. Bi cok ürün var hatta ben bi yabancı siteden sipariş ettim sout bleac diye bir krem ama arkadaslar gercekten faydasını görmedim param ziyan oldu. Herneyse işte benim gittigim yerdeki bayan bulgar göcmeni ve herseylerini oradan temin ediyorlar. Dedim ki ben cok rahatsız oluyorum, dedim bi işlem yada önereceginizz bişey warmı o da bana Achromın diye bir kremden bahsetti arkadaslar aldım ve2gundur kulllanıyorum gercekten rengi acılıyor sanki o siyahlık kir gibi gitmeye basladı camasıra bile o kahverengimsi rek bulasıyor o derece gercekten ciddiyim. İşin garip tarafi fiyatı 10tl yalnız arkadaslar eve gelincee netten arastırdım. Fiyatları cok fazla aynı krem 48 55 tl arasında arkadaslar netten almayın bulgar tanıdıgınız yada baska imkannız varsa alın... Sunuda söyleyim tahriş vs olmadı yumusacık yapıyo ama içine sürme dedi o bayan. Ben kasık ve dış dudaklara sürüyorum. Sizlerle paylasmak istedim umarım.. Deneyenler deneyimini payylasır..biliyorum ki bu hepimiz için rahatsız edici bir sorun insan takıyo ister istemez ...okuyanlara tesekkur ederim....:KK16::KK71:

tam ismi nedir peribalim? hiç ilgilenmiyorsun açtigin konuyla ama :p

Arkadashlar ebay-den bula birlisiniz..
toplamda 10 $ gibi bi sey oluyo o da 16-17 liraya geliyor, ebay-dan achromin die yazin cikiyor..
Turkiyede online fiyatlari uchuk,45-47 lira..
bir az surecek gelmesi ama olsun, o kadar para vermekten iyidir bence..:KK61:

Merhaba arkadaslar ben internetten siparis verdim su an elime gecti taze taze:)
hemen kullanmaya baslayip sonuclari sizlerle paylasacagim...
Ben farkli bir siteden aldim.. sanirim adres vermek yazak dimi? birkac cesidi
vardi ben iki farkli urun aldim. Biri tavsiye edilen, achro factor 22Euro, digeri double white 16 Euro.
Kargo ucreti fln 47 Euroya maloldu, umarim deger.

benim bulgar tanıdığım yok ki nasıl alıcam ben onu=/

pazarlarda mutlaka macır pazarı vardır oradaki pazarcılara sorun onalar mutlaka yardımcı olur belirtildiği gibide çok uçuk fiyatı yok 3,5tl ben kendim kullanıyorum yüzdeki lekerim kalmadı kokusuda çok güzel üzerinide okutturdum aslında bi ekzama kremiymiş bir zararı yok yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Merhaba arkadaslar ben internetten siparis verdim su an elime gecti taze taze:)
hemen kullanmaya baslayip sonuclari sizlerle paylasacagim...
Ben farkli bir siteden aldim.. sanirim adres vermek yazak dimi? birkac cesidi
vardi ben iki farkli urun aldim. Biri tavsiye edilen, achro factor 22Euro, digeri double white 16 Euro.
Kargo ucreti fln 47 Euroya maloldu, umarim deger.
oo oooo sana çok çok pahalaıya patlamış bu macır pazarlarında 5 tlye satılıyor sürekli kullanıyorum

pazarlarda mutlaka macır pazarı vardır oradaki pazarcılara sorun onalar mutlaka yardımcı olur belirtildiği gibide çok uçuk fiyatı yok 3,5tl ben kendim kullanıyorum yüzdeki lekerim kalmadı kokusuda çok güzel üzerinide okutturdum aslında bi ekzama kremiymiş bir zararı yok yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

pardon bu daha önce aldığım fiyattı 5tl ye satılıyor

pardon bu daha önce aldığım fiyattı 5tl ye satılıyor

pardon bu daha önce aldığım fiyattı 5tl ye satılıyor şimdi

X