Hamilelikte Kalça Ağrısı?

merhaba arkadaşlar bende 6 haftalık hamileyim ama kalçamda ağrı başladı ayağa kalktığımda hareket ettiğimde ağrı giriyor cok erken değil mi bu durum :KK43:

Merhaba bu agrilari yaşayan arkadaşlar sonuc ne oldu dogumunuz nasil oldu benimde ayni sikayetlerim var 5.aydayim ve 4ay nasil gecicek erken dogum olcak die cok korkuyorum cvplarinizi bekliyorum

Kizlar kalca bacak agrisi son 1aydir bendede var.dayanilir gibi degil.bicak saplanmasi gibi anlok agrilarda cabasi.bu agrilari daha 5ay cekmek zorundayim sanirim.buraya yazanlar ne yapti acaba.dogumlarini rahat yaptilarmi keske birseyler yazsalar

Merhaba bu agrilari yaşayan arkadaşlar sonuc ne oldu dogumunuz nasil oldu benimde ayni sikayetlerim var 5.aydayim ve 4ay nasil gecicek erken dogum olcak die cok korkuyorum cvplarinizi bekliyorum
Gulsah ayni agrilari cekiyorum.senin devam ediyormu agrilarin.gunlerini azaltmissin epey.

Gulsah ayni agrilari cekiyorum.senin devam ediyormu agrilarin.gunlerini azaltmissin epey.

Ben daha 9. Haftaya giricem. Oturduğum uerde kalçamda bi batma,bi ağrı. Ama yağmurlu günlerde daha çok oluyo onu anladım. Dr bana normal geçer vs. Dedi. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum.

ayni problm bende de oldu hamile oldugmu ogrendgmden beri wardi suan 14 haftalk falnm agrm ara ara yorldugum zamanlar oluo agriyi sade soda maden suyu ve yogurtla azalttim dr tavsyesyle. Maden suyunu mutlaka tawsye ederm.

Ben de 2 gün önce 'adım Adım Gebelik' sayfasında bu konuyla alakalı yeni konu açmıştım. Gerek yokmuş meğersem. Orda kimse cevap vermeyince eyvah dedim demekki kimsede böyle şikayetler yok. Buraya rastladım rahatladım valla ne yalan söyleyeyim :KK54:

Aynı şikayetler bende de mevcut. 12 haftalık hamileyim. Birkaç haftadır kalçamda ara ara ağrı ya da sanki biri tekme atıyomuş gibi batma oluyo. Bazen oturduğum ya da yattığım yerden kalkarken bazen de hızlı yürüdüğüm zaman oluyor. Diyorum acaba yanlış bir hareket falan mı yapıyorum? Haftaya ikili test yaptırcam. Muayenede doktora bi sorcam.

Sütü falan bu aralar çok ihmal ettim. Bebeğim için nerdeyse hiç faydalı olabilecek şeyler tüketmiyorum. Nerde zararlı, kalorili, bebeğe hiçbir katkısı olmayan şeyler var, onları istiyo canım. :KK20: Artık kendime düzenli bir beslenme programı yapmam gerekiyor. Ara öğün sıkıştırmam lazım. Su tüketimimi artırmam lazım. Kendime çok kızıyorum valla :KK34:

canım o rahim ağrısı geçti şuan sadece gece yatarken kalçalarımdan ayak bileğime inen ağrılar oluyor azaldı rabbim sağ salim bebeğimi elime almayı nasip etsin inşallah hepimize

canım o rahim ağrısı geçti şuan sadece gece yatarken kalçalarımdan ayak bileğime inen ağrılar oluyor azaldı rabbim sağ salim bebeğimi elime almayı nasip etsin inşallah hepimize
Banada
Canim dun beyin cerrahiye gorundum.adam ya fitik baslangicidir yada gebelik hormonlarinin etkisiyle omurga yumusar onun agrisidir dedi.isinkotusu zamanla artar agrin dedi ve sadece agri kesici yazdi.korkuyorum.agrilar bicak gibi saplaniyor.

Ben daha 9. Haftaya giricem. Oturduğum uerde kalçamda bi batma,bi ağrı. Ama yağmurlu günlerde daha çok oluyo onu anladım. Dr bana normal geçer vs. Dedi. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum.
Ben cok aci cekiyorum.agrilarim bicak gibi saplaniyor..Allah yardim etsin

Banada

Canim dun beyin cerrahiye gorundum.adam ya fitik baslangicidir yada gebelik hormonlarinin etkisiyle omurga yumusar onun agrisidir dedi.isinkotusu zamanla artar agrin dedi ve sadece agri kesici yazdi.korkuyorum.agrilar bicak gibi saplaniyor.
benim 24 . haftalarda geçti canım seninde büyük iihtimal gebelikden dolayı yürümemi de engelliyorduu benim dönemiyordum rahmim kopacakk gibi oluyordu kötüydü çok şükür o geçti şimdi popo ağrısı var

benim 24 . haftalarda geçti canım seninde büyük iihtimal gebelikden dolayı yürümemi de engelliyorduu benim dönemiyordum rahmim kopacakk gibi oluyordu kötüydü çok şükür o geçti şimdi popo ağrısı var
Benim agrim rahimle ilgili degil bacak ve kalca agrisi.cok agri cekiyorum.Allahim ne olur artik hamileligin tadini cikarabileyim.

canım bendede vardı özellikle geceleri kırık gibi doktorum ilaç verdi baya hafifledi allaha şükür
Ilaci veren doktorun kadin dogumcunmu yoksa beyin cerrahi doktorumu.birde ilacin vitamin falanmi yoksa agri kesicimi bende danisayim doktoruma dayanamiyorum bu agrilara.

kadın doğum uzmanım verdi.kalsiyum magnezyum çinko dengesizliği ve yetersizliğinden olur dedi vitamin tarzı birşey canım

kadın doğum uzmanım verdi.kalsiyum magnezyum çinko dengesizliği ve yetersizliğinden olur dedi vitamin tarzı birşey canım
Ay insallah bende icince gecer bu bicak saplanmasi gibi agrilar bacak kalca agrilari.pazartesi randevum var.cok tesekkur ederim bana umut oldun.Allah bebegini bagislasin

Hamile kalmadan önce de bel fıtığımdan dolayı ayakta bir saat kaldığım da kalçama bir acı saplanıyor bıçak acısı gibi mahvediyor süründürüyordu.Dün de dışarIda fazla kalınca aynı acıyı yaşadım.Bel fıtığımdan dolayı kaynaklanıyor ben 4. aya girdim belki de bel fıtığınız vardır.Belki başlangıçtır.Belki yoktur yoruluyorsunuzdur.

Hamile kalmadan önce de bel fıtığımdan dolayı ayakta bir saat kaldığım da kalçama bir acı saplanıyor bıçak acısı gibi mahvediyor süründürüyordu.Dün de dışarIda fazla kalınca aynı acıyı yaşadım.Bel fıtığımdan dolayı kaynaklanıyor ben 4. aya girdim belki de bel fıtığınız vardır.Belki başlangıçtır.Belki yoktur yoruluyorsunuzdur.
Bilmiyorum ama benim hamilelige bagli agrilarim sanirim.bilmiyorum ne olacak.

X