Saç Uzatma Yöntemleri 1 Ayda 5cm Saç Uzatan Ürün

lucifer41

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2010
3
0
Merhaba arkadaşlar,
Birkaç aydır sürekli gözüme çarpan bir ürünü sizinle paylaşıp kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını, bilen arkadaşlar varsa fikirlerini almak istedim.
"Miraculous Lick" diye bir ürünün 1 ayda 5cm saç uzattığı iddaa ediliyor (hatta ürün sayfasının bir yerinde 10cm yazıyor) ve daha bir çok saç tedavi özelliği olduğu yazıyor ama ben emin olamadığım için almadım. 2 farklı yerde satılıyor bir açık arttırma sitesinde birde bitkisel ürünler satan bir sitede. Ürünü İran'da çok ünlü bir aktar üretiyormuş. Bitkisel ürünler satan sitede ürün daha pahalı ama açık arttırma sitesinde daha uygun fiyatlı. Doğru dürüs bir kullanıcı yorumu olmadığı için cesaret edemedim. Bilen arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. Ürün adını Google'a yazdığınızda ürüne ulaşabilirsiniz. İlginize şimdiden çok teşekkürler....

bende almayı düşünüyorum ve hatta araştırma yaparken senin konun ile karşılaştım, ben dışardan satın almayı düşünüyorum ama aktarcılarda mı kozmetikçilerde mi satılıyor? yoksa yurt dışından mı geliyor onu çözmeye çalışıyordum. . . sanırım yurtdışından geliyor. :KK28:

aşağıda bahsedilen sorunların en az 1 tanesi her insanda vardır
ürünü bu amaçla piyasaya sürmüşler bence
içinde neler var onu bulamadım
siteden biri alır denerse görürüz sonuçları
biraz bakım biraz uzama yapar bence o kadar
tanıtımı çok abartılı olmuş inandırıcı değil

ayda 10 cm den fazla uzama
yağalanmayı durdurur
kepeği 4 günde bitirr
dökülmeyi durdurur
hacim katar
7 kat parlaklık verr
saç tellerini kalınlaştrr
kırılmaları önler

Bir ürünün 1 ayda 5 cm uzatabilmesi için sihirli değnek olması lazım, o sihirli değnekte bende olsa saç uzatmak yerine başka işlerde kullanırdım haha

fiyatı 61 liramıymış arkadaşım ?
içeriğinde çeşitli aminoasitler ve yaşamsal elementler olduğu yazıyordu internetten. Sitesinde 4 kişi yorum yapmış , olumlu. Ne kadar doğrudur bilmem. Biri kullanmaya başlarsa bende alıcam bişekilde.

ben ünlü online alışveriş sitesinde alanlarla üşenmedim tek tek mesaj yazdım sordum bu ürünü... evet uzatıyormuş bu doğru fakat ürünü kullanırken saçınızı hergün yıkamanız gerekiyormuş ve buda bazı kişilerde dökülme yapmış ve doktora gdenler bile olmuş bu sorun yüzünden, ayrıca ürün okadar küçükmüş ki 2 küçük tüp çıkıyormuş içinden oda sadece 2 hafta yetiyormuş yani 1 ayda 5 cm uzaması için 2 kutu almanız şart, ama söylenenlere göre saçı çene hizasında ve daha uzun olanlar 1 aylık kullanım için 8-10 şişe alıyormuş çünkü doğal olarak ürün saça yetmiyormuş. saç uzadıkça daha çok almanız gerekiyormuş. kısacası ürün inanılmaz pahalıya geliyor. 1 aydan sonra sonuçları görmeye başlıyormuşsunuz yani bu ilk kullanılan ay 5cm uzatmayacak anlamına geliyor...ayrıca üzerinde hep arapça şeyler yazdığı için tedirgin olanlar olmuş içeriği konusunda...

ben ünlü online alışveriş sitesinde alanlarla üşenmedim tek tek mesaj yazdım sordum bu ürünü... evet uzatıyormuş bu doğru fakat ürünü kullanırken saçınızı hergün yıkamanız gerekiyormuş ve buda bazı kişilerde dökülme yapmış ve doktora gdenler bile olmuş bu sorun yüzünden, ayrıca ürün okadar küçükmüş ki 2 küçük tüp çıkıyormuş içinden oda sadece 2 hafta yetiyormuş yani 1 ayda 5 cm uzaması için 2 kutu almanız şart, ama söylenenlere göre saçı çene hizasında ve daha uzun olanlar 1 aylık kullanım için 8-10 şişe alıyormuş çünkü doğal olarak ürün saça yetmiyormuş. saç uzadıkça daha çok almanız gerekiyormuş. kısacası ürün inanılmaz pahalıya geliyor. 1 aydan sonra sonuçları görmeye başlıyormuşsunuz yani bu ilk kullanılan ay 5cm uzatmayacak anlamına geliyor...ayrıca üzerinde hep arapça şeyler yazdığı için tedirgin olanlar olmuş içeriği konusunda...

verdiğin bilgiler ve emek için çok teşekkürler canım..

bence çok pahalı bir ürün ve buna para yetişmez sanırım..bir de dökülme yapıyorsa olmaz..içeriğinin de ayrıntısı pek yok galiba..
neyse biz yine doğal yöntemlere dönelim de bir de başımızda kalan 2 tel saçtan da olmayalım..

fiyatı cep yakıyor o zaman desenize , garantisi olduğunu da düşünmüyorum , ayrıca 2 tel saç kaldıktan sonra onların uzaması ne işimize yarar pek bilemiyorum , yinede parası olan alsın denesin bakalım:KK53:

:KK33:
verdiğin bilgiler ve emek için çok teşekkürler canım..

bence çok pahalı bir ürün ve buna para yetişmez sanırım..bir de dökülme yapıyorsa olmaz..içeriğinin de ayrıntısı pek yok galiba..
neyse biz yine doğal yöntemlere dönelim de bir de başımızda kalan 2 tel saçtan da olmayalım..

canım ne demek bildiklerimi öğrendiklerimi sizlerle paylaştım sadece.. dediğin gibi doğal yöntemler daha sağlıklı daha faydalı bildiğimizden şaşmamak lazım :87:

ben bi sitede 39 liraya buldum dmeekki ayda 2 adet kullansam 78 lira edicek :KK59: peki ayda 10 cm dio keşke emin olabilsek bence değer bu ölçüye ama gerçekten bu bir mucize sanırım :95:

1 ayda 10cm hayal bence kesin uzatıyorsa kullanılır belki ama bana çok uçuk geldi vaat edilen şey, hem dökülme duruyor hem saç kalınlaşıyor hemde 10cm uzuyor çok zor çokkk:KK60:

X