5 i bir yerde çayı kullanan varmı

geç cvp verdim kusura bakma benim pc kafayı yemişti fotoğraf vardı ama şimdi gitmiş açlıktan yanlış görüyorum galiba bu arada size bir haber 3 kilo zayıfladım :KK66: 3 gündür çay içmeyi bıraktım sadece form çayı içiyorum ama tekrar başlıyacam içmeye sadece bünyem alışmasın diye ara verdim :KK19:

geç cvp verdim kusura bakma benim pc kafayı yemişti fotoğraf vardı ama şimdi gitmiş açlıktan yanlış görüyorum galiba bu arada size bir haber 3 kilo zayıfladım :KK66: 3 gündür çay içmeyi bıraktım sadece form çayı içiyorum ama tekrar başlıyacam içmeye sadece bünyem alışmasın diye ara verdim :KK19:

tatlım çok iyi bir haber bu işe yaradı yani:KK52:

işe yaradıysa bende deneyeyim siyah çay dışında birşey içemem ama kilo verdicekse içerim:KK66:

bende baslıyacam komsu almıstı ondan ıkı defalık aldım ıctım denemek ıcın sabah ıctım aksam etkı etmeye basladı benım bagırsmak problemlerım var cok fazla toılete gıtmem aksamdam berı en az 3 kere gıttım ayrıca gaz cıkartıyor feleket bagırsak calıstırıyor ben yarın aktardan alacam. sallama paket cayının faydası olmuyormus o yuzden acık alacam aktardan evde karıstıracam

Hergün mutlaka içerim, en az bir fincan. Yararını gördüm, zararını gören var mıdır bilmiyorum ama hiç sanmıyorum..
Azıcık limonla şekersiz süper bir tad.. Zaten kekik kokusu başlı başına yeterli bu çayı güzel yapmak için :)

bende 3 gün önce başladım diyete girince
günde 2 brdk içiyorum yengem bu çayın sayesinde kilo verdi bir ayda 4 kilo rejim yapmadan:KK34:

bu arada bağırsaklarımda bi sorun yoktu ama bu çay sayesinde gün içinde diyette olduğum çok az yiyorum ama 2 3 defa wc ye çıkıyorum :KK53::KK53:

ben form çayıda içiyorum ama form çayın tadını beğenmiyorum zorla içiyorum 5 1 yerde güzel:KK6:

internettende okudum baya faydalı ben de yenı ıcmeye basladım ama pek duzenlı ıcemıyorum ama duzenlı ıcersen faydası olurmus bıde gunde en az 3 bardak her defasında taze ıcılecek . ben aktardan aldım karıstırdım hepsını 1 su bardagına karısımdan 1 tatlı kasıgı doldurup atıyorum demlenınce ıcıyorum ben bu sekılde kullanıyorum bundan sonra duzenlı ıcmeye calısacam

ben bimden almıştım hazır olarak kızlar aktardan da denemeyi istiyordum ama diyeti bıraktm:KK31:
kilo vermeme yardımcı oldumu bilmiyorum ama tokluk hissi verdi diyebilirim:KK34:

bu arada bağırsaklarımda bi sorun yoktu ama bu çay sayesinde gün içinde diyette olduğum çok az yiyorum ama 2 3 defa wc ye çıkıyorum :KK53::KK53:

ben form çayıda içiyorum ama form çayın tadını beğenmiyorum zorla içiyorum 5 1 yerde güzel:KK6:

doğadan kayısılı iç tadı güzel..

aktardan almıştım geçen yaz. kullandım fakat pek de bir faydasını görmedim açıkçası....

ben geçen sene diyet yaparken çok kullandım gerçekten düzenl kullanımda işe yarıyor.
ama zayıflatmıyor zayıflamak için birşeyler yapıyorsan yardımcı oluyor.
71den 63e kadar düşmüştüm. tabi tek başına değil diyet sporda olacak.sonra hepsini bıraktım ama aşırıda yemedim bayağı kordum kiloyu ama kışın bağırsaklarda problemle birlikte baktım çıkışa başladım 64,65falan tekrar diyet bayrağını çektim. beşi bir yerdemide akşamları içiyorum kullanmadığım zamanlara kıyasla düşündüğümde hızlandırdığını farkediyorum kilo vermemi.
tavsiyem,
kendiniz hepsinden ayrı ayrı alıp karıştırın. çünkü hazır aldığınızda hangisinden ne kadar var eşit mi gereken miktarlarda mı emin olamazsınız miktar önemli.
1litre su için 1er tatlı kaşığı biberiye,funda ,mate,kekik ve 2tatlı kaşığıı yeşil çay. 1litre çok olduğu için ben yarım litre suda ölçleride yarıya indirerek her seferinde 5kavanozdan ayrı ayrı alıp karıştırıyorum. dediğim gibi miktar önemli çünkü.

Merhaba 5 'i bir yerde çayı gecen sene bende kullanmışdım düzeni içince kilo vermeye yardımcı oluyor. Mesela yemekden önce özellikle bir bardak içilmesi gerekiyor yemekden sonrada bir bardak sıcak su içilirse daha hızlı kilo vermeye yardımcı oluyo kullanıyorsanız devam edin faydasıznı görürsünüz ama düzenli kullanılması gerekiyOR

kiraz sapı cok faydalı kullanıyorum bende iştah kapatmada yardımcı yemeklerden önce bir su bardagı içiosun (sapları kaynatıp sogutucaksınnn)limonda sıkabılrsın dene istersen

X