Saç Uzatma Yöntemleri 1 Ayda 5cm Saç Uzatan Ürün

ürünü internetten sipariş etmiştim kullandım yalnız hergün sürülmesi gerekioyrmuş hergün yıkarsam saçımın yağ dengesini bozarım diye haftada 4 gün yaptım uzama oldu ama 5 cm değil ama benim saçlarım çok geç uzar 3 cm fln uzama oldu bende uzadığınıda diplerimden anlıyordum bir daha alırmıyım bilemem ama bana çok faydalı olmadı

Yorumların hepsini okuyamaadım direk cevap veriyorum ben inanmadım şahseen.
Ayda 10cm haa peeeh peeh pheee :KK70:

Merhaba arkadaşlar,
Birkaç aydır sürekli gözüme çarpan bir ürünü sizinle paylaşıp kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını, bilen arkadaşlar varsa fikirlerini almak istedim.
"Miraculous Lick" diye bir ürünün 1 ayda 5cm saç uzattığı iddaa ediliyor (hatta ürün sayfasının bir yerinde 10cm yazıyor) ve daha bir çok saç tedavi özelliği olduğu yazıyor ama ben emin olamadığım için almadım. 2 farklı yerde satılıyor bir açık arttırma sitesinde birde bitkisel ürünler satan bir sitede. Ürünü İran'da çok ünlü bir aktar üretiyormuş. Bitkisel ürünler satan sitede ürün daha pahalı ama açık arttırma sitesinde daha uygun fiyatlı. Doğru dürüs bir kullanıcı yorumu olmadığı için cesaret edemedim. Bilen arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. Ürün adını Google'a yazdığınızda ürüne ulaşabilirsiniz. İlginize şimdiden çok teşekkürler....

walla 1 ayda 10 cm uzaması ımkansız pek ınadırıcı gelmıyor

Belli dönemlerde belli ürünler çıkıyor sonra faydası olmadığı anlaşılınca kalkıyor bir kaç aylık ticari kazanç sağlıyor bir kaç kişi sadece başka bir şey değil bence

Arkadaşlar alıp kullanan yokmu acaba .uzun süre geçmiş aradan cevapta yazılmamış .kapatılsın bari konu

X