5 i bir yerde çayı kullanan varmı

airlikfeer

HaYaTıN TaDıNı ÇıKaR...
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2010
5.867
3
merhaba arkadaşlar
5 i bir yerde çayını kullanan var mı
kullanıp da etkisini gören varsa
yani kaç kilo zayıfladınız bu çay ile ne kadar zamanda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Son düzenleme:
bildiğim kadarıyla hazımsızlığı gideriyo bide kilo vermeye yani yağları eritiyoo gelinizz söledii banada o kullanıyo

merhaba arkadaşım sana özel msj atacaktım ama kapalıymış sanırım bir kaç sorum olacaktı sana...

arkadaşlar bende kullanıyorum 5 biyerde 2 haftadır içiyorum ama hiç aksatmadım günde 2 kez içiyorum bu çayı düzenli kullanmak gerekliymiş ben troit hastasıyım metobolizmam yerlerde araştırma yapıp başladım şimdiye kadar 1,800 gr verdim çok mutluyum çünki troit hastaları çok zor veriyor ayrıca günlük suyumuda artırdım bol su inanın işe yarıyo,sabah güzel kahvaltı kepek ekmeğiyle beraber,öğle sebze yemeği yada balık yada derisiz tavuk yemekten 2 saat sonra çayımı içiyorum,akşamda aynen yemekten 2 saat onra içiyorum gece ve sabah kalkarkalkmaz ılık su,işte böyle deneyin derim unutmadan ben bide yemeklerle beraber acı biber yiyorum kornişon olanlarından 5 tane filan metebolizmam hızlansın die,birde yürüyüş işte bu kadar kolay gelsin..

herkese slm. ben de il çıktığı vakit özenip hemen aldım intenetten ama piyasada o kadar çok var ki benzeri ürünler. dikkat etmek gerek. ben galiba düzenli kullanamadığım için pek bi fayda göremedim;yani göremedim. ve öğle araları çalıştığım ve hazır yemekler yediğimiz için dikkat de etmedim açkıçası. ama yine de sonuçta bitki tabi. dikkat ve özenle mutlaka faydası olur. sonuçta kimsenin metabolizması aynı değil . herkese sağlıklı günleeer
:KK1:

kullandım ve etkisii göremedim arkadaşlar
diyet yaptığım için zayıflıyorum diyeti bırakınca geri geliyo kilom çaya devam etsem de:KK53:

Merhaba 5 'i bir yerde çayı gecen sene bende kullanmışdım düzeni içince kilo vermeye yardımcı oluyor. Mesela yemekden önce özellikle bir bardak içilmesi gerekiyor yemekden sonrada bir bardak sıcak su içilirse daha hızlı kilo vermeye yardımcı oluyo kullanıyorsanız devam edin faydasıznı görürsünüz ama düzenli kullanılması gerekiyoR.

arkadaşlar ben garden life 5 i 1 yerde zayıflama çayını kullanıyorum içinde Mate Yaprağı Yeşil Çay Kekik Biberiye Funda Yaprağı var ve eczanalerde satılıyor ben çok memnunun bikaç kilo fazla aldığımda yada vücudumdaödem olduğunu hissettiğimde hemen bu çaya başlıyorum ve gerçekten işe yarıyor denemenizi tavsiye ederim..

valla kızlar ben kullanıyorum 2haftadır vucudumdaki şişler indi göbeğim dümdüz oldu bacaklarımdaki portakal kabuğundaki görünümler bile azaldı sanki. Bence herşeyi düzenli kulandığın zaman faydası olur ama hem çayı içip hemde herşeyi yersen tabiki bi fayda göremezsin ve bol su içilmesi gerek 2 yada 2.5 litre daha fazlası mideyi genişletir arkadaşlar bunada dikkat edelim ...:KK34: çünkü daha fazla suyu böbrek hastaları içiyor dedemden biliyorum bizzat doktora sordum .LAFIN KISASI BEN ÇAYIN FAYDASINI GÖRDÜM GÖRMEDİM DYENLER BENCE Bİ YERDE Bİ HATA YAPTINIZ:KK51:

valla kızlar ben kullanıyorum 2haftadır vucudumdaki şişler indi göbeğim dümdüz oldu bacaklarımdaki portakal kabuğundaki görünümler bile azaldı sanki. Bence herşeyi düzenli kulandığın zaman faydası olur ama hem çayı içip hemde herşeyi yersen tabiki bi fayda göremezsin ve bol su içilmesi gerek 2 yada 2.5 litre daha fazlası mideyi genişletir arkadaşlar bunada dikkat edelim ...:KK34: çünkü daha fazla suyu böbrek hastaları içiyor dedemden biliyorum bizzat doktora sordum .LAFIN KISASI BEN ÇAYIN FAYDASINI GÖRDÜM GÖRMEDİM DYENLER BENCE Bİ YERDE Bİ HATA YAPTINIZ:KK51:
Bunu öğrendiğim ii oldu cnm sağol paylaştığın için çünkü ben su faydalı diye 3 lt en az su içiyorum günde tabi buan gün içinde içtiğim çay,kahve ve bitki çaylarını katmıyorum :S :18:

yemeklerden önce mi sonra mı kullanıyorsnz...

arkadaşlar ben kullanıyorum ve ikinci haftam aç karnına aldım ve bitkinlik yaptı
çayı aldığım yere mail attım yanlış kullanmışım tok karnına kullanmam gerekiyormuş yatmadan önce içmeyin gece sürekli tuvalet ihtiyacı duyarsınız
düne kadar yorgundum ama dün düzenli uyguladım daha dinç hissediyorum
çayı demledikten sonra bir litre suyu yemeklerden sonra içecek şekilde orantıladım tadı iğrenç ama ağzımın içindeki yaraya kadar temizledi

Son düzenleme:
arkadaşlar ben kullanıyorum ve ikinci haftam aç karnına aldım ve bitkinlik yaptı
çayı aldığım yere mail attım yanlış kullanmışım tok karnına kullanmam gerekiyormuş yatmadan önce içmeyin gece sürekli tuvalet ihtiyacı duyarsınız
düne kadar yorgundum ama dün düzenli uyguladım daha dinç hissediyorum
çayı demledikten sonra bir litre suyu yemeklerden sonra içecek şekilde orantıladım tadı iğrenç ama ağzımın içindeki yaraya kadar temizledi

kutunun üzerinde zaten kullanma talimatı yazıyor..bende çok sevşyrum bu çayı tatı kötü geliyosa bir dilim limanlada içebilrisin cnm..

kızlar ben günde 2 defa yemeklerden önce kullanıyorum özellikle sabah kahvaltısından önce alıyorum ki iştahımı kapatsın diye gerçektende akşama kadar pek acıkmıyorum ve oklava kadar bir sopam var onla omuzlarımı ve göbeğimi çalıştıryorum çayı içtikten sonra inanılmaz bir terleme yaratıyo tavsiye ederimm kalçam küçüldü benim fazlalığım orda çünküü:KK1:

kızlar bende uzun süre 1 aya yakın günde 2 yada 3 kere kullandım yemeklerden önce ve diyetle birlikte pek bi etkisini göremedim ben hemde diyet yaptım 4 kilo kesin vermem gerekiyordu ama ben 1 kilo 1.5kilo arası verdim

doğadan markasınınkini kullanıyordum bu ayda hazır alıp aktardan yapayım bari daha 6 kilo vermem gerekiyo:KK4:

X